Přejít na obsah

YETI - všechny informace sem


Doporučené příspěvky

skoda_yeti_policie_10803.jpg

ŠKODA AUTO PŘEDSTAVUJE STUDII MODELU YETI V POLICEJNÍ ÚPRAVĚ

 

Společnost Škoda Auto představí u příležitosti výstavy KOLA 2009 probíhající ve dnech 20. – 22. listopadu v Lysé nad Labem studii modelu YETI ve verzi pro městskou policii. Jedná se o národní premiéru studie upraveného vozu, který byl připraven na základě častých požadavků ze strany policie.....

 

>>Číst dále<<

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

ŠKODA YETI OPĚT TRIUMFOVALA V ANKETĚ AUTO ROKU 2010 V ČESKÉ REPUBLICE

 

Škoda Yeti zvítězila v 16. ročníku ankety: Auto roku 2010 v České republice. O absolutním vítězství modelu Yeti v anketě pořádané Sdružením automobilového průmyslu a Svazem dovozců automobilů rozhodla 23 členná odborná porota a také výsledky hlasování veřejnosti. Zisk titulu Auto roku 2010 v ČR není jediným oceněním, které nový model Yeti stihl za dobu od uvedení na trh získat. Po celém světě obdržel již více než desítku odborných ocenění a zvítězil rovněž v anketě: Auto Roku 2010 Klubu motoristických novinářů v ČR.

 

>>Číst dále<<

y_1028_jpg_54691.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

skoda_yeti_champion010_jpg_20256.jpg

YETI CHAMPION - LIMITOVANÁ EDICE SUV ŠKODA YETI

 

U příležitosti zisku obou titulů Auto roku 2010 v České republice, bude domácím zákazníkům nově k dispozici limitovaná edice sportovně užitkového vozu Škoda Yeti. Stylový Yeti s označením Champion nabídne alternativu všem zájemcům tohoto modelů v ČR, kteří se chtějí ještě více odlišit.

 

Více info zde:

http://skodaoctavia.cz/skoda-yeti-CHAMPION

 

Co na ní říkáte?

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

:smich:

kdyby to bylo o 30 cm delší, 2x takovej kufr a 3x silnější motor se spotřebou 5L, tak si všichni koupime yetiho :)

tak to není a nebude :)

 

avízují změnu, která bude za 2 roky a otázka jestli vůbec, dost komické navíc změna 6 cm pokud bude na sedačkách a místě vzadu poznat bude ale co ten zbytek ? :D

to by mne zajímalo více jaké budou změny :D

Odkaz ke komentáři
dovedeš si představit prodloužení o 60cm?? :) trochu moc ne...

 

ale na druhou strnu těch 6cm to mi teda nepřijde nijak výrazný když si vezmu jak malej to má kufr oproti oktě... :smich:

No myslím, že původní info byla o půl metru a že to bude sedmimístná verze, což se 6 cm navíc jistě nebude, neb 6 cm udělají i jen jiné nárazníky.

 

Ale koho to trápí, když ho nejspíš budu nabízet jen v Číně :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o rok později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...