Přejít na obsah

Okta II - "Sid" - Bratros del Presidentos


Doporučené příspěvky

Hele mám to auto za ten rok tak omlácený na dveřích že mě to už přestalo bavit a stojí teď takhle všude ať si lidi naserou když neuměj otevírat dveře... Ale jistě sis všimnul že parkuju tam kde většinou nikdo nestojí. :D

 

btw. nakupoval jsem tam tak 10 minut se divim že jsme se nepotkali :(

Odkaz ke komentáři

Ale jinak se proti tem magorum branit ani nemuzes, nez to postavit na druhou stranu parkoviste a pres vic pruhu. Verim, ze za to muzou dat pokutu. V podzemnich garazich parkuju na mistech pro rodiny, ty maji vzdycky vic prostoru k parkovani. ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Někde je i téma parkuju jak prase ;)

Já se snažím parkovat co možná nejdál od vchodů a z jedný strany alespoň k něčemu - roští, zeď apod. No maximální eliminace ale stejně mám pár dolíků :P

Lidi jsou fakt kreténi.

Nedávno si na místo někdo zaparkoval-zacouval a pak s nákupním vozíkem se rval mezi auta a dozadu do kufru mezi auta.

IDIOT!!! :D

Odkaz ke komentáři

Nevim teda jestli je mozny za to dat pokutu pri nejhorsim to zkusim ukecat ze jsem se netrefil :P osobne jsem tenhle styl prkovani driv odsuzoval, ale uz me to fakt nebavi a nehodlam kvuli dementnim lidem lakovat a opravovat pulku auta, ktery chci aby bylo v top stavu :D

 

A znovu opakuju zevzdycky stojim daleko od vchodu kde to muze bejt kazdymu u riti :D ;)

Odkaz ke komentáři
ja sem si taky minule zastavil na druhym konci parkoviste

 

prijel debil a nacpal to uplne na me, vsude kolem 100 mist, votevrel a flaknul mi do toho jak blazen. perfektni. sem ho chtel prizabit :smich:

jj minule jsme byl v europarku v obi zastavil jsem přes dva pruhy a daleko od vchodu, a hned vedle mě se přisral dědek s bábou v Loganu... tak jsem radši nastartoval a dál to kus dál... Už jsme měl před očima jak tam dědek bočníma dveřma rve nějaký lino nebo něco :smich: :lool:

Odkaz ke komentáři

to ja kdyz nekoho takhle vidim jak parkuje, tak se snazim pokud to jde zaparkovat tak aby nemohl odjet nebo aby mel hodne velkej problem, pac tohle fakt nesnasim tak at si to ty lidi pak vyzerou. Kdyz parkujes kde nikdo nestoji tak je prece jedno jak to postavis. Sorry ale pro tohle fakt pochopeni nemam at je auto jaky koliv.

Odkaz ke komentáři

ja nejedu pres cely parkoviste, ale delam, kdyz nekdo stoji treba pres dve mista u vchodu nekde nebo tak, kdyz nekdo takhle stoji nekde v rohu parkoviste, tak je me to uplne jedno :-) ale hodne to delaj treba v podzemnich garazich atd. kdyz to nechtej mit omlaceny,tak at to daj do kouta a normalne a ne takhle

Odkaz ke komentáři

no vidíš tak když stojím někde daleko od vchodu tak ti můžu bejt u řiti ne?

A jak si psal že když už stojím daleko můžu to postavit rovně, stalo se mi několikrát že zavládlo klasický český davový šilenství a během hodiny kolem stálo spousta dalších aut... a to jsem stál v rohu parkoviště...

Odkaz ke komentáři

rikam, kdyz je to nekde mimo tak je me to jedno, ale lidi to delaj i primo u vchodu atd. a to me sere, nebo to delaj i na ulicich kde se da tezko parkovat. Bohuzel toho najezdim hodne a setkavam se s tim porad, proto asi na to mam takhle vyhranenej nazor a serou me ty lidi. Hanka by mohla bohate vypravet jak me to vytaci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...