Přejít na obsah

Černo černá "47"


Doporučené příspěvky

Taky by se mi líbilo pár ptákovin na autě. Budu rád když ho budu mít brzy zpět. Zítra ho dávám do servisu, tak jsem zvědav kdy to bude. Čeká mě nový rs nárazník (po nehodě), výměna dveří (po nehodě) srovnání blatníku (po nehodě), výměna ventilu pro klimatizaci, doplnění klimatizace, oprava lanovodu ruční brzdy, sundání zadního nárazníku + doplnění držáků, kontrola zadní nápravy (nejspíš budou špatný jen ty starý zimáky) sundání postranních lišt dveří + výměna za RS, oleje, filtry, konečně letní gumy :-) Tak to mi snad bude zatím stačit :-) Jo a ještě tam možná dáme keramické destičky jak dopředu, tak i dozadu..

Odkaz ke komentáři

Tak tu nehodu zatáhne snad pojišťovna ne? Nebo se mýlím?

 

Koukám, že toho máš v plánu opravdu dost.. Také jsem měl, pak jsem zajel na přezutí a nové pneu mi udělaly čáru přes rozpočet.

 

Promptně potřebuji vyměnit EGR a hadici k turbu, díly mám již koupené, ale vůbec se mi do toho nechce. Pak ty lišty jak si psal, to mě asi také čeká, protože ten černý plast je opravdu hrozný :/

Odkaz ke komentáři

dělá mi to samé bylo mi řečeno že bude s největší pravděpodobností zanesenej a co jsem tak četl tak to k tomu víc víc směřuje

 

a ty mlhovky zatmav bude to dobre, já to tak měl dlouho :)

 

Upraveno uživatelem Timil
Odkaz ke komentáři

ja mam taky Eibach Pro kit pruziny, najeto cca 900km na nich a bez problemu. Jinak pro me to bylo slozeni o 2cm proti serii RS a neprijde mi to, ze by tam byl rozdil ve vysce. Nicmene auto se chova vyrazne lepe nez na seriovych pruzinach - je tvrdsi a mene se kymaci.

 

Tady mas foto srovnani pruzin na kterych je videt, ze Eibach (ta cista) je nejen tlustsi, ale i vic vinuta:

post-3488-0-41697400-1462825385_thumb.jpgpost-3488-0-65024900-1462825410_thumb.jpg

 

A omlouvam se za pleveleni ciziho tematu :)

Odkaz ke komentáři

tady jde vidět jak auto sníží Eibach pro kit, dvoulitr nafta kombi na 19"

co se týče jízdních vlastností tak auto lehce přituhne a v zatáčkách se tolik nenaklání. Podle mě je to pohodlnější než origo pružiny :D ale zase každému vyhovuje jinačí projev auta, někdo má rád houpání, nebo zas tvrdší pružení :) nové pružiny stojí 4000 což je si myslím pohoda

post-24441-0-08366200-1462855597_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...