Přejít na obsah

7.OCTAVIA SRAZ 2015 - ŽAMBERK


Doporučené příspěvky

Pokud to bylo myšleno na me, tak jsem v minulosti organizoval několik motosrazu a festak s kapelami, včetně zajisteni hygienickeho, hasicskeho, jidelniho zazemi atd, takže opravdu vim, o cem mluvim.

No když oni všichni neposlouchají tu tuc tuc muziku, tak by možná dj byl kontraproduktivní. Kde je psáno, že tsm musí řvát muzika.

a právě tyhle zkušenosti z minulosti bude asi ten problém a kámen úrazu protože to co zmiňujes jsou komerční akce jako blázen a porovnavas je se zajištěním toho ze se sejde cca 500 příznivců jedné značky či modelu na přátelské téměř rodinné akci. Snaha cerveneho stánku zajišťující piti byla a podle toho co tu ostatní pisou úspěšná a problém který nastal vyřešili jak nejlépe to šlo.

myš: něco jako DJ už jednou bylo a myslím ze až sem do vlákna přijde vitto tak potvrdí ze snad nikdy více

Odkaz ke komentáři

Me muzika co hrala nevadila zadna, ale treba tu cervenou O2 jsem pak uz chtel rozkopat a rozhodne jsem nebyl sam. Zastavba v kufru byla pekna, ale ze bych to duneni (ktere z toho vseho jedine bylo slyset) musel poslouchat celej den to fakt ne.

 

Pokud to nekdo pustil na 15, 20 minut tak zadny problem, ale zrovna ta cervena byla pustena od obeda a hrala s par kratkyma prestavkama jeste po desate, kdy pres ni neslo skoro slyset ani tombolu. :pest:

Odkaz ke komentáři

Děkuji za vysvětlení. Jen dodám, že registrace lidi, kolik jich přijede v pátek, byla známa už přece dopředu. A nečekaně bez registrace v patek tolik lidi zas neprijelo, tzn. možná se to mohlo lépe sladit a skoordinovat s organizátorem. Co se týká soboty, tak v 1 hodinu jsem sel spát a už hodinu byl stánek zavřený, ale což kvůli dvoum, třem lidem tam holky nebudou, to chápu.

Jen dodám, že jsem myslel, že stanek s pitím provozuje někdo, kdo má normalne hospodu/restauraci, tak že ma sudy, kdyz došly, normalne na hospodě další. Jestli se stanek provozoval jednorazove a kupovalo se pivo jen na akci, aby pak nezbylo, protoze co s nim, tak tomu rozumim.

 

Ano souhlasím. Ale nebyl až takový nárust registrací dopředu oproti loňsku. Ale asi fakt ta žízeň, přístě se lépe vzybrojím. Ten stánek provozujem klasicky na míchačky s Alexander Pushkin vodkou a promo vodky. Jen málo kdy točíme sudy. Ale mám možnost si vybavení půjčit a tak jsem se vloni dohodli s Vittoriem, že bude pivo u mě (kdo si pamatuje předchozí ročníky, pár sudů piva byly zdarma, točilo se z malé pípy, pěnilo atd.) aby se ulehčilo organizaci hlavního organizátora.

 

 

Jakékoli nedostatky si beru k srdci. Pokud mají hlavu a patu, a na příští rok jedině zlepším. :palec:

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Organizace srazu byla super, kemp fantastický bylo to moc fajn potkat známé i neznámé tváře a pokecat.

Jinak jsem byl nadšený z toto ducání z červené O2 po desáté večer, kluk se mi vzbudil , tak jsem šel za majitelem a dal si říct a ztlumil to. Ono se vždycky někdo najde.

