Přejít na obsah

7.OCTAVIA SRAZ 2015 - ŽAMBERK


Doporučené příspěvky

Až na pár idiotů,kteří nepochopili, že rychlost v kempu je omezena na 5 km/h,super. Pořadatelé si zaslouží pochvalu. Byli jsme poprvé,ale ne naposled.Snad se podaří na příští rok najít vĕtší prostor, 257 aut je super výsledek. Tatík jen dodal,že to všechno na něj působilo jako nějaký rodinný sraz ☺

Odkaz ke komentáři

Organizace srazu dobrý, není to prdel, vím o čem mluvim. Stánek s jídlem taky dobrý. Zato červený stánek Pushkin s pitím tragédie. V pátek večer došlo pivo, v sobotu otevřeli pozdě, někdy po obědě a v sobotu večer ho pro jistotu zavřeli brzo...V kempu plném chlapů. Jestli čekali, že bude někdo lemtat ty jejich vypečený koktejly, tak měli jet na nějaký sraz ženských. Jinak prostředí pěkný.

Odkaz ke komentáři

Organizace srazu dobrý, není to prdel, vím o čem mluvim. Stánek s jídlem taky dobrý. Zato červený stánek Pushkin s pitím tragédie. V pátek večer došlo pivo, v sobotu otevřeli pozdě, někdy po obědě a v sobotu večer ho pro jistotu zavřeli brzo...V kempu plném chlapů. Jestli čekali, že bude někdo lemtat ty jejich vypečený koktejly, tak měli jet na nějaký sraz ženských. Jinak prostředí pěkný.

 

ano, to s tím pivem mě taky hodně zarazilo, to jsem ještě neviděl :ph34r:

Odkaz ke komentáři

Organizace srazu dobrý, není to prdel, vím o čem mluvim. Stánek s jídlem taky dobrý. Zato červený stánek Pushkin s pitím tragédie. V pátek večer došlo pivo, v sobotu otevřeli pozdě, někdy po obědě a v sobotu večer ho pro jistotu zavřeli brzo...V kempu plném chlapů. Jestli čekali, že bude někdo lemtat ty jejich vypečený koktejly, tak měli jet na nějaký sraz ženských. Jinak prostředí pěkný.

 

Já abych si obhájil stánek s pitím, za který nesu plnou zodpovědnost.

 

Vloni jsem na sraz přivezl 3 sudy piva a v neděli odpoledne mi zbyla půlka sudu. Nečekal jsem, že to bude takový nášup. Začali jsme to řešit hned ten večer, aby bylo pivo co nejdříve. Povedlo se nám ho sehnat až na sobotu ráno 30km od kempu. Vše domluveno po telefonu. Nemohl jsem kvůli parkování aut na place (a že jsme se letos potili o dost víc než vloni) jet pro pivo sám, musel jsem poslat samotné holky. V 9 ráno mi volali, že paní pivo už v 8 ráno prodala, že místo 6 sudů zamluvených tam má 3 a ještě s odlišným bajonetem než má standardně Kozel 11° (hospodský znají) a že jiné pivo nemá, tak jsem nevěděl, co a jak a poslal jsem je do Hradce do Makra. Přivezli pivo (stejně s odlišným bajonetem) ale i hlavu takže nakonec všechno bylo v pohodě. A pivo se začalo točit v 12:45. Podoktnu, že řídila moje ségra, které je 18 a praxi v řízení dodávky dlouhý jak kráva nemá, takže jí ta cesta trvala trochu déle než ostříleným pilotům. Co se týká soboty večer, když byla fronta, tak jsem točil pivo i já, aby nebyla. Celkově mi přišlo, že v party stanech byly lidi jen na vyhlášení a na tombolu pak občas nějaká skupinka lidí co znám. Od půl 12 úplně mrtvo až na partu s kytarami. Kde jsem pak seděl s Vittoriem a MartyPem. V 1 jsem zavelel zavření stánku, protože nemělo smysl. Takže se omluvám za komplikace, které vznikly obrovskou účastí a extrémní žízní. Za účast i žízeň děkuji. Příště budeme na stánku lépe připraveni.

Dále děkuji i za poslouchání pokynů při navigaci na parkování. Vloni jsem odhadoval strop kempu 230, no tak to nakonec bylo 258!

Jindra.

Odkaz ke komentáři

Ja dekuji za sraz a jeho organizaci nemam co vytknout. Je vzdy pak hodne remcalu, ale zadny by nic takoveho nedokazal udelat. Kdyz porovnam mou posledni ucast na Rozkosi, tak posun hodne kupredu ;-) Jidla dostatek a te pohody take :-) Jen ty mouchy :-D ..... Jeste v Mohelnici jsem jich 6 vyhanel :-D

Odkaz ke komentáři

Tak a už je to za námi,super sraz, opět perfektní organizace pořadatelé odvedli skvělou práci nacpat tolik aut do campu. To ,že někdy nebylo pivo , vždyť jste se moli projít kousek do restaurace a tam měli pivo pořád,příští ročník srazu se bude muset konat určítě někde jinde 300 aut tam už nevjede. Ještě jednou moc děkuji za super víkend DĚKUJEME!!!!!!!

