Přejít na obsah

Moje Agáta


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

ja som tiez premyslal nad zimakama ale v R15 na originaloch ale ani v CR ani na SVK niesu v rozmeru s indexom 91T :) tak matadorky...;) ja tiez jazdim len 12km do prace a zpat a aj na tom useku som vazne urobil o par km naviac na nadrz...ja som nadmieru prekvapeny a ubudlo len cca 1mm co je dobry

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

octavaci kudy vede kabelaz ze stropniho osvetleni, premyslim ze bych si nejak dodelal led svetla pod bocni zrcatka viz. foto nize, a chci aby se to rozsvitilo kdyz odemknu auto a zhaslo kdyz nastartuju nebo zamknu (prave jako stropni svetlo) . Myslim ze napojeni na to stropni svetlo by bylo nejidealnejsi comyslite ?

30241-HTB1b2oYHpXXXXXVXpXXq6xXFXXX6.jpg

Odkaz ke komentáři

Když jsem si dodělával osvětlení nohou (LED pásek), napájel jsem si dráty na vrch stropního osvětlení, stropnicí jsem to tahal ke sloupku a sloupkem už dolů.

Jinak stropní osvětlení funguje na spínané mínus. Tzn. do stropnice jde stále 12V a přiváděním mínusu se přepíná.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

chlapi cim to je ze kdysi mi vydrzely sterace i dva roky celkem obstojne stirat ale ted za posledni cca dva roky uz mam treti sadu steracu a vzdy po chvilce mi zacnou horni konce steracu (cca 10 cm) blbe stirat, hlavne u ridice, a spodni konce taky nejsou uplne stoprocentni, cim to muze byt ? (sterace pouzivam Bosh aerotwin retrofit)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...