Upraveno uživatelem Martin_TDi
Odkaz ke komentáři

<br />a právě tyhle zkušenosti z minulosti bude asi ten problém a kámen úrazu protože to co zmiňujes jsou komerční akce jako blázen a porovnavas je se zajištěním toho ze se sejde cca 500 příznivců jedné značky či modelu na přátelské téměř rodinné akci. Snaha cerveneho stánku zajišťující piti byla a podle toho co tu ostatní pisou úspěšná a problém který nastal vyřešili jak nejlépe to šlo.

myš: něco jako DJ už jednou bylo a myslím ze až sem do vlákna přijde vitto tak potvrdí ze snad nikdy více

Já bych to nenazval problémem a kamenem úrazu. Vsak organizaci srazu jako takovou jsem pochválil, reagoval jsem na koment typu-plno lidi remca a nic by nikdy nezorganizovali, jakože opravdu vím, o cem to je. Je mi jasny, ze provozovatel stanku ja vas kamos, ze ho plno lidi "brani". Me prostě jen mrzelo, ze jsem si nemohl v patek i v sobotu později dat pivo. Ale to jsme si s provozovatelem stánku tak nejak vysvětlili a myslim, že vsechno dobry. Ale verim, ze vam tam u ty krajní chaty bylo dobře. Upraveno uživatelem CvencA
Odkaz ke komentáři

Jinak me mrzelo a nejen me, ze Josef Halbrstat, ze se tam skupinkovalo u chatek a v party stanech, kromě nas pár lidi nikdo. Což je škoda i pro provozovatele stánku s pitím, až ho pak prave proto zavrel dřív. Jsem si myslel, že tam poznám lidi, se kterýma tady krafu na fóru, že pak budu alespoň vědět, kdo je kdo, s kym si pisu atd. A nakonec v party stanu zůstala UL grupa s par lidma a to uz se vlastně zname z regionálních sraziku. A přece nebudu chodit po kempu od chatky k chatce a řvát: Já jsem CvencA a kdo jste vy? Trochu blbý ne.

Odkaz ke komentáři

Sraz byl fakt super a hlavně to dělá taky ten kemp, protože je krásně čistounkej, dobře udělanej a bylo fajn že když tam bylo tolik lidí tak na záchodech bylo krásně čisto.

 

Určitě obrovské díky patří Viktoroj a pořadatelům, protože jste to měli hodně dobře naplánové a rozvrhnuté.

Odkaz ke komentáři

Já bych to nenazval problémem a kamenem úrazu. Vsak organizaci srazu jako takovou jsem pochválil, reagoval jsem na koment typu-plno lidi remca a nic by nikdy nezorganizovali, jakože opravdu vím, o cem to je. Je mi jasny, ze provozovatel stanku ja vas kamos, ze ho plno lidi "brani". Me prostě jen mrzelo, ze jsem si nemohl v patek i v sobotu později dat pivo. Ale to jsme si s provozovatelem stánku tak nejak vysvětlili a myslim, že vsechno dobry. Ale verim, ze vam tam u ty krajní chaty bylo dobře.

 

CvencA prepáč.. na obhajobu tej krajnej chatky... :jelen:

 

nikto z nás nepil pivo, nepil ponúkanú čiernu vodku.. Sám Halbi bol v piatok na kontrole(rozumej :jager: ), zotrval dobrú pol hodinku, prisľúbil sa na sobotu ale to sa už vôbec neukázal... :huh:

 

nemám tiež nič proti niekomu, už vonkoncom nemám zábrany sa spoznať s novými ľuďmi.. ale pri takom množstve nemáš šancu chcieť aby od - do boli všetci v hlavných stanoch... proste stále budú 2 strany mince :)

Odkaz ke komentáři

Asi jo no, tak za rok. Nic proti krajní chatě vubec nemám, naopak, myslel jsem to v dobrem, ze vam tam bylo dobře, bylo to vidět na první pohled, klid a pohoda :-)

 

:pivo: kľudne bol u nás kto koľvek vítaný :)

 

aj kvôli tomu sme vyvesili z okna SK vlajku aby ľudia vedeli kde nájdu tých drzých :loool: čo píšu na toto fórum po slovensky :lol:

 

 

Odkaz ke komentáři

tiez sa musim priznat ze , ked som videl nasu slovensku vlajku prevesenu cez okno vasej chaty, chcel som navštívit jagermeister komando , aj som bol chlapci na vas pripraveny mal som pre vas pripravenu tequillu, ale nejak som nenasiel odvahu tak urcite nabuduce :asie:

