Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

@Bladik:já ti nevím, někde jsem ho viděl, ale asi ne tady, možná by Igor něco věděl (160R),

vím, že jsi s tím měl problém, kamarád taky - má to co ty LaK a 17´´, udělal na ně bubu bubu, zkoušeli něco o výměně pneu zezadu dopředu,

tak je odpálkoval, že jezdí k nim do servisu a proč mu tedy výměnu pneu neudělali, když je to nutné, proč to tedy není jako servisní úkon apod...., udělali geošku a dali komplet nové gumy

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Jaký jste koupili pneu na léto?

 

Conti SportContact 3

Dunlop SP sport Maxx GT

Pirelli PZero Nero

Pirelli P7 Cinturato

 

Na Pirelli P7 Cinturato som odjazdil minulý rok cez 30t km a úplne v pohode, nič zlé na ne nemôžem povedať a podľa hĺbky dezénu pri prezúvaní na zimné mi vydržia ešte tak 1,5 sezóny.. ;)

Odkaz ke komentáři

Zkus pneu net já jsem tam teď kupoval 2 ks dunlop sport maxx GT a co se týká stáří měl jsem 02012 takže dalo by se říci že skoro čerstvá guma co jsem se ptal v servisu tak letní pláště mohou být klidně i 3 roky staré a jsou stále ok není to jako u zimních

Odkaz ke komentáři

Zkus pneu net já jsem tam teď kupoval 2 ks dunlop sport maxx GT a co se týká stáří měl jsem 02012 takže dalo by se říci že skoro čerstvá guma co jsem se ptal v servisu tak letní pláště mohou být klidně i 3 roky staré a jsou stále ok není to jako u zimních

Jj, jak píšeš, já mám teď taky na Neptunech Dunlop SP Sport Maxx GT, pneu-net znám a zjišťoval jsem u nich DOT u těchto pneu konkrétně a je to 23T 2010. :blink:

Odkaz ke komentáři

K tomu stáří pneu, na dobrepneu.cz a levne-pneu.cz (dva shopy stejného provozovatele) mají v detailu každé pneumatiky uveden DOT a zemi původu. Myslím dobrá službička pro zákazníky, na kolik se uvedené údaje shodují se skutečností zjistím brzy, právě jsem objednal Dunlop FastResponse 195/65 R15.

Odkaz ke komentáři

K tomu stáří pneu, na dobrepneu.cz a levne-pneu.cz (dva shopy stejného provozovatele) mají v detailu každé pneumatiky uveden DOT a zemi původu. Myslím dobrá službička pro zákazníky, na kolik se uvedené údaje shodují se skutečností zjistím brzy, právě jsem objednal Dunlop FastResponse 195/65 R15.

 

Tak už došli pneu? Jak je to s DOTem?

Odkaz ke komentáři

si přečti poslední AutoTip s testem 50-ti pneu 225/45/17, gumy a pneumatiky rolleyes.gif

 

Jestli ho mas tak ho ukaz (cti naskenuj prosim) at se muzu podivat ktera gumarna si ten test zaplatila tentokrat

 

koľko majú dojazd oproti primacy? "Boule" sa nerobia?

 

Cece vcera jsem zrovna pripravoval kola na prezuti a jsou tak v pulce takze cekam ze daji dohromady tak 50tkm, zadne boule, odskakani nic.

Odkaz ke komentáři

AutoTip není SM biggrin.gif, ale jak to najdu a budu u skenu, takto dám,

jinak tam chválí letní Nokian a Barum je myslím osmý biggrin.gif

 

u mých Potenz kritizují spotřebu paliva, což je pravda, při normálních cestách + 0,5 a dálnice + 0,8 l/100 proti zimním,

naopak Michelin je v tomto nej

 

tak jsem to naskenoval

post-117-0-26067900-1333000768_thumb.jpg

post-117-0-25660200-1333000779_thumb.jpg

post-117-0-53641500-1333000790_thumb.jpg

post-117-0-66079000-1333000802_thumb.jpg

post-117-0-27647700-1333000815_thumb.jpg

post-117-0-85177100-1333000827_thumb.jpg

post-117-0-82635800-1333000841_thumb.jpg

post-117-0-52052700-1333000855_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ondro jsem zvědavej co vybereš já už vybírám týden a pořád nevím jaké koupit. Můžu mít Pirelli zero rosso 225/45/17nové za 8tis., ale jsou až v Turnově i když mám trochu strach, že se rychle sjedou. Ten test co sem dal Jarda mě zase navnadil na ty goodyear eagle f1. Těžko ale říct čemu se dá věřit protože každej test vychází jinak. A nebo koupím Barumky za pár kaček a bude klid ....

Odkaz ke komentáři

co Nokiany ZG2? ja nevim ten goodyear jsem mel zafixovanj jako ze ne z doby kdy byl sipovej vzorek a hucel.

 

S tvym najezdem bych se nebal, stejne i na letnich je poznat degradace gumy po letech, na vsem si myslim najedes 30 000km i kdyz na te pirelce mozna trochu min, zase bude drzet ale.

Odkaz ke komentáři

.... ty Nokiany ZG2 jsou dražší (podle heureky) než ty Goodyear E F1, které jsou podle toho testu o něco lepší. Je fakt, že ty šípáky se jim tehdy nepovedly, ale tak občas se něco nepovede každé firmě. Na druhou stranu si zas říkám jestli má smysl kupovat na auto kterým jezdím jen o víkendu kvalitní gumy, které dřív zestárnou než je stihnu sjet. Takže i jako kompromis uvažuji nad těma Barumkama, které vyjdou celá sada za pěkných 8tis.

Odkaz ke komentáři

Kvalitni gumu ve smyslu vysokeho najezdu asi ne. Zrovna jsme to vcera resili s jardou a p2p chce to neco co te podrzi v meznich situacich, treba kdyz se pred tebou neco ztukne a ty budes muset udelat mysku na brzdach aby sis zachranil predek.

Nerikam ze barumka je spatna guma v 90% situaci se asi zachova jako kazda jina drazsi guma ale v tehle mezni bych tam mel radeji neco co fakt podrzi.

Pri tvym vikendovym najezdu bych tam videl nejaky lepitko co zmizi treba do 20 000km ale bude s nim aspon legrace. Jak vychazi nejaka sportovni pirelka?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...