Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kurnik šopa chlapi, nedělejte ze mně analfabeta. To víte že jsem mu psal, psal jsem mu dokonce i SMS, ale jsou svátky, tak chápu, že nereaguje. Ale kdyby jste byli machři, tak alespoň napíšete, kolik vás to stálo. Jinak všechno mi venku svítí, ale háže mi to jenom chybu a píše i na maxidotu. Chci to nechat zrušit, ale jak píše MaroCZ, tak to teda ani nevím jak zjistit jaký tam ten SW mám.


Jo a ještě for MaroCZ, jsem pár kiláků od Opavy. Dvorce

Odkaz ke komentáři

tak to mas ke me cca 50 km ... prvni se musi udelat diagnostika ... trosku by pomohlo napsat, jaky modelovy rok mas, i z toho se to da trosku vycist, pokud nekdo (mas-li auto z druhe ruky) nevymenil BCM jednotku

 

jeste dodam, ze pokud bys mel tu verzi 651 a vys, umim vypnout jen kontrolu pro SPZ, pokud chces i jine vypnout, je treba ferda

Upraveno uživatelem MaroCZ
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Díval jsem se do nějakého schema pro OCT2, tam je zřejmé, že žárovky pro osvětlení poznávací značky jsou spojeny paralelně, takže mělo by snad stačit připojit jen jeden odpor k libovolné objímce pro žárovku.

Ten odpor má hodnotu 46 Ohm, při 14V bude topit výkonem přes 4W, tak pozor, aby se nedotýkal nějakého plastu.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zaujímavé že na iných fórach si ľudia pomáhajú ale tu chce každý zarobiť . Makám na tom ak zistim cestu ako to urobiť  dám vediet.....návod nepotrebujem uz ho mám stačí si prezrieť ruské fóra maju  všetko . Tam s tým nemaju problém ak sa nevyznám do toho nechám si to urobiť ale keďže ma  to zaujíma tak to chcem rozlusknut aj keď si to urobím len pre seba . Čínsky VAS stojí 45 usd to sa neoplatí .

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

zdarec, chci se zeptat.

Mam canbusovy ledky, kdyz je dam do osvetleni SPZ, tam sviti,ale rozsviti se kontrolka praskle zarovky. 

cetl jsem ze se musi vypnout pres diagnostiku. ale to zase nechci.

Otazka je bude to delat tedy u vsech led svetel co vymenim?? Chtel bych led blinkry a zpatecku.

V cem je problem kdyz jsem koupil schvalne CANBUSovy??

Diky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím chlapi. Je na tomto fóru ještě někdo aktivní? 

Potřebuji poradit. Už mě nebaví každý měsíc měnit žárovky na denní svícení a chci vyměnit za ledky, které budou mít jistě větší výdrž. Poraďte prosím kde koupím kvalitní (cenu neřeším) na svojí krásku už s nějakým odporem, aby mi nehlásili i přesto, že svítí, chybu. Koupil jsem na zkoušku v OBI a samozřejmě počítač (myslím ten panel mezi budíky) mi ukazuje, že jakože nesvítí. Zkrátka pořád stejná chybová hláška. 

Děkuji za případné odpovědi. 

Zdravím chlapi. Je na tomto fóru ještě někdo aktivní? 

Potřebuji poradit. Už mě nebaví každý měsíc měnit žárovky na denní svícení a chci vyměnit za ledky, které budou mít jistě větší výdrž. Poraďte prosím kde koupím kvalitní (cenu neřeším) na svojí krásku už s nějakým odporem, aby mi nehlásili i přesto, že svítí, chybu. Koupil jsem na zkoušku v OBI a samozřejmě počítač (myslím ten panel mezi budíky) mi ukazuje, že jakože nesvítí. Zkrátka pořád stejná chybová hláška. 

Děkuji za případné odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o měsíc později...

Ahoj, pokud se bavíme o vypnutí té kontroly na prasklé žárovky, jde to nastavit, respektive vypnout jen pro denní svícení? Protože mám také ledky s CAN bus, ale chybu mi to hází. Nerad bych se ale vzdal kontroly ostatních žárovek.

Takže bych vlastně potřeboval vypnout kontrolu jen žárovek denního svícení. U zytku auta aby kontrola fungovala i nadále.

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...