Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

Ahoj, co rikate na tyto pneu: Nexen SU1 225/40 ZR18 92Y XL

Vzdy jsem mel Continental SportContact 5 225 40 R 18 91Y XL MO, ale ted musim trochu posetrit, jelikoz jsem naletel na inzerat :-( dobre me tak.

 

Diky

 

serii Barum 3HM XL tu uz nekdo obouval a chvalil vice nez P-Zero ;)

ma je i Michal Pindak na snad uz 300 kobylovem RSu

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ja ich mám obuté v 225/40 R18 tiež a nikdy viac :loool: Predné majú 2 roky,5mm a ked je napršané,stačí aj minimum vody na ceste tak v križovatke si robí predok čo chce... :D Takže za mňa Matador v tomto rozmere určite nie :) Vzadu sú tohtoročné a s nimi problém nemám... Skúsim ešte na skúšku prehodiť zadné za predné a uvidíme :ph34r:

Ale sám som zvedavý,ako budeš s nimi spokojný :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak přišla zase doba kdy ceny letních pneu šli dolů a shodou okolností na příští sezonu potřebuji nové letní botičky. Jelikož již v minulosti jsem si zvykl na značku Hankook, tak jsem lovil v těchto vodách. Do konečného výběru se mi dostali jen dva druhy a to K117 Ventus S1 Evo2 a K120 Ventus V12 Evo2. Oba tyto druhy jasně, že předchůdce, jsem odjezdil v minulosti a s velkou spokojeností. Po dlouhém vybírání a přihlédnutí k mé sportovní jízdě jsem se nakonec rozhodl pro K120 Ventus V12 Evo2. A za tu cenu??? No nekup to.... :smich: :smich: :smich:

 

Ale stejně jsem se chtěl pozeptat. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost??????

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak i na mě přišel čas, kdy si chci koupit nové letní, neb nynější již "kloužou". Ale ... Jde o to, že mám nájezd přes léto okolo 28 000 km. Důležitý je pro mě grif za mokra a sucha, neb se musím při cestách cítit dobře. Opotřebení - nu jezdím s tím. A spotřeba?? Ta snad bude lepší tak či tak... ;)

 

Kdysi jsem přemýšlel o Goodyear Efficientgrip Performance, ale je otázka, zda tu není již něco lepšího??

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak přišla zase doba kdy ceny letních pneu šli dolů a shodou okolností na příští sezonu potřebuji nové letní botičky. Jelikož již v minulosti jsem si zvykl na značku Hankook, tak jsem lovil v těchto vodách. Do konečného výběru se mi dostali jen dva druhy a to K117 Ventus S1 Evo2 a K120 Ventus V12 Evo2. Oba tyto druhy jasně, že předchůdce, jsem odjezdil v minulosti a s velkou spokojeností. Po dlouhém vybírání a přihlédnutí k mé sportovní jízdě jsem se nakonec rozhodl pro K120 Ventus V12 Evo2. A za tu cenu??? No nekup to.... :smich: :smich: :smich:

 

Ale stejně jsem se chtěl pozeptat. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost??????

 

Mám K117 Evo2 na 18ctkách, a spokojenost poměr cena výkon :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Hankook jsou velice dobrý, jak na suchu, tak hlavně na mokru, ale jsou hlučnější, Dunlop nevím, Pirelli asi dobrý, ale co vím, tak poslední dobou kolísá kvalita a od tý doby co to mají Číňani, tak jim moc nevěřím, obzvlášť ve větších rozměrech, taky bývaly Pirellky trochu tvrdší na bočnicích

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...