Přejít na obsah

Pokuta pro Škoda Auto


Doporučené příspěvky

Co vím, tak byla snaha škodovky kontrolovat skutečnou prodejní cenu prodejců s tím, že byla domluvena min. marže, dělo se to zasíláním faktur prodejce škodovce, mělo to zabránit tomu, kdy lidi obcházeli prodejce a skončili u toho, který šel třeba na marži 1% nebo i mínus a kalkulovalo se se zpětným bonusem za roční prodej, což likvidovalo menší prodejce, kteří neměly takové obraty.

Odkaz ke komentáři

Na jednu stranu chápu tu snahu o "podporu" menších prodejců, ale ve výsledku je to celkem prasárna. Ať si každý prodává za kolik chce, do toho je škodovce kulový. Oni dostanou VO cenu a je na prodejcích, jak s tím dále naloží.

 

Určitě by se dala vymyslet jiná forma podpory menších dealerů, ale navíc mi nepřijde, že by tu byl nějaký významný prodejce, který by měl ostatní válcovat. Možná v Praze by se našel někdo věší, ale jinak bych problém neviděl. Já třeba jezdím do Kunštátu a co vím, nakupuje a servisuje tam i spoustu lidí z Brna, přitom je v Brně dost známějších salonů.

Odkaz ke komentáři

tak jasně, ale ona třeba škodovka dává zpětně prodejcům peníze na autosalony apod., takže tam určitá provázanost je, taky je dost problematické nějak podpořit malé dealery, když jsou měřítkem pouze peníze, taky nemůže škodovka prodávat za dvojí ceny apod., je to složitější ...

Odkaz ke komentáři

ja to chapu, delal jsem v Renaultu a bylo to nemlich to samy, dealeri se podrazeli cenove, lidi jsou takovy, ze poslou mail a do kopie daji 7 dealerstvi a ukaz se, kdo das nizsi cenu...

 

takze je to jen o tom, ze u nas proste vsichni chteji na vsechno slevu a nebo nejlepe zadarmo.

 

i my jsme se tehda snazili to nejak regulovat apod, ale proste velkej si dovoli to maznout nize, protze dostane vyssi bonusy za prodeje a servisem to dozene...no a pak ti z malych mest neprodavali a museli se spolehnout na to, ze velke maji bordel na servisu a lidi pak oceni praci tech mensich... jenze to je bohuzel uplne neuzivilo taky, takze taky koncili.

 

pro znacku to nevypada dobre, kdyz mas stejny auto za 4 ruzny ceny, neni to kofola v retezcich, ktery si to ladi...u tech aut je to citlivejsi.

 

jinak jsem zvedavy, zda pujdou i po dalsich automobilkach :D

Odkaz ke komentáři

nerikam, ze ja si nekoupim vic veci, ktery mam rad v globusu, kdyz jsou o neco levnejsi, ale nejsem tak silenej abych cely den objizdel to a to, kdyz to maji v akci.

 

v akci je dneska uz beztak oznaceny vsechno a kolikrat je to drazsi...

ceska mentalita je bohuzel silena v tomhle.

 

no a o slevach na auta, to jsme tady zazili na foru taky ze...hned procenta pocitat, ale kazdy sam za sebe by taky chtel prodavat draze :)

Odkaz ke komentáři

copak auta, to jsou pořád stejný kusy, ale potraviny, to je peklo, tuhle se už musela manželka smát, když jí zákaznice říkala, že má drahý máslo a že Kaufland ..... jo jenže máslo u manželky je český a tedy klasika 250g, to z Kauflandu 230g, takže v přepočtu nakonec dražší ....

a tak to je s kafem, jogurty, čokoládou atd. atd. jo a o složení se ani nebudu snad zmiňovat ...

 

jinak Globus má potraviny dobrý, a maso s CZ 912 znáš ...

Odkaz ke komentáři

mozna je to lepsi, nastesti ja bydlim vedle nej a tim padem i vim co kupuju :) stejne tak s pecivem, vidim, jak to frajer mota ty housky. ja jsem spokojen, i kdyz to stoji vic, nez kdybych vymetal penny markety, ve kterych stejne nesezenu to, co chci :D

 

jenze lidi jako ja jsou porad v mensine, ja to chapu u duchodcu, kteri proste maji maly duchod, ale znam lidi, kteri jsou doslova sileni :D a pak usetrenou korunu stejne prochlastaji nebo prohrajou na forbesu, tak to mi hlava nebere :D

 

no nic, ja dneska videl slozeni sprchovych gelu od 4 vyrobcu a ziral jsem :D to je nemlich to same :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...