Přejít na obsah

BLACK LIST PRODEJCŮ A PODVODNÍKŮ


Doporučené příspěvky

BLACKLIST WOODOO

Takže už mi došla trpělivost. Pan WOODOO mi "dělal" sedačky asi tak 2,5 měsíců a po této době jsem si vzal sedačky zpátky v úplně původní verzi a to jsem byl dvakrát upozorněn, že se na sedačkách už dělá a že max do týdne budou hotové. Když jsem si pro sedačky byl tak se nějak ztratila hlavová opěrka, to jsem zjistil až při návratu domů. Tak jsem hned informoval pana WOODOO, že jsem ji u něj zřejmě nějak zapoměl a jestli mi ji pošle a nebo jak. Domluvili jsme se, že mi ji přiveze do Prahy, tak byl v Praze, ale mě se to nehodilo, byl jsem mezi nočníma a jed přes celou Prahu pro hlavovku a nazpátek zas přes celou Prahu se mi nechtělo (protože jsem rád za každou hodinu spánku) tak jsem mu řekl, ať přijede blíž, že se pro ni zastavím. Nepřijel tak jsme se domluvili, že mi ji pošle poštou, tou mi ji posílal asi 3 měsíce a pak se objevil TOPIC na stránce www.tuningforum.cz kde dává pan WOODOO někoho do Blacklistu. Po přečtení jsme se opět domluvili, že mi ji pošle, posílal jsem mu adresu a od 27.9. stále čekám a hlavovka nikde. Takže bych pana WOODOO dal na BLACKLIST, udělejte si o něm představu sami. Už asi o hlavovce nemá cenu přemýšlet, protože se od něho zřejmě nedočkám.

Odkaz ke komentáři

No neni to nic tak strasnyho, co si psal ty... jen jsem si objednal precalouneni loketni operky a zpatky prisla s rozrizlou kuzi :blink: byla kompletne zabalena do takovy ty folie, takze preprava ji ponicit nemohla. Proste to pocalounil uz roztrzenou kuzi :)

Odkaz ke komentáři

WOODOO jj tak nějak to je... akorát jsem byl v tý Praze 3x a o tom sem tě i informoval ...a hlavovku jsi zapoměl ty, mám ji tu stále ve stavu jako si ji tu tenkrát zapoměl... sedačky jsi vzal s tím že si natrefil na známého kdo ti je udělá.., tak buď v klidu jak půjdu posílat volanty tak snad na tebe nezpomenu...

 

Ne tak nejak to bylo, ale presne to tak bylo!! Jelikoz byli sedacky v pristresku pod plachtou a vsechno co tam bylo jsme tahali k autu a hned do auta, tak proste tam nejak nebyla. Nechci to hazet na Tebe, ze si mi ji tam nedal naschvsal, ale operku zvlast jsem do ruky nedostal a zadnou operku jsem ani ze sedacky nevyndaval. 3x si v Praze byl a ja jsem mel 2x nocni a jednou jsem byl v praci na denni a koncil jsem v 19:00.

A kdy budes posilat veci?? Jsem zvedavej jestli uz po pul roce uvidim svoji hlavovku.

A sedacky jsem si vzal, jelikoz mi neprislo fer, kdyz nekdo za 2,5 mesice neni schopen udelat praci na kterou jsme se domluvili a 2x si vymyslet, ze se na nich dela. Tot asi tak vse.

 

WOODOO psal jsi mi že je chceš zpět protože se ti moje práce nelíbila u Baryho...tak aspoň nekecej... než jsi odjel tak si mi potvrdil že máš vše... a po mých marných pokusech o předání děláš zle... ono je to 50/50 tak to neházej jen na mě ...máš na tom také svoji vinu... teď jen kopeš kolem sebe... uznávám že teď to vázne u mě ale ne že bych dělal mrtvího brouka ... jak budu moct tak ji pošlu...

 

Ano je to pravda že se mi tvoje práce taky nelíbila, ale taky se mi nelíbilo tvoje chování a to že máš sedačky 2,5 měsíce a pořád blbě kecáš, že se Ti stroj posral, že se na tom dělá a tak nebo si to neříkal?? No povídej neříkal si todle?? A pak kdo kecá, viď?? Po Tvých marných pokusech co si mi ji posílal nějakej ten měsíc(přesně druhej pokus od 27.9, první už je celkem dost dlouho), dělám zle?? Ano protože chci, aby to věděli ostatní jakej seš "borec" Už s hlavovkou ani nepočítám. A ano řekl jsem, že mám vše co si mi dal!!

Tahanice o hlavovku jsou někdy od cca. půlky května.

