Přejít na obsah

BLACK LIST PRODEJCŮ A PODVODNÍKŮ


Doporučené příspěvky

BLACKLIST - PODVODNÍCI A PROBLÉMOVÍ PRODEJCI NA ZDEJŠÍM BAZARU

 

POZOR NA PRODEJCE :

NOVAK32

OKTA-RS

DILYSKODA.CZ

MICHAL25

 

JAKÝKOLI UŽIVATEL BUDE PO VÁS POŽADOVAT PLATBU PŘEDEM NA :

1204209580/2310

 

NEPLAŤTE, JEDNÁ SE O PODVODNÍKA !!!

PS : UCTY ZMINENYCH JSOU ZABLOKOVANY A MONITORUJEME JEJICH AKTIVITY A DALSI ZAKLADANI UCTU

 

POZOR NA SERVISMANA :
"CHIPMANN" - ROMAM BABČAN, TEPLICE
- ZKUSENOSTI VIZ SEPARATNI TEMA ZDE V SEKCI

 

Upraveno uživatelem vittorio
vypis detailu
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ac nerad a po opravdu dlouhe dobe, kdy jsem se rozmyslel, jestli sem tuto firmu napsat nebo ne, tak tak preci jen cinim...

 

Po me osobni zkusenosti patri na black list firma MZB (alu-pneu.cz).

 

Ne jen ze se opozdili s dodavkou objednaneho zbozi a nebyli schopni me informovat o stavu objednavky po cele dlouhe 2 mesice, ale ani po mesici od predani a zaplaceni nedodali potrebne a hlavne slibene dokumenty, bez kterych je mi objednane zbozi na prd. Dale na jakekoli psani emailu z me strany nereaguji, takze jsem nucen se s nimi domlouvat telefonicky, coz jsou zbytecne naklady z me strany.

 

Jinak zbozi prislo v poradku, radne zabalene, tady problem nebyl. Problem je tedy v dodani slibenych dokumentu, bez kterych nemuzu zbozi legalne pouzivat.

 

Edit: pokud je pravda, co mi dnes rekl technik z firmy MZB do telefonu, tak se zde omluvim a text, ktery poskozuje firmu MZB, smazu.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Ac nerad a po opravdu dlouhe dobe, kdy jsem se rozmyslel, jestli sem tuto firmu napsat nebo ne, tak tak preci jen cinim...

 

Po me osobni zkusenosti patri na black list firma MZB (alu-pneu.cz).

 

Ne jen ze se opozdili s dodavkou objednaneho zbozi a nebyli schopni me informovat o stavu objednavky po cele dlouhe 2 mesice, ale ani po mesici od predani a zaplaceni nedodali potrebne a hlavne slibene dokumenty, bez kterych je mi objednane zbozi na prd. Dale na jakekoli psani emailu z me strany nereaguji, takze jsem nucen se s nimi domlouvat telefonicky, coz jsou zbytecne naklady z me strany.

 

Jinak zbozi prislo v poradku, radne zabalene, tady problem nebyl. Problem je tedy v dodani slibenych dokumentu, bez kterych nemuzu zbozi legalne pouzivat.

 

Edit: pokud je pravda, co mi dnes rekl technik z firmy MZB do telefonu, tak se zde omluvim a text, ktery poskozuje firmu MZB, smazu.

Dodržel prodejce slovo?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Se připojuji k BLACK pro Českou poštu...

 

Jsem doma celý den vyhlížím balík když na netu píšou

že zásilka bude doručována a ono nic, druhý den přinese pošťačka lístek, že jsem včera nebyl zastižen atd.

To mě nasralo tak, že jsem hned volal na poštu vedoucímu a udělal takovej kravál, že mi ty krabice dovezli

osobákem do půl hodiny, hajzlové, vůbec tady nebyli, jen pošťačka roznese lístky !!!

Peněz chtěji a služba veškerá žádná...

Odkaz ke komentáři

Black list pro PPL

jako zdrzet zasilku 4-5 dni, to uz je vrchol, to nedela pomalu ani Ceska posta :lol: balik byl podany ve ctvrtek a do dneska nebyl expedovan ;) na centrale jeste neprijemni jako prdel

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Se připojuji k BLACK pro Českou poštu...

 

Jsem doma celý den vyhlížím balík když na netu píšou

že zásilka bude doručována a ono nic, druhý den přinese pošťačka lístek, že jsem včera nebyl zastižen atd.

To mě nasralo tak, že jsem hned volal na poštu vedoucímu a udělal takovej kravál, že mi ty krabice dovezli

osobákem do půl hodiny, hajzlové, vůbec tady nebyli, jen pošťačka roznese lístky !!!

Peněz chtěji a služba veškerá žádná...

 

Tohle mi dělali běžně. Čekám sleduju oknem a pak jenom vidím pošťačku ja mizí a lístek v schránce.

A tak jsem se nasral, a pokaždé jsem napsal mail i s ofoceným lístkem jako stížnost na českou poštu. 2x jsem to poslal. A od té doby vše chodí v pohodě :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Se připojuji k BLACK pro Českou poštu...

 

Jsem doma celý den vyhlížím balík když na netu píšou

že zásilka bude doručována a ono nic, druhý den přinese pošťačka lístek, že jsem včera nebyl zastižen atd.

