Přejít na obsah

Automatické otvírání kufru


Doporučené příspěvky

Jak už tady někdo uvedl jsou ty odskoky opravdu z VW Scirocco. Octa má asi jinou váhu a sklon víka než Golf, ale to nebude problém zjistit. Osobně si myslím, že by to mohlo fungovat. To, že jsou odskoky na jiném místě může mít negativní vliv, stejně jako pozitivní. Rozhodně bych raději šel do této montáže.

 

Ještě jedno doplnění. Tuningová firma ECSTuning se nezabývá tuněním eMBéček B) , proto na jejich stránkách o tom nemluví.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj. Prý Fabka II má silnější.

Ahoj, jsem nově zaregistrvaný a tohle téma ohledně otevírání kufru pomocí jiných odskoků a pístů mě zaujalo. Mám novou Octvii combi II a tohle bych bral. Už se ví jeké díly jsou k tomu zapotřebí a má to někdo odskoušené?

Předem moc děkuji za info :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zdravím neviem či sa to už tu riešilo ale chcem si spravit automaticke otvaranie kufra na Octaviu I 2004 ale mam menší problém na klučoch mam len tlačidlá pre otrvorenie a zatvorenie auta. Ako by sa dalo vyriešiť aby mi kufor nielen odomklo ale aby spravil aj odskok počitam s tým že bude treba vymeniť kluce pravdepodobne aj s RJ a co dalej treba domontovat dáke zariadenie na zamok kufra ? diki

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahojky, mám dotaz k otevíraní kufru. Jsem novej ve Vašem klubu,ale už jednou jsem se na tohle téma ptal.Čtu zde,že už na to šikovný kluci přišli a moc jim fandím.Rád bych si to taky předělal a rád bych chtěl požádat o přesné info dílů,které jsou k tomu zapotřěbí.Mám Octavii II combi.Předem díky a jsem rád,že jsou tady šikovný kluci,kteří vylepšují pěkné Škodovky :palec:

Odkaz ke komentáři

Ahojky, mám dotaz k otevíraní kufru. Jsem novej ve Vašem klubu,ale už jednou jsem se na tohle téma ptal.Čtu zde,že už na to šikovný kluci přišli a moc jim fandím.Rád bych si to taky předělal a rád bych chtěl požádat o přesné info dílů,které jsou k tomu zapotřěbí.Mám Octavii II combi.Předem díky a jsem rád,že jsou tady šikovný kluci,kteří vylepšují pěkné Škodovky :palec:

 

 

 

Ahoj. Dával to sem Vasekk. Je to:

- odskoky z VW 1K8827761D

- zadní kolíček Leon WHT004118

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest marti.pech

Záleží jestli jsi použil ty správný pružiny a taky je jasný, že v těchto mrazech to moc korektně fungovat nebude ...

Dobrý večer,problém se zadníma dveřma sem řešil včera,po 5letech opravdu nic moc,koupil jsem nový tlumiče žena mě koupila ty osvobozující pružiny PS,autosamolepky.cz PARDUBICE Montáž zvládla i moje žena ovšem výsledek nic moc,otevření kufru tak 30 cm a konec.Co dál tak letím na soustruh a vyrábím podložku 0,5 cm pod to péro.Ted to konečně chodí jak má.Zkoušel jsem to večer,zhruba -6.5C a beze změny,na celé situaci mně sere fakt že ty dvě posraná péra stála 620 korun.Přitom se dají koupit tam kde je vyrábějí 80 korun. Budiš koupíš a namontuješ a vše je ok,ale ještě to předělávat.Moje moto je mužu pomoc ostatním za rozumné náklady proč ne ale tohle je voprus.Jsem tu na foru novej,tak se tu zatím rozkoukávám,ale je tu co číst a naco se zeptat.MARTIN PECH PARDUBICE dobrý večer

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...