Přejít na obsah

Octavia 3 kombi Elegance - zklamani a rozpaky


Doporučené příspěvky

Tyden mam doma sluzebni O3 u ktere jsem mohl vybavu do jiste miry ovlivnit. Prvni dojmy jsou rozpacite. Predesilam, ze predchozim autem byla O2 v podobne vybave.

 

Nejtragictejsi jsou dve veci:

 

1) Ulozne prostory - pulka jich je pryc. Chybi prihradky po stranach prednich sedadel, v horni casti palubni desky, pod sedadlem spolujezdce, v zadni loketni operce. Zmensili se kapsy ve dverich, v kufru po stranach je volny prostor ze ktereho vsechno vypadne (O2 mela oddelavaci dvirka).

 

2) Navigace Amundsen. Tu bych nejradeji vyrval a rozslapal. Oproti predchozi verzi je neskutecne pomala. Zapnuti nebo planovani trasy trva vecnost. Druhym problemem je priblizeni (meritko). Ja potrebuji videt zatacky a nejblizsi okoli kolem sebe a nezajima mne jake obce jsou 10km kolem mne. Napriklad pri jizde po obchvatu Prahy se navigace tak oddali, ze je videt cela Praha a prilehle vesnice. Nepomuze ani vypnuti AUTOZOOM a nastaveni fixne treba na 50m. Po chvili se to zase nesmyslne oddali a tak porad jen kroutim koleckem.

 

Z toho mene podstatneho je to hnusny mohutny leskly ramecek kolem navigace a tlacitek - magnet na otisky. Priplatkove elektricke ovladani kufru funguje napul. Prikaz na otevreni muzu dat ze 3 ruznych mist, ale zavrit to jde uz jen tlacitkem na viku. Kdyz si priobjednate zvysenou podlahu v kufru, tak zapomente na "cargo elementy" (ty zarazky na suchy zip) a stejne tak na sitovy program. Vetsina dulezitych uchytu je pod podlahou.

 

Auto vypada lepe a je lepe odhlucnene, ale snad bych se mozna i vratil k predchozi verzi. Vsechno by se dalo prekousnout, ale ta navigace je silena az nepouzitelna !! Jak takovy kram muze nekdo davat do tak draheho auta?? Ve vlastnim Meganu mam zabudovanou navigaci od TomTom, ktera stala jen 8 tisic a funguje svizne.

Odkaz ke komentáři

 

1) Ulozne prostory - pulka jich je pryc. Chybi prihradky po stranach prednich sedadel, v horni casti palubni desky, pod sedadlem spolujezdce, v zadni loketni operce. Zmensili se kapsy ve dverich, v kufru po stranach je volny prostor ze ktereho vsechno vypadne (O2 mela oddelavaci dvirka).

 

2) Navigace Amundsen. Tu bych nejradeji vyrval a rozslapal. Oproti predchozi verzi je neskutecne pomala. Zapnuti nebo planovani trasy trva vecnost. Druhym problemem je priblizeni (meritko). Ja potrebuji videt zatacky a nejblizsi okoli kolem sebe a nezajima mne jake obce jsou 10km kolem mne. Napriklad pri jizde po obchvatu Prahy se navigace tak oddali, ze je videt cela Praha a prilehle vesnice. Nepomuze ani vypnuti AUTOZOOM a nastaveni fixne treba na 50m. Po chvili se to zase nesmyslne oddali a tak porad jen kroutim koleckem.

 

3) Priplatkove elektricke ovladani kufru funguje napul. Prikaz na otevreni muzu dat ze 3 ruznych mist, ale zavrit to jde uz jen tlacitkem na viku.

 

ad 1) ano souhlasim, osobne mi strasne vadi smer umisteni lahve ve dverich

ad 2) autozoom : toto se da nejak vypnout, ja mam defaultne 30 m a jedine co delam, tak to oddaluji, ale mam columbuse, tak nevim, zda je to stejny system, ale mel jsem za to, ze Amundsen je jen mensi verzi Columba

ad 3) zkus cardiagnostik.cz zda nejde pres diagnostiku nastavit zavirani i z tech mist, kde to oteviras, z vyroby to je nastavene uplne na hovno, ale nektera auto to umi zavirat tlacitkem i zevnitr a mam pocit, ze i z klicku..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...