Přejít na obsah

http://kontrolatachometru.cz/


Doporučené příspěvky

Musíš zadat to číslo,které je u poslední TK a to je ve velkém TP u poslední TK v podobě

např.10 03 567.Chtěl jsem se mrknout na datum od výroby jestli sedí záznamy,ale bere to pouze poslední TK a to od roku 2008 pod toto datum jsem se nedostal

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

ono je problé, že zejména v minulosti, kdy nikoho nenapadlo, že se to jednou zveřejní, se tam psalo, kde co. Já takhle omladil otcovi auto o 100 tisíc. Když se mě technik zeptal na stav tachometru, protože si to zapomněl opsat, tak jsem samozžejmě věděl pendrek a řekl mu stav svého auta...

Odkaz ke komentáři

Na STK nemají čas na nějaké malichernosti, jako je přesný tav tachometru. Občas jsou kontrolou tak zaneprázdněni, že si auto ani nestihnou prohlídnout :D

 

A docela by mě zajímalo, jestli proti těm údajům existuje nějaké odvolání. Čistě teoreticky tě to může poškodit při prodeji auta a kde je škoda je možné vymáhat i náhradu, zejména podle nového NOZ. Kdyby se do toho opřel někdo šikovný, tak to za měsíc můžou zase vypnout :-)

Odkaz ke komentáři

Napadla mě otázka, co s tím, jestli se mám dožadovat opravy, nebo se na to vykašlat.

O prodeji neuvažuju, kdybych pořizovala nové auto, tak tohle bych nechala tátovi (kdyby ho chtěl).

Ale vypadá to blbě :), to uznávám.

Chybou nějakého joudy ti poklesla cena auta a reálně klesla prodejnost.

Odkaz ke komentáři

Taky jsem měl u jedné STK ubráno (jakože překlep). Ale v servisce to pochopitelně bylo v cajku, takže bylo vidět, že těch konečných 200tis sedí a na STK se někdo uklepl (resp. přehlídl). Ale nemít to člověk doložený tou serviskou, mohl by si kupující myslet ledacos ;)

tachometr.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...