Přejít na obsah

Výměna benzínového filtru škoda felicie


Doporučené příspěvky

zvednem auto či si zadní částí vozu najedem na nájezdy

filtr se nalézá pod autem v levé zadní části u nádrže přístup jak k penězům 265.gif

vycvaknem sponu na hadici a tu stáhnem z trubky viz foto -nelekněte se poteče s toho trochu benzínu

Obraz2981.jpgObraz2982.jpgObraz2984.jpg

dále je třeba uvolnit tu umělohmotnou objímku delším křížovým šroubovákem -a tu nastane problém šroub je většinou ve stavu kdy ho nepovolíte ani omylem já pak beru silnější,delší,plochý šroubovák a v oblasti hlavy šroubu tu objímku přeperu přez tu hlavu šroubu 1424.gif

poté odklopíme zadní sedala,odhrneme koberec,vycvaknem dekl a na čerpadle odpojíme výstupní hadici viz foto

Obraz2985.jpgObraz2986.jpgObraz2987.jpg

ted celej filtr i s hadicema taháme z pod auta ven

Obraz2988.jpg

vemem nový filtr,přehodíme hadice ze starýho filtru,nezapomeneme dodržet směr průtoku na filtru je šipka exclamation.gif a nandáme filtr pod autem zpět do objímky -já objímku stáhl a zajistil umělohmotnou páskou 1424.gif

Obraz2989.jpgObraz2990.jpg

pod autem nacvakneme hadici a zajistíme sponou

dále nasadíme hadici u čerpadla a zajistíme sponou

ted si otočíme klíčkem do kontrolek a až natlakuje čerpadlo zkontrolujem zda nám nikde neteče benzín,pokud ne auto natočíme a opět kouknem zda to nikde neteče 1424.gif

Obraz2991.jpg

pokud je vše v pořádku dáme dekl u čerpadla zatáhnem koberec a uvedeme sedačky v původní stav 1424.gif

no a máme hotovo sjedem z nájezdů či heveru a můžem jít na pivo 651.gif357.gif

při práci nekouříme ani si nehrajem s otevřeným ohněm exclamation.gif

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...