Přejít na obsah

Liberecký kraj


Frigo

Doporučené příspěvky

Systemem byl vybrán termín 30.4. Od 18:00, 4.patro parkovacího domu OC forum. Občerstvení v baru u motokár a kdo bude chtít tak se sklouzneme. Jen když tak kdo to tam znáte dobře, jak se tam kde dá zaparkovat. Jestli nějak opravdu ve 4tem patre, nebo je to vhodnější jinak, třeba o patro níž atd. Já bych měl dorazit, stopro to budu vědět víkend před, mám toho teď hodně o víkendech, takže je těžší něco plánovat ;) událost na fb bude

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdarec, Žamberk se na blíží a psal jsem ze uděláme ještě před nějaký sraz. Naplánovat něco můžeme, ale jestli se účastním i já to nevím, začínají mi kopat barák, tak že časově to mám všelijak. Jinak Žamberk je tutovka. Zajímá mě kdo všechno odsud pojede, jestli dáme sraz zase v Jičíně na benzine

Odkaz ke komentáři

Ahoj pánové,

trochu se mezi Vás vtěrknu jako delegace z asie B) Pojedu ve středu do Vašeho kraje na dovču a chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějaký tip, kam se zajet podívat, když nebude přát počasí ... ono má totiž od pátku pršet.

 

P.S. Předem moc díky za tipy (a i hospůdku/restauraci, kde je dobře, beru za super tip) :)

Odkaz ke komentáři

Liberec:

 

restaurace: Masabuka recka taverna, Black Horse, Coyote, Chicago grill, Certi na Jestedu
mista: IQ Landia, Jested, mestsky bazen, prehrada Harcov, centrum mesta kolem radnice (divadlo f.x. saldy, domky), Liberecka vysina rozhledna), prehrada Cerna Nisa (nejlepe na kole), Pivovar Konrad Vratislavice

jinak zamek Sychrov, Panska skala, Hrad a zamek Frydlant

 

ostatni se snad pridaj, jsem to jen vysypal z hlavy :D


JardaFuxa: a my si taky, ale jeste nevim presne. Dal bych vedet ve ctvrtek pred srazem ;)

Odkaz ke komentáři

Ofeig: kam přesně máš namířeno? Nezapomeň na nově zrekonstruovaný Zámek Svijany a hned naproti můžeš zajít na prohlídku do Pivovaru Svijany :) Dál určitě hrad Kost. Restauraci doporučuji Ábelův Mlýn v Dolánkách u Turnova nebo s výborným dětským koutkem Maškovka Turnov. A v Turnově pak stojí za shlédnutí Muzeum Českého ráje.

Odkaz ke komentáři

Hrome ty Svijany vypadají sakra dobře. Jinak budeme bydlet přímo v Liberci. Mám v plánu výšlap na Ještěd, mrknout se do zoo. Měl jsem doma někde najité nějaké údolí s krásným železničním mostem. Do toho nějaký ten zámek, aquapark. A protože vím, že tam budu jen do neděle, tak je toho i dost. Budu na letošní první dovolené a podle toho budu volit náročnost programu :jelen:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...