Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Sign in to follow this  
Adiscz

Problém s bezklíčovým systémem

Recommended Posts

Zdravím,

Dneska mi nějaká chlupatá potvora vlezla do motoru a překousla jeden káblík u turba. Bezproblému jsem to zasvorkoval a všechno funguje :) Svítila mi tam jen kontrolka motoru a po prohledání netu jsem vypojil a zapojil baterii a všechno bylo v pohodě, ale před chvílí jsem zjistil, že mi přestal fungovat bezklíčový systém - auto se mi po šáhnutí na kliku nezamkne a ani neodemkne...

nevíte, co to může být?

díky za případnou pomoc.

EDIT : když je blbá hlava, trpí celé tělo aneb stačilo vyměnit baterku v klíčku

Edited by Adiscz

a nemusí se bezklíč systém nějak naučit? ..... co návod k autu? ..... anebo jsi zapomněl tu chlupatou potvoru utlouct :lol:

Chlupatý pachatel je zatím neznámý, ale patrám patrám po něm usilovně... Není to poprvé co to ta sviňa provedla! :D V manuálu jsem koukal a nenašel :(

Chlupatý pachatel je zatím neznámý, ale patrám patrám po něm usilovně... Není to poprvé co to ta sviňa provedla! :D V manuálu jsem koukal a nenašel :(

mě to udělalo take, v servisu jen vyměnili baterku v ramci zaruky v kliči a je to OK pro jistotu ještě skontrolovali vše přes diagnostiku a vše v pořadku

Když byla v klíči baterka KO tak to nešlo odemknout ani na dálku ne ?

pravě že na dalku to šlo ale kessy nešel druhy klič mi fungoval normalně, že ta baterka už měla slabši vykon mi řekli takže vyměnili a vše OK

Ahoj, prave zvazuji jestli si do konfigurace KEYLESS dat nebo ne. Z toho co jsem zatim procetl tak nazory jsou pul na pul... Ja uprimne taky nevim. Na jednu stranu je to prijemna vychytavka usnadnujici zivot, na druhou stranu mam obavy z nekterych veci - napr. bezpecnost, realna moznosz kradeze (oproti verzi bez), moznost zavady na zamku rizeni, apod...

Dokaze nekdo prehledne sepsat pro a proti? :)

famy o kradezi auta ber trosku s nadhledem, pokud se nejaky zlodej rozhodne, ze ti auto ukradne, tak myslim, ze je mu jedno jestli ma ci nema kessy

ja kessy mam a znova bych po nem sahnul, hledat klice po kapsach uz nemusim .... jedina opravdu nevyhoda je ta, ze pokud si koupis nejakou no name baterii, tak ti vydrzi cca 3 mesice ... bohuzel kessy znacne vybiji baterii (kontrola klicku behem jizdy)

jeste bych rad vedel, jak je resen u kessy zamek rizeni. Predpokladam, ze u klasickeho klice bude mechanicka, ale u kessy nejaky elektromagneticky system - dotaz je jestli s tim ma nekdo problemy, pripadne jake potencialne muzou byt, napr. v pripade zavady nedudu moct odjet, apod...?

Bude tam stejná mechanika jako u klasiky a navíc nějaký servomotorek... U mercedesa to je už spoustu let a neslyšel bych o problémech... Myslím že kessy, je v pohodě o proti ostatním problémům...

Ahojte. mám otazku,

mám novú O3 s KESSY a nefunguje mi to pri zatváraní auta, tak musím použiť kľúč.

Pri otváraní funguje.

Je nutné niečo nastaviť?

Stretol sa s tým už niekto?

Auto mam 4 dni.

Ďakujem

hlavně nezkoušet zamčení auta táhnutím za kliku. ;) Možná to zní hloupě, ale už jsem se s tím X-krát setkal i v rámci školení prodejců... Takže na to pozor.

Ano, je potřeba určitý grif a zamčení kontrolovat na zadních dveřích, ale pokd vše děláš správně (máš klíč u sebe, jakoby lízneš senzor na klice) a nefunguje to, navštiv servis, nebudeš ani první ani poslední, kdo má s Kessy problémy.

ad. kontrola zamceni - ma to smysl kontrolovat, kdyz vidim, jak se sklopi zrcatka? a nebo sklapeni zrcatek neni standard u vsech O3?

ne každá OIII má sklápěcí zrcátka ;)

V 8. 11. 2016 at 10:35, MarIwo napsal:

Ahojte. mám otazku,

mám novú O3 s KESSY a nefunguje mi to pri zatváraní auta, tak musím použiť kľúč.

Pri otváraní funguje.

Je nutné niečo nastaviť?

Stretol sa s tým už niekto?

Auto mam 4 dni.

Ďakujem

Dobrý den,

vyřešil jste to nějak? Mám stejný problém. Auto přes KESSY nezamknu, pouze odemknu. Baterie vyměněná v obou klíčích a stále nic. Ze dne na den prostě přestalo fungovat zamykání přes KESSY.