Přejít na obsah

Vyhřívané sedačky a potahy


Doporučené příspěvky

Mám sehnané komplet vyhřívané sedačky a jelikož nejsou v top stavu, řeším co s tím. Přečalounění vs potahy (např. MAD)

 

Potahy jako levnější varianta, jenže jak moc dobře potom bude fungovat výhřev... Logicky tam bude jedna vrstva navíc, kterou musí prohřát a tím se prodlouží doba ohřátí.. Otázka je jak moc.. A tak nevím, jestli to není moc velká blbost..

 

Váš názor, popřípadě nějaká reálná zkušenost?

Odkaz ke komentáři

Sedacky na tretom stupni hreju ako svina a neda sa na nich dlhsiu dobu sediet...teda aspon ja to nedokazem, max 10 min, ked su zohriate naplno, co je tak za 5 minut od zapnutia. Na prvom, najnizsom stupni sa da v zime sediet stale. Druhy stupen je nieco medzi :D

Cize osobne si myslim, ze to bude dostatocne hriat aj cez potahy.

Ale ked si zoberiem cenu komplet MAD kozenych potahov, nad ktorymi som pred casom rozmyslal, tak po konfigu sa cena vysplhala na nejakych 480€ a za to sa daju zohnat hocijake vyhrievane sedacky vo vynikajucom stave, dokonca aj RSove, myslim.

Kolko ta vyjdu tie potahy? Uz si pozeral ten konfigurator?

Odkaz ke komentáři

Díky ze feedback..

Je fakt, že potahy vychází na nějakých 400€. No popravdě, když jsem hledal, tak kompletně vyhřívaných moc není.. Ano nějaké jsou, ale buďto jsou ještě dražší a nebo ten stav také není nejlepší..

 

Navíc mě u těch potahů láká ta customizace, zase se v něčem odlišit :D

Odkaz ke komentáři

Sedačiek je unas na Sk ľudovo povedané jak hnoja. oktavky sa coruju a sedačky sú tak povediac odpad. Predávajú sa strašne pod cenu. Ak niečo ma hodnotu tak možno LaK interiér. Ten som unas na au.eu videl komplet celý aj stropnicu,tapecy,stĺpiky,listy panel klímy laktovku proste Vsecko najprv za 800 po týždni to tipek dal dole na 500 že mu to zavadza. To bol komplet v elektrike aj predok aj zadok. NO nekup to.:-D

Odkaz ke komentáři

asi jak kdy, mně se vždy zdálo, že se to dá strhnout pomějně jednoduše... A vlastně kdyby skutečně uvažoval o přečalounění, tak se mu spíš vyplatí dát nové dečky do stávajících sedadel a ty odrbaný s výhřevama porostě vyhodit. A přijde mi to i jako estetičtější varianta, než na to dávat další potahy. Ty pěkný jsou pekelně drahý a ty levný zase hnusný a nikdy to pořádně nesedí...

Odkaz ke komentáři

witt: já myslím, že se to vypne - minimálně pokud je to na třetí stupeň - v návodu je to určitě napsané, ale kdo by to četl:-)

 

návod jsem četl, ale to co píšeš je uvedeno jen u zadních sedadel. navíc mám návod z netu a tam je popsaný jen FL. mam před FL a tam je kolečko. dělá mi to u sedadla spolujezdce (u sebe a vzadu se přiznám sem to nezkoušel, výhřev mi vadí) a dělá to i při jízdě na dálnici, kde by neměl být ani pokles napětí. doba do opětovného zapnutí výhřevu se různí, je to klidně i půl hodiny

Odkaz ke komentáři

Stým asi obyčajný človek nič nespraví,je to smutné že niekedy si človek možno kupuje naspäť svoje veci.Či už columbusa alebo svetlá.Sám nerád kupujem veci s nejasným pôvodom,ale dnes je to ťažké. Prídeš na vrakovisko a majú tam plno dielov,sedačiek stropnic,motorov proste všetkého. Hádam ľudia neveria tomu že to je všetko s buranych áut.Osobne si myslím že trištvrtka veci pochádza z trestnej činnosti.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...

Ahoj, poradí mi prosím někdo co vše potřebuji pokud chci do mojí O2 FL vyhřívané přední sedačky?

 

  • Je mi jasné že samotné sedačky s výhřevem (někde na inzerát je koupím)
  • Pak nový ovládací panel/kryt svého Climatronicu (netušíte kolik to tak koštuje?)
  • ?
  • ?
  • ?

 

Nevím či to stačí takto a pak zapojit a asi nakódovat, ale fakt nevím. Chtěl bych výhřev, ale fakt netušim co to všechno obnáší..

 

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...