Odkaz ke komentáři

budu psat clanek se vsim vsudy, takze sem jen kratke komenty, prtedevsim na tech nekolik kritik, za chvalu samozrejme ze srdce dekuji za vsechny, kteri prilozili ruku k dilu a ze jich nebylo malo

 

- piti se hrozne blbe odhaduje, kazdy rok na pivo zustalo, i kdyz jsme se snazili. jeden rok vic jeden min, letos neuveritelne vedro vyhnalo lidi uz v patek, kdyz meli zizu a to se pak hure reaguje. neni to o tom, jestli je jindra kamarad

- maso : nevim martine, mozna si mel smulu, ale ja jsem na stanek s jidlem slysel jen dobre ohlasy, hlavne je paradni, ze je moznost dat si kdykoli temer cokoli z nabidky. ze se nemusi po vyhlaseni cekat hodinu na to, nez se vse roztopi, ze dalsich X kamaradu v cele s Jardou Olafem nemusi byt vyuzeni a stat u toho 3 hodiny ! v tomhle poctu, to uz proste jinak nez s profesionaly delat nejde. Ze nebude krkovice ale spikovane veprove jsme avizovali. Ja sem byl v pohode, ale chapu, ze ne vse vse chutna. Tak snad priste

- hudba z aut, to k tomu proste patri, tezko cekat, ze na srazu, kde jsou i auta se zastavbou, bude v 10 klid. samozrejme sraz ladime i pro rodiny, protoze spousta z tech, kteri s clubem jezdi leta, tak uz deti ma a bylo by totalne skoda, neudelat i neco pro ne, je jich kazdy rok vic a vic. jen nas malicko mrzelo, ze detsky stan nebyl tak navstevovany, jak jsme cekali. snad priste, letos to bylo prvne.

- trochu me mrzi reakce cvency, kde na facebooku mrskne vetu typu: Doslo pivo a jde to na prvi pohled za jmenem clubu... Nebudu to dal rozvadet..

- DJ - za me ne. jednou jsme to zkusili a urcite ne, lidi chodi skrz kemp, hraje x aut, neni uz pomalu kam dat ani velke stany, nedokazu si to predstavit. dokazu si predstavit kapelu mezi vyhlasenim a tombolou.

 

omlouvam se za strucnost, ale zatim jsem se k nicemu poradne nedostal, behem zitra bych chtel dat clanek, fotky a videa.

Odkaz ke komentáři

budu psat clanek se vsim vsudy, takze sem jen kratke komenty, prtedevsim na tech nekolik kritik, za chvalu samozrejme ze srdce dekuji za vsechny, kteri prilozili ruku k dilu a ze jich nebylo malo

 

- piti se hrozne blbe odhaduje, kazdy rok na pivo zustalo, i kdyz jsme se snazili. jeden rok vic jeden min, letos neuveritelne vedro vyhnalo lidi uz v patek, kdyz meli zizu a to se pak hure reaguje. neni to o tom, jestli je jindra kamarad

- maso : nevim martine, mozna si mel smulu, ale ja jsem na stanek s jidlem slysel jen dobre ohlasy, hlavne je paradni, ze je moznost dat si kdykoli temer cokoli z nabidky. ze se nemusi po vyhlaseni cekat hodinu na to, nez se vse roztopi, ze dalsich X kamaradu v cele s Jardou Olafem nemusi byt vyuzeni a stat u toho 3 hodiny ! v tomhle poctu, to uz proste jinak nez s profesionaly delat nejde. Ze nebude krkovice ale spikovane veprove jsme avizovali. Ja sem byl v pohode, ale chapu, ze ne vse vse chutna. Tak snad priste

- hudba z aut, to k tomu proste patri, tezko cekat, ze na srazu, kde jsou i auta se zastavbou, bude v 10 klid. samozrejme sraz ladime i pro rodiny, protoze spousta z tech, kteri s clubem jezdi leta, tak uz deti ma a bylo by totalne skoda, neudelat i neco pro ne, je jich kazdy rok vic a vic. jen nas malicko mrzelo, ze detsky stan nebyl tak navstevovany, jak jsme cekali. snad priste, letos to bylo prvne.

