Přejít na obsah

BLACK LIST PRODEJCŮ A PODVODNÍKŮ


Doporučené příspěvky

Tak přidávám velmi špatnou zkušenost která mě neskutečně nas.ala...

 

Nikdy si nedávejte své auto na opravu k Michalovi Svobodovi Alias Cvok-Zipp

Dal jsem si k němu auto na opravu a dal jsem mu nemalou zálohu na díly a auto i po dvou měsících neni hotový a peníze se údajně někam ztratily... Byl už jsem z toho tak vytočenej že jsem jsem se tam rozjel viděl auto který stojí na místě a nešáhlo se na něj(že údajně nejsou díly na OI facelift) tak jsem si zavolal odtahovku že to auto se odtáhne někam jinam a peníze se kroutil že nemá ale naštěstí jsem byl prozíravej a měl sebou vymahače...

 

Suma sumárum, peníze jsem z něj ten den ještě dostal auto se odtáhlo a běhěm 3h telefonování jsem si sám splašil všechny díly který jsou potřeba a za menší sumu než mi říkal on....

 

Mě to nakonec stálo jen odtah + karton cigaret vymahačovi abych měl vše co jsem mu dal a začlo se konečně opravovat auto...

Odkaz ke komentáři

Nejlepsi bylo jal my lhal a navic tomu vymahacovi rekl ze moje penize pouzil na najem a jidlo... Kdyby aspon hral ferovou hru tak bych ho serval do telefonu a rekl mu at to auto udela do tydne a nazdar...

 

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk

Ale tohle handrkovani me fakt dozralo...

 

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk

Jinak Petre dneska jedu do mlady boleslavi pro chladicovku s vyztuhou :D

 

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Viz § 209 Trestního zákoníku, ale stojí mi to za ten čas??

Pokud si převedu hodinu svého volného času na peníze, tak fakt ne :wallbash:

 

Rozdíl mezi D a G je hlavně v HW cca 500,- (jsou si dost podobné). Nicméně jde o fakt, že tak jak je přehrál (blbě) a hlavně je znehodnotil strháním štítků, tak odhadem prodejní cena v tom stavu co jsou je cca 1.000,- započteme-li i to prasklé plexi.

Hlavní je že budíky nakonec fungují :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Také přihodím do tématu, jedná se o servis v Moravskoslezském Kraji, konkrétně v Třinci.

 

Název: AUTOCENTRUM KONSKÁ, Silesia Cars Assistance, s.r.o., (Konská 197, Třinec)

 

Nyní vám popíšu velice negativní zkušenost.

 

Kamarádka si tam dávala opravit svého Forda, připravit na STK a také s tím na STK zajet, dokonce to tam dávala s tím, že její známý tam dělá automechanika, takže by se dalo říct, že to tam dávala s lehkou protekcí.

 

Auto ji cukalo cca při 1900-2400 otáčkách, chtěla s přípravou na i tento problém vyřešit.

 

Nastal den, kdy si měla jet pro auto, majitel servisu to ale odřekl s tím, že čeká na hadici sání, že ji měla prodřenou (což údajně mělo způsobovat ono cukání) a je potřeba ji vyměnit, nicméně, řekl, že ji objednal přímo z Fordu originální hadici.

 

Pořád se předání odkládalo, nakonec došlo k předání autu. Nevzpomínám si jaká byla celková cena, ale ve faktuře měla položku hadice sání - 1600,- Kč včetně DPH, což odpovídá nové hadici sání k airboxu.

 

Nicméně auto ji pořád cukalo, koukl jsem pod kapotu a olalá, hadice sání byla původní ! Říkám ji, zajeď tam a zeptej se ho co to má znamenat..

 

Když se zeptala, co ji nakonec měnili, když hadice sání k airboxu je původní, dozvěděla se, že ji měnili podtlakové hadičky, ukázal ji, kde jsou a dal ji původní vymontované (ano, byly prodřené, viz příloha post-46612-0-11443400-1485327322_thumb.jpg ). Přijela, řekli mi, co ji v servisu řekli..

 

Vyndal jsem tedy "nové" podtlakové hadičky a nestačil jsem se divit, byl to prostě kus nařezané gumy, byly tam ještě rezavé stopy po stahovací sponě. post-46612-0-65504000-1485327353_thumb.jpg post-46612-0-71904400-1485327357_thumb.jpg

 

Takže jsme tam jeli, přímo před mechanikem, který to auto "opravoval" jsem hadičky vytáhl s tím, jestli si dělá prdel.. Mechanik nevěděl co říct, trapná minuta ticha, pak šel za majitelem servisu do kanceláře, tam byli cca 10 minut.

 

Přišel majitel servisu, po půl hodině dohadování nakonec vrátil část peněz, které kamarádka zaplatila (2000,- Kč). Odůvodňoval to s tím, že to auto by "normálně" na STK nikdy neprošlo atd, tak si musel vzít něco navíc a zafakturoval to takhle.

