Přejít na obsah

Hyundai i30 combi - 1.6 GDI ;)


Doporučené příspěvky

Jak vypínáš displej?

Zatím mě mile překvapila spotřeba. Podle PP 5,9L, v pátek asi pojedu Prahu, tak uvidím. Ale na to, že je motor syrovej, je to slušný. Mám trochu hokej v těch páčkách na volantu... U Mercedesa mám na všechno jednu páčku, tady je to samej přepínač, zapínač, přecvakávač. A třeba na zapnutí tempomatu jsem si musel vzít návod. Mimochodem tlustej jak na na Boening 737 :lol:

Háčky na podlaze pro uchycení koberečků mi přijdou tak 30 let zpátky.

Oceňuju lícování a zpracování přístrojovky.

 

Holy... mrkni na obrázek... ;) tím se vypne displej...

 

ty páčky jsou o zvyku... vlevo světla a blinkry, vpravo stěrače... tempomat na volantu... ;)

 

ty háčky jsou zvláštní, ale když tam dáš koberce, tak nejsou vidět... a ta přístrojovka? musím souhlasit... ;)

post-214-0-07004000-1456859675_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ale jo, vnější vzhled je dobrej, přístrojovka už nevypadá jako kus řídícího panelu z Enterprisse :-)

Ale nacházím drobné ergonomické nedostatky, nebo věci, které podle mě, šly zadarmo vyřešit líp. Dneska jsem zjistil, že když si zapnu muziku z USB, tak šipky na volantu neslouží k listování mezi skladbami, nebo alby. To jde jen na rádiu tlačítkama, nebo otočným voličem, kterej je na straně spolujezdce. Mám dost dlouhý chapadla, ale i pro mě je to nepohodlný. To tlačítko se šipkama přepne audio zpět na rádio...nechápu proč. Zlatej středovej ovladač u medvěda...stisknu, jsem mezi alby, otočením najdu album, stisknu a hraju. Nebo to udělám z volantu šipkama. Žádný lovení na přístrojovce.

Dneska jsem byl v Praze, nějak jsem se neloudal a spotřeba 5,6L. Celkem zatím najeto nějakejch 1300km

Upraveno uživatelem Holy
Odkaz ke komentáři

Kua Peťo, nestraš

 

Jinak ať nejsem úplně OT tak je fakt, že poslední dobou slyším na Hyundai jen chválu a i designově už ty auta vypadají rozumně :)

No vidis,ja uplne zapomnel,ze mas objednano..Je to bohuzel tak a dost me to zklamalo :-( Ale.do Hnujdaje bych urcite nesel.Nelibi se mi interier ani zevnejsek..Urcite si udelal dobre s B8kou ;-)

Odkaz ke komentáři

Takže přátelé... Můj kufr dnes "pozřel"... Boby dětské, lyže, hůlky, přeskáče dětské, řetězy v boxu, přeskáče panské a dámské, tři sportovní tašky s oblečením, velkou nákupní tasku s jídlem a malou lednicku rovněž s jídlem, několik párů bot a 2 trolejbusy a 1 autobus. :) prilby pojedou za přední sedackou :) ufff...

Odkaz ke komentáři

Jsme už v Ramzove... Na parkovišti se mi bohuzel podařilo najet na pařez, který nebyl vidět... Zůstal jsem na něm doslova viset... Vyjet neslo. Vytáhl me manik se Scoutem O II. Hazel mi autem ze strany na stranu a nakonec se to podařilo.

 

Pak jsem odjel k ubytku... Uvidím... Zda je to v pořádku.

 

Je to teda pech...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...