Jump to content

VW Golf - ??? - Pomožte identifikovat

baxik

Recommended Posts

Je to klasická šestka.

VW u kombíku narozdíl od hatchbacku používal u šestky cobmi vnější kliky z pětky a řidičův tapecírung s ovladači oken také .

Hatchback má ty venkovní kliky i řodočův tapec podle mě hezčí

zvažuješ koupi?

taky se mi libí :palec:

ted se jich celkem vyrojilo jako skončený leas 2011, 1,6 tdi kolem 90-140tis najeto v rozpětí 180-220 tis kč, červený(vodafone tuším) a černých

Edited by Jim

Golf VI byl jediný model Golfu, který nebyl vyráběný ve verzi Variant. Tuhle štafetu držel po celou dobu Golf V Variant. Jediným "rozlišovacím" znakem obou generací byl jiný předek (vždy dle aktuální verze) a jiná koncová světla. Alespoň tak jest psáno v interním materiálu WOBu ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
    • Make dating stress-free and enjoyable with the best casual dating experience. Actual Women Optimal Сasual Dating [URL=http://meettomy.site]Superlative Сasual Dating[/URL]
    • Troska foceni 
    • Jo, Digitun je v pohodě, dělá to na dálku přímo ten Polák, oni jsou jen prostředník, tak nějak jsem to prostředník. Už jsem to řešil s LKM. Nechal jsem si tam dělat motor, rovnou s K04, ale vázně mi to na převodovce, kde mám soft od TVS a nejde to přehrát, musím s tím k Pietro Care a to mám přes půl republiky + tam budu muset dvakrát, nejdřív stáhne SW z převodovky, pak musí poslat do TVS a ti mu následně pošlou můj sériový soft, luxus 🤣
  • Create New...