Přejít na obsah

Nejde zadní ostřikovač


Doporučené příspěvky

Je tam niekde aj spätná klapka?? Do istého času keď som zapol zadný ostrekovač voda ihneď striekala z trysky, teraz však musím veľmi dlho držať zopnutý ostrikovač, kým začne striekať.

 

 

Chlapi, to vážne nikto nevie či tam je a ak tam je, kde je umiestnená

spätná klapka - zpětná klapka :angry:

 

zadného ostrekovača?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Vytáhni všechny věci z kufru, povol plastové šrouby na prahové liště 5tých dveří, tu pak vycvakni ven, drží na kovových sponách celkem fest. Pak oddělej levý sloupek D už budeš potřebovat torx šroubovák tam jsou dva šrouby plus kovové spony. Pak ještě cca 6 torx šroubů. Bočnici pak opatrně odklop a tam spoj najdeš. Oprav pokud možno co nejrychleji, kapalina totiž teče do dvou konektorů a začnou rychle oxidovat a zadek auta ti pak bude svítit jak vánoční stromeček.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

hadička vede od předního pravého kola pod palubní deskou do levého prahu a odtud dozadu. Pod palubkou se může hadička někde skřípnout a prasknout, a pak ti to kropí nohy řidiče :D

Takhle mi to vysvětlili hoši v Lauretě.

 

Mám totiž též výpadek zadního ostřikovače; motorek motorkuje, ale vzadu kapalina na okno nejde. Zadní levá kapsa je suchá a v okolí pedálů taky. Rozebírat to budu až druhý týden v červenci, teď na to není čas :(

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 let později...

Malinko oživím téma s dotazem:

Postupem času se mi zadní stěrač nespouštěl.

Dnes jsem provedl rozbor, kdy jsem zjistil nulové napětí na svorce motoru a zároveň prasklou hadičku v průchodce.

Pravděpodobně bude nutná oprava kabeláže. Místo rozpojení budu muset najít. Provedu rozebrání celé levé části, abych se dostal na svorky kde bych provedl i napojení hadičky

Honza9007

Můžeš mi prozradit, jakou hadičku pořídit

 

https://www.autokelly.cz/Product/VAG-2D0955962/9178811/39849642;39850140;7;5123;144598;34097261;34173454

 

Dnes 18.11.2019 jsem ze srandy setřel zadní okno stěračem. Nechápu, možná byla voda někde v spodním konektoru, ale to by praskla pojistka.

Čeká mě tedy pouze izolace kostry, která je odřená a výměna hadičky, kterou jsem sehnal festo hadičku(modrá)

Provedu napojení přímo od zadního ostřiku , a napojím se v místě zadních světlometů, kde prochází hadička spolu se svazkem napájení elektřiny pátých dveří.

 

 

IMG_20191025_144023.jpg

Upraveno uživatelem Radas
doplnění informací
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...