 

OK, kdyby to tak bylo (což nebylo, auto bylo pravidelně servisované, bylo opravdu ve velice dobrém a zachovalém stavu) mohl to říct narovinu a nelhát ve smyslu, že objednal origo hadice apod., plus to cukání neopravil a navíc byly naprasklé hadičky, které přiváděly benzín do motoru, ty tam s klidem na duši nechali tak, v létě, v těch největších tropech..

 

Cukání jsem pořešil já - byly poničené zapalovací kabely ke svíčkám, po výměně ani cuk... Potom si vzal auto do parády známý, který měnil ty hadičky (automechanik s cca 25 letou praxí, fakt špičkový) a potvrdil mi, že takové jednání je na provaz..

 

Kdysi tam dávala nechat měnit komplet ruční brzdu (to jsme se ještě neznali), protože na STK nesplňovala rozmezí, takže auto jim tam nechala aby jej opravili a zajeli i na to STK. Údajně teda vyměnili komplet ruční brzdu, která se ji nedávno pokazila.

 

No a hádejte co, ruční brzda kompletně původní :) :)

 

Taková je zkušenost, pokud by to někdo zpochybňoval, mám i nahrané video z celého jednání v servise, z určitých důvodů nemohu/nechci zveřejnit, nicméně osobně klidně ukážu (pokud ho na google drive ještě najdu).

 

Děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravím clubáci tak mám jednoho nepoctivého prodejce... Na bazoši inzeruje zde https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=1698054&telefon=704304401&jmeno=Jirka Prodává převážně koncernové vozy škoda octavia a fabia. Do telefonu nesmírně příjemný pán, jenže... Ve skutečnosti je všechno trochu jinak. Auta která inzeruje už nemá (pokud někdy měl), vymýšlí si roky výroby, do telefonu tvrdí 2004, přijedete a je to 2001, tachometry vůbec nekomentuji. Všechny jsou prý sednout a jezdit. No i přes tyto varování (já idiot), koupil jsem si u něj Octavii 1.8T z prvu všchno vypadalo cajk, zkušební jízda dobrá... Po cca 50km, začala všecno bouchat a vrzat, mám tedy za sebou GO přední nápravy (to moc neřeším, moje blbost, že jsem to nikde nezvedl a nezkontroloval). No po dalších 50k turbo ko, přes tvrzení pana profejce, že to cvakání je vytahaný řetěz mezi vačkama mi mechanik po sundání víka zjistil, že výfuková vačka ko + hydroštely + zaklepaný ventily. No motor v podstatě zralý na GO, pan Jirka se mi tlemí do ksichtu, během měsíce 2krát změnil tel. číslo... Jako podvodník jak má být...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Chtěl bych upozornit na prodejce:

 

PRONTO PEUGEOT

Luboš Lahoda

Adr.: Hatě 24 Zásmuky 281 44
Tel.: 723254982, 602809987

@: prontopeugeot@seznam.cz

 

Minulý týden objednané autodíly (světlo, plasty v interiéru, spínač světel, plast kolem spínače) přišly tak na 50%, ulámané zobáčky, ušmudlané, zaprášené, ulámaný držák u světla. Ještě má tu drzost napsat do emailu takovýhle h*vna:

post-36256-0-54831200-1501674870_thumb.jpgpost-36256-0-48618600-1501674877_thumb.jpgpost-36256-0-58085500-1501674884_thumb.jpgpost-36256-0-97853100-1501674890_thumb.jpg

"Můžete se na mne spolehnout, budu tady pro vás i pro budoucí vaše další potřeby dílů a tak neprodávám draze a způsobem po mě potopa, to by jste nebyl spokojený a už by jste se na mne nikdy neobrátil a ještě mi udělal zle a špatné jméno a to já ve svých 55 letech nepotřebuji když jsem celý život v tomto oboru a snažím se být dobrým obchodníkem za slušné ceny."

 

+ Blacklist pro ČP, nebyli schopní doručit "Balík do ruky", byl jsem celý den doma a ve schránce "Adresát nezastižen".

 

 

Odkaz ke komentáři

Jo, to opravdu potěší.

VŠEM komu napíšu o domečky vejškáčů/ plasty kolem přepínačů, tak mi pošlou s ulámanýma nožičkama a zobáčkama. Už mě to fakt štve.

Většinou kupuju věci do litru, takže mě to moc nepálí, ale doma se mi válí nepoužitelný a neprodejný věci (leda že bych je zprasil do funkčního stavu a zkusil je tady prodat). Už to není kam dávat.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Chtěl bych vás upozonit na nepoctivého prodejce http://www.dp-auto.cz/ DP-AUTO.

