Přejít na obsah

Rady při koupi Octavie, na co si dát pozor, co si ověřit...


Guest astrid

Doporučené příspěvky

každý automat řádí rychleji než manuál....a DSG je vrchol....plynulé,rychlé...a automat v BMW je perfektní...nechápu co se ti na tom nelíbilo..spíš si s tím neuměl...já sem v té X5 taky jel a nemůžu říct špatného slova...krásně plynule...furt si držel otáčky dole ve městě a když si to pak "přešlápl" tak podřadil o 2 krásně bez trhnutí...manuál se může jít zahrabat...

ale ja nehovorím že je zlý. Je to ako hovoríš - skutočne paráda, to podradenie je neskutočne plynulé, majiteľ má aj najnovšie audi A4, tiež automat a hovorí že sa tá prevodovka sa na bmw ani nechytá. Ale ja proste schaltpáku musím mať, bez toho si jazdu nedokážem užiť.

Odkaz ke komentáři
No nevím co by tomu chipu řekl automat :palec:

 

Nevym co by mnel rict?

 

Asi by jse musel prizpusobyt a nebo mu dat vypoved :)

 

 

každý automat řádí rychleji než manuál....a DSG je vrchol....plynulé,rychlé...a automat v BMW je perfektní...nechápu co se ti na tom nelíbilo..spíš si s tím neuměl...já sem v té X5 taky jel a nemůžu říct špatného slova...krásně plynule...furt si držel otáčky dole ve městě a když si to pak "přešlápl" tak podřadil o 2 krásně bez trhnutí...manuál se může jít zahrabat...

 

Nevym jestly Jsi tim myslel taky ten klasicky automat jako je treba v octe nebo v ostatnih koncernovuh aut. V tom jsem nejel ale jak se divam na udaje tak jsou o hodne pomalejsi a to my nejak nejde do hromady s tim ze kazdy automat radi rychlej nez manual.

Odkaz ke komentáři

Jak tiptronic? Prece v O1 tiptronic nigy nebyl ale nejakej klasickej s nejakou funkcy Fussy Logic nebo jak? A jak by to slo s prehazovanim nejakeho 5kvalt automatu treba z golfu IV V6 nebo podobne? Domluvyla by se jednotka v automatu od benzinu (nebo jineho silnejsiho diesel-u) s TDI motorem?

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
joo přesně tiptronic jako takový v nich není...to bylo myšleno jako automat..(já tomu říkám všemu tiprtonick pokud to není dsg)..klasický.....ne ty dvojskojky...

a v té OCT to řádí rychle...sice v cazu je cítit lehké trhnutí ale ja ježdění pohoda...

No nevím ,ale mě v OI ten automat moc nenadchul :)

Odkaz ke komentáři

na to jak je starý tak je OK...a zatím auta s ním jezdí dobře a drží se...znám dost aut co se jim např. DSG vysypalo po 100tis.

 

automat-manuál je volba podle toho jak je kdo pohodlný...osobně v manuálu nevidím žadnou výhodu..spíš naopak-furt se s tím človek musí kvrdlat :)

Odkaz ke komentáři
a zase sa to rozbehlo :lool: !

Inak vymením motyku a iné záhradné náradie za OI TDI - hold traktor je traktor :rolleyes:

to karátek: tak tá 1.8T je biela????? Tak to je potom super!!! Chce to už len nejaké poriadne kolesá,trochu pustiť k zemi, rs design a je to pecka :) :) ;)

Njn ,ale nejdřív musí prodat toho svého rychlíka :) ;) ;) :lol:

Odkaz ke komentáři

Dneska byla vyjíždka pro sedačky, takže už jsou doma. Úplný turbo, všechny jsem předjel. :) Jj, hodil jsem cenu na domluvu a uvidíme co dál. :)

 

Diesel je traktor, tak mi ten zvuk připadá, jinak dobrý vtip. :rolleyes:

 

Bude bílá, takže spokojenost, spíš by se mi vyplatil motor čipnout, vyladit podvozek atd. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...