Přejít na obsah

Octava


Doporučené příspěvky

hned napravím :palec:

 

motor: 1.9 TDi PD 96kW

výbava: ambiente

úpravy? zcela sériova (pokud teda nepočítám úpravu osvětlení interiéru) :palec:

 

mám ji někdy od května

moje první VW groupe stroj (předtím jen japan), tak sem měl z ní nejdřív obavy, ale mile mě překvapila :)

post-1762-1264264608_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

přiznám se, že nemám přehled co je základní výbava a co příplatková

 

u mě najdete přední okna v el., zrdcadka v el.+ vyhřívání, central + vystřelovací klíče, climatronic, fce coming home, 2x vaky, ASR, MAXIDOT, odnímatelné tažné, rádio orig. symphony CD co bere mp3 (původní si vzal někdo bez dovolení předešlého majitele :palec: )

 

CB používám na CH10

 

vozidlo sem dostal na standartních alu discích, jen proběhla výměna pneu, takže nákup jiných mě sice láka ale to musí ještě chvíli počkat. původní majitel ty alu disky používal jako zimní, takže je na nich vidět že už mají něco za sebou tak se rozhoduju jestli se pustit do jejich čištění či jiné úpravy...

 

zvažuji výměnu podsvícení celého interiéru, ale zatím si na to sám netroufám

 

od koupi zatím měněn spínač brzdových světel a čidlo teploty, haléřové položky takže spokojenost

Odkaz ke komentáři

cermi: ani mi nemluv, ja se kvuli tomu nemuzu ani ucit :) porad premyslim, co vylepsit atd :) jsem hrozny pako :palec: :palec: jeste ze jsem student, kdybych si vydelaval nejak hodne penez, tak je budu stejne vrazet do auta :)

Odkaz ke komentáři
cermi: ani mi nemluv, ja se kvuli tomu nemuzu ani ucit :) porad premyslim, co vylepsit atd :) jsem hrozny pako :palec: :palec: jeste ze jsem student, kdybych si vydelaval nejak hodne penez, tak je budu stejne vrazet do auta :)

 

paka jsem tu všichni :D já student nejsem ale mám tři malý brzdy :o tak to docela jde i když ted mě čekaj kola a podvozek takže to zas bude průvan v peněžence :)

Odkaz ke komentáři

VSemi: ja vim ja vim :palec: je v takovym stavu, ze se nebojim zadny kontroly, treba v origo servisu :palec: do 250tisic je servisni knizka atd

 

ale na druhou stranu... nemackam bedny, nekourim, skoro nepiju... tak co

Odkaz ke komentáři
VSemi: ja vim ja vim :palec: je v takovym stavu, ze se nebojim zadny kontroly, treba v origo servisu :palec: do 250tisic je servisni knizka atd

 

ale na druhou stranu... nemackam bedny, nekourim, skoro nepiju... tak co

 

já taky skoro nepiju :)

 

VSemi: to je pravda že se ti to nikdy nevrátí ale o tom to není a jak řika Houmík: lepší jak mačkáni daytony a sněhový večírky :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...