Jump to content

A6 malá účinnost bixenonů


Lancelot

Recommended Posts

Hele já to řešil teď u svojí octy.

Xeny svítily relativně dobře když jsem na ně koukal ale jakmile začalo pršet a nedejbože černá silnice tak peklo, jezdil jsem furt na mlhovky a i tak žádná sláva. Teď jsem si naježil nový výbojky a ten rozdíl je extrémní. Původně jsem myslel že budou bídný i ty čočky ale po tom co teď udělaly ty výbojky tak je to fakt paráda svití to neuvěřitelně. Další věc je ještě seřídit světla dobře, to taky dělá dost. Takže za mě nejdřív výbojky a pak se uvidí :)

Link to comment

Je to uz C6 nebo jeste C5? Vybojky se daji sehnat dobre, ja kupoval pres Jeldu na ccautodily a super, daval jsem nekde rozdil do sveho vlakna, co udelaly nove vybojky. Ja mam ale ve faceliftu zase jine, myslim D3S, tam je docela maly vyber. Ty vybojky co daval Lukas byly bomba, daval taky fotky a video.

Link to comment

Rozhodně bych výbojky za 790,- nekupoval. Nebo jí alespoň rozlouskl a podíval se dovnitř, jestli to není kopie. Já tenkrát do audi kupoval D1S osram cool blue a rozdíl byl opravdu neskutečný! Ted v multáku mám D3S nějakou vyšší svítivost od philipsu a není to ono ..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Příspěvky

  • Make dating stress-free and enjoyable with the best casual dating experience. Actual Women Optimal Сasual Dating [URL=http://meettomy.site]Superlative Сasual Dating[/URL]
  • Troska foceni 
  • Jo, Digitun je v pohodě, dělá to na dálku přímo ten Polák, oni jsou jen prostředník, tak nějak jsem to prostředník. Už jsem to řešil s LKM. Nechal jsem si tam dělat motor, rovnou s K04, ale vázně mi to na převodovce, kde mám soft od TVS a nejde to přehrát, musím s tím k Pietro Care a to mám přes půl republiky + tam budu muset dvakrát, nejdřív stáhne SW z převodovky, pak musí poslat do TVS a ti mu následně pošlou můj sériový soft, luxus 🤣
×
×
 • Create New...