Přejít na obsah

opět vadné čidlo teploty ? :-(


henkel

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,mám problém a potřeboval bych poradit.Měnil jsem čidlo teploty ,pak jedu cca 30km a ručička teploty na budíku mě ztěží vyběhla na 80.Ne,že by lítala nahoru dolu,postupně se dostala na tuto hodnotu a vyš se jí nechce.Myslíte,že to čidlo může být KO? Nebo ,že by vadný termostat z ničeho nic? Do té doby fungoval OK .Po výměně čidla ručička na budíku 60 - max.80.Hadice na chladiči dnes po ujetí cca6km dolní studená a vrchní teplá,tak nevim.

Dík za názory:-)

Odkaz ke komentáři

Je mi jasné, že se diesel po 6 km neohřeje na 80°C, ale píše, že mu teplota i po 30 km nevyleze víš. Jinak, to že je vrchní hadice od chladiče teplá je snad normální, důležité je, jestli je např. po 15 km jízdy spodní zadice studená. Pokud ano, tak je přeci termostat OK... :)

 

Já mám takový zkušenosti, že ty dnešní teplotní čidla stojí za houby, protože už jsem měnil 4 čidla (vždy originál) a to poslední, které ještě mám v autě je hned od montáže špatné. Zítra si to jedu ověřit na VAG a pak půjdu reklamovat :(

Odkaz ke komentáři

Zdar Konny,dík za názor.Uvidím ještě zítra,jak pojedu do práce co to udělá.V rachote mám nový termostat,takho tam prasknu.Jestli to bude stejne i po výměně jdu na VAG sem zvědavý co mě ,,řekne,,.

Zdar všem :-)

Je mi jasné, že se diesel po 6 km neohřeje na 80°C, ale píše, že mu teplota i po 30 km nevyleze víš. Jinak, to že je vrchní hadice od chladiče teplá je snad normální, důležité je, jestli je např. po 15 km jízdy spodní zadice studená. Pokud ano, tak je přeci termostat OK... :)

 

Já mám takový zkušenosti, že ty dnešní teplotní čidla stojí za houby, protože už jsem měnil 4 čidla (vždy originál) a to poslední, které ještě mám v autě je hned od montáže špatné. Zítra si to jedu ověřit na VAG a pak půjdu reklamovat :(

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj,tak závada vyřešena,byl to ten ,,termostat,, topí to jak kráva a ručička vyjede na 90 a drží :-))

Jen mě sere,že jsem při demontáži ulomil tu umělohmoptnou packu co je na plastové přírubě,snad to ničemu nevadí? Nechtěl bych to zase demontovávat:-)

Díky všem za rady :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...