Přejít na obsah

Problém s bezklíčovým systémem


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

Dneska mi nějaká chlupatá potvora vlezla do motoru a překousla jeden káblík u turba. Bezproblému jsem to zasvorkoval a všechno funguje :) Svítila mi tam jen kontrolka motoru a po prohledání netu jsem vypojil a zapojil baterii a všechno bylo v pohodě, ale před chvílí jsem zjistil, že mi přestal fungovat bezklíčový systém - auto se mi po šáhnutí na kliku nezamkne a ani neodemkne...

 

nevíte, co to může být?

 

díky za případnou pomoc.

 

 

EDIT : když je blbá hlava, trpí celé tělo aneb stačilo vyměnit baterku v klíčku

 

Upraveno uživatelem Adiscz
Odkaz ke komentáři

Chlupatý pachatel je zatím neznámý, ale patrám patrám po něm usilovně... Není to poprvé co to ta sviňa provedla! :D V manuálu jsem koukal a nenašel :(

 

mě to udělalo take, v servisu jen vyměnili baterku v ramci zaruky v kliči a je to OK pro jistotu ještě skontrolovali vše přes diagnostiku a vše v pořadku

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj, prave zvazuji jestli si do konfigurace KEYLESS dat nebo ne. Z toho co jsem zatim procetl tak nazory jsou pul na pul... Ja uprimne taky nevim. Na jednu stranu je to prijemna vychytavka usnadnujici zivot, na druhou stranu mam obavy z nekterych veci - napr. bezpecnost, realna moznosz kradeze (oproti verzi bez), moznost zavady na zamku rizeni, apod...

 

Dokaze nekdo prehledne sepsat pro a proti? :)

Odkaz ke komentáři

famy o kradezi auta ber trosku s nadhledem, pokud se nejaky zlodej rozhodne, ze ti auto ukradne, tak myslim, ze je mu jedno jestli ma ci nema kessy

 

ja kessy mam a znova bych po nem sahnul, hledat klice po kapsach uz nemusim .... jedina opravdu nevyhoda je ta, ze pokud si koupis nejakou no name baterii, tak ti vydrzi cca 3 mesice ... bohuzel kessy znacne vybiji baterii (kontrola klicku behem jizdy)

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...
V 8. 11. 2016 at 10:35, MarIwo napsal:

Ahojte. mám otazku,

 

mám novú O3 s KESSY a nefunguje mi to pri zatváraní auta, tak musím použiť kľúč.

Pri otváraní funguje.

Je nutné niečo nastaviť?

Stretol sa s tým už niekto?

Auto mam 4 dni.

 

Ďakujem

Dobrý den,

vyřešil jste to nějak? Mám stejný problém. Auto přes KESSY nezamknu, pouze odemknu. Baterie vyměněná v obou klíčích a stále nic. Ze dne na den prostě přestalo fungovat zamykání přes KESSY.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...