Kupoval jsem od něj převodovku, kterou jsme s mým mechanikem namontovali, jenomže pořád se nám nedařilo zapojit správně čidlo zpátečky. Nakonec jsem mu tam auto nechal ať se na to mrkne/případně rozebere jelikož je převodovka v záruce. Po čtyřech dnech mi volá že to je hotové, že to byla úplná pičovina, že stačilo jen přepojit čidlo.

Přijedu si to vyzvednout, pán za to nic nechtěl, že to byla maličkost a hned odjel někam pryč. Po obhlédnutí auta jsem chtěl nastartovat a koukal jsem jak puk, jelikož mělo auto o 300km více najeto než jsem mu jej tam nechával. (u takto neznámých garážníků si auto před předáním natočím včetně údajů na tachometru atd.)

Volám mu nazpět, že co to má znamenat a kde se s autem proháněl. Chvilku zapíral, pak z něj vypadlo, že byl u kámoše v garáži to spravit (nevěřím tomu, prostě se proháněl po kraji). Navíc dlouhodobě jezdím za průměr 7,0l/100km a to jezdívám většinou dálnice 140 tempomat kopce nekopce. Po předávce mělo auto 9.7l/100km. Tak nechápu jak s tím musel jezdit. Zatím nepřišla žádná pokuta od policie ani nic o nějaké nehodě tak snad ho nikde nezměřili.

Nadal mi do telefonu do kundy, že se hádám ohledně pár stovek, že mi opravu dal zadarmo (chtěl jsem mu dát peníze ale nechtěl, asi věděl proč).

Poslal jsem mu útratu z benzínky na mail a své číslo účtu s požadavkem na cirka 500,- za palivo. Peníze jsem nikdy neviděl.

 

Naštěstí auto nenese zatím žádné následky jeho řádění.

Odkaz ke komentáři

surfman:
Domeček stojí dvě kila s poštovným. To je jen čtyři kila, za funglový domečky. Tak bohatej zase nejsem, jestli ty jo, tvoje věc.
Mě teda nepřijde normální šmelit lidi, lhát jim do ksichtu a pak se ještě štvát jakože cože.

I ty černý blinkry co jsem už dávno dal z ruky, tak jsem si dal záležet aby kupující věděl že jde do poškozenejch (ač vzácnejch) jak od tý bůů co jsem to koupil, tak ode mě, když jsem je rouboval na auto.

 

Takový věci se nedělají a hodněkrát nemám možnost osobní předání, takže asi tak. Jsem zručnej bastlíř a i ty šmejdy co sem dostal tak pošlu opravený do světa, ale rozhodně o tom nebudu nikomu lhát.

Odkaz ke komentáři

Aha, tak už tomu rozumím. Máš problém dát 200,- za novej a objednáš si několik starších a rozčiluješ se, že ti pošlou poškozený? No hned jsem chytřejší. Ono vlastně když se nazveš zručným bastlířem, tak to vypovídá o všem.

 

A nemusím být milionář, abych měl na pitomej plast za dvě kila. Máš opičku? Musíš mít i na banány.

Odkaz ke komentáři

Opička nejezdí na plastový domečky od vejškáčů. Auto rozhodně není výstavní kousek a čórkaře sponzorovat zbrusu novým zbožím nechci a nehodlám.

Když si koupím hromadu věcí za litr z druhý ruky (plasty v interiéru, elektrika + pošta) vyjde mě to levnějc než čtyři "banánky" z eshopu s poštou.

Nevím o čem se tu pořád bavíme, přijde mi že obhajuješ šizení lidí. Ano, kupující si má dát pozor, ale jak mám ošéfovat člověka co mi do "očí" řekne, že je všechno naprosto ok, top stav, kvalita, fotky cajk, že si cení zákazníků a jen co otevřu balík, vykoukne na mě šmelina a při dotazu co to má být tak se začne ošívat a nadávat, to je podle tebe ok?

A zručný bastlíř znamená v tomhle případě to, že radši ten blbej plast za 50,- opravim, tj. napájim tam chybějící nožičky zpět, než ho vyhodit a kupovat zase znova (nejlépe jak doporučuješ, za banánkovný).

 

Doplním, že kupuju vždycky víc věcí najednou, když někdo jede auto na ND. Představa že od takovýho člověka kupuje někdo ještě míň znalej v kupování věcí po internetu, zásadnější části auta, než podělaný plasty, mi opravdu nepřijde v pořádku. Tam pak nejde o zkaženej den, ale výlet do nejbližší nemocnice nebo netřeba domýšlet.

Odkaz ke komentáři

Jsem rád že soudíš člověka dle pár hovadin co napsal (kdysi dávno) na internetu.

Teď aspoň vím s kým mám tu čest :palec:

Už toho bylo dost, tohle vlákno je jasně o něčem jiném než tvém zájmu se mi vysmívat, chceš-li učiň tak do SZ nebo do mého jiného vlákna, nebo tak nečiň vůbec a spař si to na čaj.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...