Přejít na obsah

Děčínsko, Českolipsko, Ústecko


petishe

Doporučené příspěvky

V ústí na vetrusi by se dalo spáchal nebo v děčíně by jsme mohli udelat nějakej větší srazek...z okolí to nemáme zas tak daleko,z liberce je to o něco dál:-)ale co by jsme neudělali pro klub že:-)Tak pište kdo by měl zájem podpořit severní dění a ukázat se...Jestli má význam něco plánovat a řešit....

Odkaz ke komentáři

Decin si myslim, ze by byl dobrej. Je to da se rici na pul cesty Ceska Lipa, Sluknovsky vybezek, Usti. Tak jen nejake hezke misto, dobry cas a datum. Treba i kdyz nas tam bude ze zacatku jen 5 tak verim ze postupem času se to tady zvedne. :)

Placnou všechny lopatou po kebuli aby se peobrali a když slíbí že dorazí aby dorazili:-)

 

Taky docela dobry napad, treba by se spamatovali :D

Odkaz ke komentáři

Tak někde okolí toho Děčína, já to tam moc neznám, tak místo navrhnout musí někdo zdejší. Nevím nějaký místo, kde se nás par vejde a byla by i možnost nějakého občerstvení třeba, po benzinku az po nejakej nevím co :D. Dohodnout termín je vždycky těžký, někdo ma čas a nemá a tak na každý ho nejde čekat az čas mít bude. Vždycky jsem dával termín tak nějak tři týdny dopředu at se da plánovat a měnit, zkratka pevný termín. Na to abychom se sešla nějaká většina se mužem domlouvat půlrok i. A časové, to je to nejmenší, od 17ti, nebo od 18ti ideál.

Odkaz ke komentáři

Idealni by bylo nejake prijemne prostredi. Par mist me napada ale nevim jak je to tam s obcervstenim. Bydlim cca 30km od Decina, by to chtelo nekoho primo z Decina. I kdyz zitra jedu do Decina, tak se na par mist podivam a udelam nejake foto. To se lepe pak bude domlouvat na miste. Nebo taky muzeme mista jako Ceska Lipa nebo Novy Bor. To uz je jen na domluve. Vse mam stejne daleko :D

 

Ale chce to aby sem prisli lidi a rekli nazor. Aby sme tan pak nebyli jen my dva :)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...