Přejít na obsah

OCTAVIA II FACELIFT MR 2010, ELEGANCE, 1.6 TDI 77 KW CR


Mich

Doporučené příspěvky

Zvazuji prodej myho diamanťáka.

Cena 250 000Kč.

Garážované a opečovávané, MR 2010, koupeno v ČR, jsem 2. majitel. Najeto skutečných 174 tis km + protokol Cebia. Olej měněn po 10 tis km za Castrol Edge 5w30. Do smlouvy zaručím, že je vozidlo nebourané s prokazatelným nájezdem. Exterier je bez oděrek. Nekuřácký. Nástřik podvozku BODY 933 + dutiny Resistinem. Dlouhodobá spotřeba 4.3l/100 km. Jsem mechanik, auto jsem hledal téměř půl roku. Ježděno na Rakouskou naftu + VIF. Rozvody, vodní pumpa, chladící kapalina a brzdová kapalina s výměnou chladiva do klimatizace + přední brzdy ve 162.300km. Výbava namátkou: MaxiDot, tempomat, 8x airbag, ABS, ASR, ESP, automatická klimatizace, daylight, corner lights, LED navigace Columbus, hlasové ovládání automobilu (navigace, telefon, adresáře apod)+ zobrazuje parkovací senzory a komfortní funkce, 4x el. okna, el. zrcátka se sklápěním, vyhřívané sedadla, parkovací asistent, Bluetooth handsfree GSM III premium,multifunkční volant ATD... dalsi fotky nejsou problem, mam jich nacvakanych na rychlo 40 :D
Auto pravidelně procházelo detailingovou kůrou, proto vypadá tak, jak vypadá.


duvodem je koupe passata.

post-25754-0-83742600-1432828844_thumb.jpg

post-25754-0-11525500-1432828880_thumb.jpg

post-25754-0-88394700-1432828898_thumb.jpg

post-25754-0-60674600-1432828933_thumb.jpg

post-25754-0-22937200-1432828951_thumb.jpg

post-25754-0-35120400-1432829025_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jasne beru to pausalne, neslo o tebe ale kamose, omluva :-)))

 

jinak auto volne. Vcera prijel zajemce, pul hodiny prolizal auto, testovaci jizda, nadsenej, nechal iniciály na KS. Vsechno jsem vyplnil, sehnal jsem mu pallasy k autu ktere jsem koupil a vysledek? Nezveda telefon. Takze auto zase k prodeji a doufam, ze budu mit stesti na nekoho normálního... :-(

Odkaz ke komentáři

Proste jsem vyfotil fotky a dal je do svyho inzeratu o prodeji. Proc bych jako postoval tyden stary fotky a nebo fotil auto az za tyden, na to nemam cas. A kdyz mi sem nekdo napise, odpovim. Ty muj inzerat muzes svobodne ignorovat.

 

Spis koukam, ze asi nemas co delat. Kez bych misto smysluplne prace umel taky sedet u PC a hatovat ostatnim prispevky :-)

 

EDIT: ale OK, at si prijdes i ty na sve, budu si na to davat pozor.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zvazuji prodej myho diamanťáka.

Cena 250 000Kč.

 

Garážované a opečovávané, MR 2010, koupeno v ČR, jsem 2. majitel. Najeto skutečných 174 tis km + protokol Cebia. Olej měněn po 10 tis km za Castrol Edge 5w30. Do smlouvy zaručím, že je vozidlo nebourané s prokazatelným nájezdem. Exterier je bez oděrek. Nekuřácký. Nástřik podvozku BODY 933 + dutiny Resistinem. Dlouhodobá spotřeba 4.3l/100 km. Jsem mechanik, auto jsem hledal téměř půl roku. Ježděno na Rakouskou naftu + VIF. Rozvody, vodní pumpa, chladící kapalina a brzdová kapalina s výměnou chladiva do klimatizace + přední brzdy ve 162.300km. Výbava namátkou: MaxiDot, tempomat, 8x airbag, ABS, ASR, ESP, automatická klimatizace, daylight, corner lights, LED navigace Columbus, hlasové ovládání automobilu (navigace, telefon, adresáře apod)+ zobrazuje parkovací senzory a komfortní funkce, 4x el. okna, el. zrcátka se sklápěním, vyhřívané sedadla, parkovací asistent, Bluetooth handsfree GSM III premium,multifunkční volant ATD... dalsi fotky nejsou problem, mam jich nacvakanych na rychlo 40 :D

Auto pravidelně procházelo detailingovou kůrou, proto vypadá tak, jak vypadá.

 

 

duvodem je koupe passata.

Dobrý den, je ještě auto na prodej?

Odkaz ke komentáři

aktuální. Zdenee se po svým prvním příspěvku tady už neozval, snad to nebyl tipař ;)

Michi, neboj, nejsem tipař, byl jsem časově zaneprázdněn... ;)

Pokecáme přes soukromé zprávy... ;)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...