Přejít na obsah

Couvací kamera - dodělání


Doporučené příspěvky

Ale samozrejme ide do všetkých :palec: Len treba zväčšiť otvor vo víku, čo uznávam, je trocha babračka. Rezať som musel aj svoju. Najlepšie je fyzicky odmerať madlo vo víku, bol totiž rozdiel v nábehu toho väčšieho tlačítka pre liftback/combi, otázne autá su tie vyrobené do 09/2014.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Ja mam kameru od cinana, cca 20€ vratane postovneho, displej 5´´ cca 20 €. Montaz v znackovom servise 150€.

Kamera presne zapasuje do otvoru na osvetlenie znacky. Je vlastne primontovana na ten priesvitny plast - teda ostava povodne osvetlenie SPZ.

 

Kvalita, aj v noci, je velmi slusna. Kamera fungovala zatial od -10°C do + 30°C a nebol problem.

Displej ma navyse dva vstupy, da sa teda vyuzit aj napr na video z ineho zdroja.

Odkaz ke komentáři

Zdravím, mám O III r.v. 10/2014, tedy MR 2015 a následující zjištění. Ve voze je z výroby rádio bolero se svou vlastní řídící jednotkou, přičemž jde o typ jednotky 5E0 035 819 A. No a teď popis problému, po instalaci parkovací kamery a správném zapojení kamera nefunguje, zkoušeno s několika variantama kamery a vždy stejný výsledek, kamera nefunguje, přičemž mi bylo nakonec řečeno, že jde o problém jednotky bolera, že typ 5E0 035 819 A parkovací kameru nepodporuje. Je nějaké řešení, které by znamenalo rozchození kamery v autě, přičemž by se ale nejednalo o výměnu jednotky bolera? Tedy, zdali lze udělat nějaký technický úkon, aby se tato funkcionalita - podpora parkovací kamery v jednotce"probudila". Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři

bolero, ktere nema minimalne jedno ze 3 vybavy (media in, ovladani hlasem, handsfree) neni mozne dodelat. Tva jednotka + 2 typy jednotek (nekde jsem to uz psal) nemaji video vstup pro kameru. Musel bys vymenit jednotku v kastliku spolujezdce ... zadne jine (momentalni a troufam si rict i budouci) reseni neni. Jedina cesta je vymena jednotky, popr nejakou cinskou a napojit extra na LCD

Odkaz ke komentáři

Zdravím, mám O III r.v. 10/2014, tedy MR 2015 a následující zjištění. Ve voze je z výroby rádio bolero se svou vlastní řídící jednotkou, přičemž jde o typ jednotky 5E0 035 819 A. No a teď popis problému, po instalaci parkovací kamery a správném zapojení kamera nefunguje, zkoušeno s několika variantama kamery a vždy stejný výsledek, kamera nefunguje, přičemž mi bylo nakonec řečeno, že jde o problém jednotky bolera, že typ 5E0 035 819 A parkovací kameru nepodporuje. Je nějaké řešení, které by znamenalo rozchození kamery v autě, přičemž by se ale nejednalo o výměnu jednotky bolera? Tedy, zdali lze udělat nějaký technický úkon, aby se tato funkcionalita - podpora parkovací kamery v jednotce"probudila". Předem díky za odpovědi

 

A na konci je este WHS.Presne tuto jednotku mam a nema FBAS vstup,vystup,takze kameru nepodporuje.Iba jednotky konciace na 840 a 842/DAB jednotka/ maju podporu pre kameru.

Takze smola,jedine fakt vymenit tu jednotku a to mam taky dojem iba online cez Skodovku,kedze je to chraneny diel a za kopec penez.

Nevadi,najdeme nieco ine na upravy,ze MaroCZ :-)

 

Odkaz ke komentáři

bolero, ktere nema minimalne jedno ze 3 vybavy (media in, ovladani hlasem, handsfree) neni mozne dodelat. Tva jednotka + 2 typy jednotek (nekde jsem to uz psal) nemaji video vstup pro kameru. Musel bys vymenit jednotku v kastliku spolujezdce ... zadne jine (momentalni a troufam si rict i budouci) reseni neni. Jedina cesta je vymena jednotky, popr nejakou cinskou a napojit extra na LCD

 

Tak to je fakt "super" elegance plus, MF volant, hlasové ovládání, HF, vše to má a nakonec každá "normálněji" vybavená O III kameru umí a ta moje ne?????

Upraveno uživatelem jiri001
Odkaz ke komentáři

bohužel bolero je takové hybridní rádio, ta jednotka co píšeš se používá od května 2013, což je hodně dlouho, kdy se s tím moc nepočítalo, zbytek MIB jednotek měl skoro každej rok novou verzi. Zbytek MIB jednotek a rádii pokud umí HF nemá s kamerou problém (amundsen, columbus a barevný swing)

Odkaz ke komentáři

jj Ferdo, ale tahle ma pravdepodobne i ovladani hlasem ... ty "nase" co mame v aute ovladani hlasem nema a dostali jsme "ocesane" bolero ktere nema ani video vstup na kameru, cili dle meho nezalezi na MR ale na vybave auta ... dodelavka noveho bolera je cenove nesmyslna ... to uz radeji columba

Odkaz ke komentáři

Potom jeste jedno reseni podobne co se psalo nahore,kamera a zpetne zrcatko se zabudovanou lcd,objednaval jsem to svagrovi na Fluence za 40 euro.Zkusit pohledat jestli je mozne samostatne koupit nejake to zrcatko s lcd a zapojit to na tuhle co jsem kupoval ja

http://es.aliexpress.com/item/Rearview-camera-For-VW-Passat-Tiguan-Golf-Touran-Jetta-Sharan-Touareg-Car-parking-camera-Trunk-handle/1382702582.html?detailNewVersion=1&aff_platform=aaf&sk=bm2aeAra%3A&cpt=1452590957459&af=6159518&cn=002&cv=10925486&dp=ijb75b4312002mww01alm&PID=6159518&URL=http%3A%2F%2Fes.aliexpress.com%2Fitem%2FRearview-camera-For-VW-Passat-Tiguan-Golf-Touran-Jetta-Sharan-Touareg-Car-parking-camera-Trunk-handle%2F1382702582.html%3FdetailNewVersion%3D1&aff_trace_key=e94a28e0d82b4b5b9c040b0bcd8cc016-1452590957459-03870-bm2aeAra

 

ja jsem ji nejdriv zapojil na kabel zpetneho svetla , ale pri nastartovani motoru se kamera vypinala tak po porade s ferdou25 jsem to zapojil na 12v z motoru sterace cerno-fialovy drat kde je 12v po klici a ted to jede vpohode

post-46142-0-50528600-1452786007_thumb.jpg

post-46142-0-27999800-1452786045_thumb.jpg

post-46142-0-15558300-1452786156_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...