Upraveno uživatelem karlosop5
Odkaz ke komentáři

Letos paradni sraz, byl jsem poprve a moc se me libilo. Atmosfera je pratelska a proto rad prijedu kdykoliv to pujde znovu. Mrzelo me i to, ze jsem v sobotu vnoci musel odjet.

Jedine co mi trochu vadilo jsou prebasovana auta, ktera hlucela pres den i vecer. :wallbash:

 

Ad dosle pivo, stejne nas tam v patek vecer sedelo pet a pul. A aspon byl duvod dat si neco poradneho, holkam a Rolbovi patri diky za super napad cerne vodky s kofolou. :palec:

 

Velky dik organizatorum, bylo to fantasticky zvladnute :palec:

Odkaz ke komentáři

Ja dekuji za sraz a jeho organizaci nemam co vytknout. Je vzdy pak hodne remcalu, ale zadny by nic takoveho nedokazal udelat. Kdyz porovnam mou posledni ucast na Rozkosi, tak posun hodne kupredu ;-) Jidla dostatek a te pohody take :-) Jen ty mouchy :-D ..... Jeste v Mohelnici jsem jich 6 vyhanel :-D

Pokud to bylo myšleno na me, tak jsem v minulosti organizoval několik motosrazu a festak s kapelami, včetně zajisteni hygienickeho, hasicskeho, jidelniho zazemi atd, takže opravdu vim, o cem mluvim.

Co se týká přebasovaných aut, možná by stálo za zvážení pro další srazy mít nějakýho DJ a pak by to nebylo jak u kolotočů a hrálo by se jen z jednoho místa :ph34r:

 

Akce super, díky Vittoj a jeho teamu za organizaci :palec:

 

 

 

No když oni všichni neposlouchají tu tuc tuc muziku, tak by možná dj byl kontraproduktivní. Kde je psáno, že tam musí řvát muzika.

 

Já abych si obhájil stánek s pitím, za který nesu plnou zodpovědnost.

Vloni jsem na sraz přivezl 3 sudy piva a v neděli odpoledne mi zbyla půlka sudu. Nečekal jsem, že to bude takový nášup. Začali jsme to řešit hned ten večer, aby bylo pivo co nejdříve. Povedlo se nám ho sehnat až na sobotu ráno 30km od kempu. Vše domluveno po telefonu. Nemohl jsem kvůli parkování aut na place (a že jsme se letos potili o dost víc než vloni) jet pro pivo sám, musel jsem poslat samotné holky. V 9 ráno mi volali, že paní pivo už v 8 ráno prodala, že místo 6 sudů zamluvených tam má 3 a ještě s odlišným bajonetem než má standardně Kozel 11° (hospodský znají) a že jiné pivo nemá, tak jsem nevěděl, co a jak a poslal jsem je do Hradce do Makra. Přivezli pivo (stejně s odlišným bajonetem) ale i hlavu takže nakonec všechno bylo v pohodě. A pivo se začalo točit v 12:45. Podoktnu, že řídila moje ségra, které je 18 a praxi v řízení dodávky dlouhý jak kráva nemá, takže jí ta cesta trvala trochu déle než ostříleným pilotům. Co se týká soboty večer, když byla fronta, tak jsem točil pivo i já, aby nebyla. Celkově mi přišlo, že v party stanech byly lidi jen na vyhlášení a na tombolu pak občas nějaká skupinka lidí co znám. Od půl 12 úplně mrtvo až na partu s kytarami. Kde jsem pak seděl s Vittoriem a MartyPem. V 1 jsem zavelel zavření stánku, protože nemělo smysl. Takže se omluvám za komplikace, které vznikly obrovskou účastí a extrémní žízní. Za účast i žízeň děkuji. Příště budeme na stánku lépe připraveni.

 

Dále děkuji i za poslouchání pokynů při navigaci na parkování. Vloni jsem odhadoval strop kempu 230, no tak to nakonec bylo 258!

 

Jindra.

Děkuji za vysvětlení. Jen dodám, že registrace lidi, kolik jich přijede v pátek, byla známa už přece dopředu. A nečekaně bez registrace v patek tolik lidi zas neprijelo, tzn. možná se to mohlo lépe sladit a skoordinovat s organizátorem. Co se týká soboty, tak v 1 hodinu jsem sel spát a už hodinu byl stánek zavřený, ale což kvůli dvoum, třem lidem tam holky nebudou, to chápu.

Jen dodám, že jsem myslel, že stanek s pitím provozuje někdo, kdo má normalne hospodu/restauraci, tak že ma sudy, kdyz došly, normalne na hospodě další. Jestli se stanek provozoval jednorazove a kupovalo se pivo jen na akci, aby pak nezbylo, protoze co s nim, tak tomu rozumim.

Upraveno uživatelem CvencA
Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...