Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Kubajz_oc2

kodování automatického zamykání dveří OCII

Recommended Posts

Ahoj, na-kódoval jsem si automatické zamykání a odemykání dveří při rozjedu. Jak zastavím a chci otevřít dveře zevnitř při nastartovaném motoru, musím bud dvakrát vzít za kliku nebo zmáčknout knoflík odemykání dveří na středovém panelu! Nemohl by mi někdo poradit jak mám upravit kódování abych nemusel dvakrát potáhnout kliku?

A druhá otázka uměl bych u OCII r.:2006 na-kódovat přesvětlování do zatáček v mlhovkách?

Děkuji kubajz

K tomu zamykaniu... Inac to nejde.. bud tahas klucku dvakrat alebo odomknes tlacidlom centralu pri rucnej brzde :) a corner ti musi podporovat BSG jednotka.. tusim potrebujes 30-bytovu :)

Vyuziju tohoto tematu - mam O2 predFL 2008 a je nakodovano automaticke zamykani dveri, jeste je dodelan FL maxidot.

Pri zamceni me nesviti oranzove to tlacitko, pouze zelene. Vse je nakodovano dobre a diagnostika nehlasi zadne vadne cidla a vse je opravdu fyzicky zavreno. Nemate nekdo s timto zkusenost a pripadne radu jak vyresit? Dekuji

Jo a zapomnel sem dodat to hlavni ze tou diodou v tom to neni - na diagnostice pri testu sviti.

Hele myslim ze na 99% nesviti, ale skocim to overit

//EDIT: Tak oranzove nesviti ani kdyz zamknu rucne

Edited by zikmeister

Lukas neviem... Snad to bude ono :)<br /><br />Jirka ten oranzovy kluc cez auto na budikoch je kontrolka funkcnosti imobilizeru :) lukas my ju tam nemame z dovodu immo off kvoli FL MaxiDOT-u :)

Už jsem to kodoval na 6ti OII a na 2 to nesvítilo, včetně mé bejvalky, neřešil jsem to.Důležité, že to funguje.

Edited by vevca

Zvlastni tak treba to bude nejakej castejsi problem. Ja furt tajne doufam ze to bude tlacitkem :-) Hold sem asi psychopat a takovy veci resim a dost me stvou :lol:

Edited by zikmeister

V 25. 12. 2014 at 20:36, Kubajz_oc2 napsal:

Ahoj, na-kódoval jsem si automatické zamykání a odemykání dveří při rozjedu. Jak zastavím a chci otevřít dveře zevnitř při nastartovaném motoru, musím bud dvakrát vzít za kliku nebo zmáčknout knoflík odemykání dveří na středovém panelu! Nemohl by mi někdo poradit jak mám upravit kódování abych nemusel dvakrát potáhnout kliku?

A druhá otázka uměl bych u OCII r.:2006 na-kódovat přesvětlování do zatáček v mlhovkách?

Děkuji kubajz

Mám  ten samý problém a potřeboval bych tuto funkci zrušit a nevím jak na to ☺

Tahle funkce nejde zrušit. jedním zatáhnutím za kliku odemkneš zámek a druhým až otevřeš. Je to dané konstrukcí zámku. Škodovka umí spoustu věcí ale tohle ne.