Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Timil

Brzdy z O3 na O2

Recommended Posts

Aha,tak to zůstanu u 288ček,když to není ani takový rozdíl v účinnosti. Každopádně dík za info,zas jsem o něco chytřejší.. :-)

Zdravím. Budu přecházet vepředu z 280 na 312 naštěstí mám 16 kola takže ty měnit nemusím. V kufru mám rezervní dojejezdový kolo, nevíte jestli půjde dát na ty 312 brzdy kdybych píchnul?

Odesláno z mého HTC One dual sim pomocí Tapatalk

Zklamu tě, ale na 312 mm je 16" disk málo a musí to být minimálně 17".

A co máš v kufru opravdu netuším, ale jestli to je taky 16", tak je celkem jedno jestli hliník nebo plech.

Myslím že nemáš pravdu, já na origo RS brzdach, což si myslím že je zde zmiňovaných 312mm běžně každou zimu jezdím 16" kola

Otázka jestli brzdy z OIII nemají větší trmeny..

Edited by header009

Na 312tky jde 16" kolo v klidu. Mam RS a když jsem píchl, vytáhl jsem z kufru 16tku plecháč, vyměnil a jel.

Nehci zakládat nové téma, chchi měnit zadní brzdy na octavia II 2008 1,9tdi 77kw a nejsem si jistej, jakej mám vzadu průměr.

Je tam těch 260x12?? jako u 2.0tdi 103kw

Děkuji.

Půjdou mi na OII 2.0 TDI 4x4 na zadek zadní brzdy z trojkové RS 272mm? A na předek bych chtěl dát 312mm a našel jsem v inzerci třmen 312mm taky z trojkové RS, budou tam pasovat?

Díky

Kdyby jsi chtěl, tak mám komplet sadu z RS O2. Přední, zadní trmeny plus plechy a hadice. Případně napiš SZ.

V 14. 11. 2019 at 8:58, desmosedici napsal:

Půjdou mi na OII 2.0 TDI 4x4 na zadek zadní brzdy z trojkové RS 272mm? A na předek bych chtěl dát 312mm a našel jsem v inzerci třmen 312mm taky z trojkové RS, budou tam pasovat?

Díky

zadek netuším, ale předek jde, samo nemůžeš dát celé těhlice, jen třmeny, držáky, desky, plechy, kotouče.....