To mě nasralo tak, že jsem hned volal na poštu vedoucímu a udělal takovej kravál, že mi ty krabice dovezli

osobákem do půl hodiny, hajzlové, vůbec tady nebyli, jen pošťačka roznese lístky !!!

Peněz chtěji a služba veškerá žádná...

 

tak tohle se nám stává pravidelně... nejlepší když na lístku je čas 8:30 a ty to zjistíš v 9hodin.. pak stejně musím čekat až do 16h než to je na poště.. :-/ nesnáším českou poštu..

Odkaz ke komentáři

Jo jo PPL, to je kapitola. To všechno co tu je je prd, ale jejich Brněnská centrála dokázala ve svém skladu uložit balík, který tam pak byl měsíc. My pitomci jsem telefonovali, jestli už naše věci dorazili do místa určení a ono pořád nic. Po více jak čtyřech týdnech se zjistilo, že je potřeba dodat ještě nějaký průvodní dokument, ale že by někoho napadlo nás informovat, to ne, prostě to nechali ležet ve skladu a bylo jim to jedno... Pěkná služba.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

ČESKÁ POŠTA - během tří týdnů se mi to stalo podruhé,sedím doma,čekám balík a samo lístek ve schránce.Poprvé jsem tam volal a stejně si proto dojel sám,ale dneska už mě to vytočilo.Už jsem byl po telefonu nepříjemný.Paní mi vykládala,že tam nemá vedoucí,tak jsem jí řekl,že si pro to radši přijdu sám.Do deseti minut mi balík přivezli.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

pokracujeme v problemech s typovym listem... jen vam tady zkopiruju mail, ktery jsem odeslal prodejci, cekam na jejich odpoved

 

Dobry den,

 

minuly rok jsem u Vas kupoval lita kola znacky MOMO v provedeni V 10 Black 17" 5x100. Cislo faktury je xxx.

 

Po nekolika telefonatech v rijnu roku 2009, ve kterych jsem Vas prosil o zaslani typoveho listu k temto kolum, jste mi ho slibili pozdeji s tim, ze cekate na vyjadreni ministerstva dopravy. Mel jsem moznost kola vratit behem ctrnactidenni lhuty, ubezpecili jste me, ze jste slusna firma a vec s typovym listem se da doporadku v kratke dobe. Bohuzel do dnesniho dne jsem od Vas typovy list neobdrzel a tim padem nemohu legalne pouzivat zakoupena kola na svem voze.

 

Cekam na Vase vyjadreni k tomuto problemu v co mozna nejkratsi dobe.

 

Dekuji

 

S pozdravem

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Nechci tě strašit,ale MOMO nejsou kola,která by v současné době kdokoli dovážel a poskytoval k nim zároveň typový list.

 

 

Seznam držitelů schválení

 

 

Název držitele schválení Číslo schválení /ATEST 8SD

ALCAR BOHEMIA, s.r.o. 2073 AEZ, 2247 ENZO, 2362 DOTZ, 2246 BBS, 2879 DEZENT, 2881 Mangels

Ronal ČR, s.r.o. 2070 RONAL

A.T.U. (Auto Technik Unger), s.r.o. 3014 R.O.D.

Benet s.r.o. 3046 CMS, 3028 BROCK (RCD GERMANY), 3029 OXIGIN (AD VIMOTION), 3030 PROLINE, 3241 ALUTEC, 3171 ANZIO, 3046 CMS

Alessio CZ, s.r.o. 1561 ALESSIO

DMCompany s.r.o. 3099 BSA, 3100 KESKIN, 3101 MAM, 3107 Platin, DMS, ASA

MAKO CAR s.r.o. 3126 Exclusive Line, 3127 ATS, 3128 Tomason

Veronika Holubová 1480 O.Z.

Rondell Czech, s.r.o. 3244 R.O.D. (Rondell, Lenso, Speeds)

Autokola, spol. s r.o. 3245 ProLine, 3246 AUTEC, 3247 R.O.D. (Rondell, Lenso, Speeds)

Renocar, a.s. 3 265 AUTEC, 3 264 Rial

MZB s.r.o. 3 279 Rondell

Petr Štrof 3 294 Platin

Nokian Tyres s.r.o. 3 289 ProLine

Odkaz ke komentáři

Ja vim ze ne, ale v dobe koupe vyrizovali (udajne) schvaleni pro tuto znacku, proto tam melo dojit ke spozdeni. Schvaleni melo probehnout na zacatku letosniho roku.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Aha,to jsem nevěděl,možná by stálo za to,brnknout na MDČR a zeptat se na příslušném odboru,zda dotyčný dovozce opravdu jedná,nebo tě tahá za nos.

Informace z ministerstva by se ti mohla hodit při dalším jednání s prodejcem kol.

tel.recepce MD 225131111 když jsem zjišťoval drobnosti při provádění zápisu kol obecními úřady,velmi vstřícné jednání :palec:

Odkaz ke komentáři

dnes dorazil origo papir z firmy MZB i s novym TUV, vsechno k sobe sedi. Timto tedy povazuji celou vec za vyrizenou. Stale pro me ale tato firma patri na black list, na typovy list jsem cekal od rijna minuleho roku :o

 

edit: ale abych jen nehanil, tak ma tato firma opravdu obrovsky vyber alu kol ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...