- trochu me mrzi reakce cvency, kde na facebooku mrskne vetu typu: Doslo pivo a jde to na prvi pohled za jmenem clubu... Nebudu to dal rozvadet..

- DJ - za me ne. jednou jsme to zkusili a urcite ne, lidi chodi skrz kemp, hraje x aut, neni uz pomalu kam dat ani velke stany, nedokazu si to predstavit. dokazu si predstavit kapelu mezi vyhlasenim a tombolou.

 

omlouvam se za strucnost, ale zatim jsem se k nicemu poradne nedostal, behem zitra bych chtel dat clanek, fotky a videa.

Řediteli, ale tahle věta, cituji z FB:"Bohužel to jde na první pohled za jménem klubu" je přeci myšlena tak, že leckdo by si mohl myslet, že za "nedokonalost" stánku s pitím (což už jsme si s provozovatelem vysvětlili), může klub, pritom je v tom klub nevinne. Je tam to slovo BOHUŽEL. To přeci nebylo myšleno proti OC, ještě v kontextu s příspěvkem, ke kterému to patřilo. Nebo to vyznelo proti OC? Protoze jestli ano, tak jsem to vubec tak nemyslel a mrzí me to. Přečti oba příspěvky jak tam jsou a patří k sobe.

Co se tyka večeře, tak nevím, co jsem mel za maso, bylo to az pred osmou, ale moc mi to chutnalo. Večer jsem daval masový nášup.

Upraveno uživatelem CvencA
Odkaz ke komentáři

večeře byla super, hlavně krájet krkovici plastovým nožíkem moc nejde, takhle toho člověk měl aspoň menší kousky a dalo se to v klidu jíst a fronta se hýbala proti loňsku bleskovým tempem, za mě za stánek s jídle je to 1 s hvězdičkou, super nápad že si člověk může dát cokolik, kdykoliv a za normální cenu, domácí gulášek byl výborný na oběd

Odkaz ke komentáři

Stanek s masem byl paradni to jsem zapomnel napsat. Vecere paradni masicko a rozhodne nelituju, ze jsem si zaplatil veceri. Obecne to obcerstveni bylo super - jak piti, tak jidlo. Jedine co jsem mel mimo kemp byla snidane a k tomu jedna kofola. Za me velke plus, ze sem nemusel nikde stat frontu jako je to na jinych srazech. Proste parada :palec:

 

Ad dunici auta, ja chapu, ze to nejde uhlidat, jak sem psal nevadi mi, ze nekdo ukaze jak mu to hraje, či u toho sedí/leží a poslouchá to. Chapu, ze to k tomu patri a nemam s tim ani nejmensi problem, ani hrani po desate mi principielne nijak nevadi (asi proto, ze jsem tam byl sam). V podstate mi v tomto smeru vadila jen ta cervena octavie, majitel pustil "hudbu" a od auta utekl na tri ctvrte dne, asi aby to nemusel sam poslouchat. To ze si to nekdo pustil bylo naprosto vpoho, vetsina aut s hudbou par minut nebo desitek minut hrala, ale tahle monotoni linka, ze ktere bylo slyset jen to duneni a jela porad dokola nebyla nic moc.

Nicmene tohle urcite neni na poradatelich, ale na normalnosti kazdeho z ucastniku...

Odkaz ke komentáři

Také díky pořadatelům za kvalitní víkend, bylo to pro ně náročný jak počtem lidí, aut i extrémním počasím, takže poklona,

klukům z SK první chaty díky za azyl na jejich území a tu spoustu srandy a zábavy, která tam byla, fakt super a jsem rád, že jsem tam byl,

k jégrovi, slivce a zjeveným strašidlům raději nic psát nebudu ... :jager: :jelen: :lol: , prostě a jednoduše, Olafto měl jasně napsané pod parohama - Volání divočiny a tak to tak probíhalo :D

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...