 

WOODOO Bobe Bobe ... ta odpověd je z téhle soboty... jinak ano pranýřujte mě... Bob u mě zapoměl hlavu uznáván (ale jen svojí hloupostí, kdy mi řekl že naložil vše).. já mu ji třikrát vezl do Prahy a on nebyl schopen jakoliv zajistit předání klíďo komukoliv... a teď je naštvanej že na něj nemyslím ...mám toho opravdu moc tak se k tomu musím dokopat..ale neboj na tvý hlavovce nezbohatnu... ...proto jsem teď v Blacku jako nějakej z*rdík ..z mé strany snaha byla tak po tomhle tyjátru co spouštíš iniciativu nechávám na tobě, když máš potřebu dělat ženu.. všem se nezavděčím a se zvířátkem jsme si to vyříkali a rozešli se v míru Haww ... o nikom dalším nespokojeným nevím.... nebo se mi alepoň neozval... nečekám, že se zavděčím každému s tím jsem se smířil ale snažím se vždy vyjít každému vstříc ale očekávám pak snahu pokud jde o něco podobného jako u tebe i od druhé strany

 

ještě dopním že má hotových 105 interiérů a zatím mám nespokojeného zvířátka(oba víme proč ), pak piškota který si u mě zapoměl hlavovku ..a pak jak píše piškot někoho na octaviaforu o čemž nic nevím, bo mě nikdo neinfotmoval ......pokud je zákazník nespokojený má právo věc reklamovat pokud je to v mezých ..to se mi stalo zatím jednou a to mou chybou ..nikdo není neomylný, navíc je to ruční práce...vždy u mě zákazník vidí nějaký hotový interier aby byl seznámen s výší kvality, kterou produkuji a poté se svobodně rozhodne zda se dohodnem či nikoliv... nikomu své služby nenutím pouze nabízím... a doufám že zbylí zákazníci byli spokojeni ..

 

Já se Tě ptal jestli je to všechno a ty si mi řekl, že všechno bylo na té jedné hromadě. Tak jsme odnesli všechno co tam bylo. Poté jsem řekl, že je to tedy vše. Nakládali jsme to oba dva.

A Ty si byl ochotnej se přiblížit kam jsem potřeboval?? Nebyl!!

Tak mi ji už po třetí pošli!! A že toho máš moc?? Říkal si, že až půjdeš na poštu tak mi ji pošleš, to si nebyl od 27.9. na poště??

Bary je spokojenej?? Že si nám třeba nebral vůbec telefony, když jsme Ti volali?? Když volalo jiné číslo tak si to zvedl.

Odkaz ke komentáři

Ještě jsem našel email z 3.8.2010 18:24

Co to na mě skoušíš?? Sám sis naběhl s těma co máš koukal jsem na ně na

netu a teda nic moc ...Barry třeba teď po mě chce dodělat tapeci tak asi

tak nespokojenej nebyl .. jinak hlava odeslaná,aler teda tyhle průpovídky

sis mohl odpustit ..byl jsem 3x v Praze a ty jsi nebyl schopen si ji

převzít...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Další falešnej zmetek je pan

Petr Kantor

Řípská 14

Praha 3 130 00

 

Vystupuje pod nickem "Peete". Objednal si u mě MDF podložky a ani ho nenapadlo si je vyzvednout! Tak strašně je potřeboval. Já pitomec mu ještě radím, jak má s audiem postupovat... co si asi takovej hajzl myslí, že já si ty peníze za poštovný tisknu??? Po večerech se s tím balím, otravuju tchýni, aby mi balíky nosila na poštu. Milostpán mi ani neodpoví na dotaz, co se stalo, že mi balík přišel nazpět.

 

Pro všechny ostatní: dejte si pozor, komu budete věnovat svůj čas a něco posílat!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Do té doby než dojde k nápravě, tak člen Daniel - Objednal jsem u něj RS křídlo na OI v plniči včetně světla...Dohodli sme cenu a čekal sem na balík. Balík dorazil, křídlo OK, ale ejhle...světlo nikde. Tvrdil mi že ho posílal, ale bohužel...chápu může se stát, že něco pošta ztratí, ale moc se mi to nezdá. Tak sem mu psal jestli by ho neposlal dodatečně, ale prý to byl poslední kus a až budou tak mi dá vědět. Ale vzhledem k tomu, že sme se dohodli na ceně, která měla být včetně světla a je to bez, tak mě to celkem štve...Co sem koukal tak samotný světlo vyjde na cca 1600 :palec:

Odkaz ke komentáři

Termiks:

zkus porovnat váhu uvedenou na adresním štítku balíku se skutečnou vahou křídla i s obalem a hned zjistíš zda-li Tě vodil za nos a hází všechno na poštu nebo je opravdu vina na dopravci (o čemž silně pochybuji). Nebo si od něj nechej poslat kopii podacího lístku, tak je taky uvedená váha balíku :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak po dlouhý době se ozval, že to světlo sehnal, ale že ho vyšlo na 300, tak jestli ho budu chtít. Tak sem řek, že jo, lepší dát za to světlo 300 jak 1600 z nějakýho e-shopu. Poslal sem mu peníze a hádejte...nic nepřišlo a teď ani neodvpovídá na zprávy...Prostě od tohodle člena už nikdy více!!!

Upraveno uživatelem Termiks
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...