Přejít na obsah

Pejpova silver lady!


Pejp

Doporučené příspěvky

Menší servisný a jarný update.. aktuálne 259 800 km, na aute porobená menšia údržba a príprava na leto:

  • nové Pictoris 18" z O3 RS + nové Matador Hectora 3 225/40/R18
  • znížené pružiny O2 RS

A samozrejme, nešla spraviť na aute geometria a hlavne zadné odklony podľa TPI, aby mi nerobilo na zadných gumách pilkovité opotrebenie... čiže sa pristúpilo k menšej generálke podvozku :loool:

  • nové uloženie predných tlmičov spolu s axiálnymi ložiskami
  • nové predné tyčky stabilizátora
  • nové silentbloky s tehlicami na prednej náprave
  • nové horné ramená na zadnej náprave komplet
  • nové silentbloky spodných ramien na zadnej náprave
  • nové horné priečne ramená na zadnej náprave komplet
  • nové dorazy zadných tlmičov
  • komplet nové šróby (aj excentrické) na predku aj zadku

post-39107-0-40366600-1491683408_thumb.jpg

 

A za pomocou tohto menšieho servisu je zvuk od podvozku ako u nového auta :). A samozrejme s tým aj nastavená geometria podľa TPI... tzn. odklony zadnej nápravy 1 15 B)

Na nejaké podrobnejšie a krajšie fotky vyumývaného auta je ale nutné si počkať :lol:

 

post-39107-0-04126900-1491683495_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Keďže poslednú dobu jazdím na služobných autách, tak kilometre na Silver lady nabiehajú trochu pomalšie..aktuálne niečo málo pod 262 000 km.. :ph34r:

 

post-39107-0-46878000-1497721539_thumb.jpg post-39107-0-84932600-1497721599_thumb.jpg

 

Samozrejme, toho že auto je bez pohybu bolo nutné využiť.. a preto som auto zaviezol chalanom do Modry, kde prešlo dvojstupňovým leštením karosérie, clay a všetky srandy pred aplikácioui dvoch vrstiev tvrdého vosku na karosériu a 3 vrstvy vosku na elektróny. Tepovanie a detailing komplet interiéru vrátane kobercov podlahy a stropu samozrejmosť... Trochu síce zamrzí farba auto, nakoľko strieborná umytá je rovnaká ako strieborná špinavá, ale auto je doslova jak nové :wub:...

 

post-39107-0-10813500-1497722078_thumb.jpgpost-39107-0-02648300-1497722189_thumb.jpgpost-39107-0-76223000-1497722211_thumb.jpgpost-39107-0-71756800-1497722240_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Je na čase to tu trošičku oživiť.. aktuálne sa blížim k 272 000 km, kilometre nabiehajú ooooveľa pomalšie (od 1.12. je to cca 800 km) a auto v podstate stojí v garáži pod plachtou, lejeme kvapalinu do ostrekovačov a naftu :loool:. Jediné čo má trápí, je hrkotanie za studena od rozvodov - napínacia kladka si povedala že vypovie službu... samozrejme čakáme na voľný termín a chuť v servise :rolleyes:

 

post-39107-0-78485200-1516805491_thumb.jpg

 

A ked už lubinob bol na návšteve v servise s červeným taxíkom, tak samozrejme sme si museli vymyslieť zase nejakú tú sprostosť do tých aút ... a áno, sítko mi tam zatiaľ chýba :lol:

 

post-39107-0-30735500-1516805544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Moc krásná Octávka, stříbná jí sluší a ty letní 18" taky!

Je možno vyfotit auto zepředu večer? Chtěl bych vidět to US svícení. Docela by se mi to taky zamlouvalo.

Ďakujem :-). Ale ja US svietenie nemám, pokiaľ viem tak na FL ani dokódovať nejde. Mám iba obyčajné oranžové žiarovky v parkovačkách [emoji106].

 

Lubinob spokojný? [emoji23]f42e883a656c51a18ec670b25938d362.jpg

 

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři

Supeer :palec: :jelen: :jager: :beer:

 

Ďakujem :-). Ale ja US svietenie nemám, pokiaľ viem tak na FL ani dokódovať nejde. Mám iba obyčajné oranžové žiarovky v parkovačkách [emoji106].

Lubinob spokojný? [emoji23]

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

 


Nakódovať to nejde ale dá sa to prepísaním eeprom bcm.. skús napísať členovi Alessi, mohol by to vedieť..

 

Áha, prošel jsem celou tvou složku a už jsem našel oranžové parkovačky.

Já myslím že US svícení nějak půjde i na FL, zde je link a vypadá to hooodně dobře.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...