Přejít na obsah

chipovanie 2.0 TDI BKD


Guest stevo

Doporučené příspěvky

Mam Octavku Combi 2.0 TDI BKD, nabehane 115 000Km , rozmyšľam že by som to dal chipnuť, ale nepoznam nikoho kto by s tym mal nejake osobne skusenosti,... Ak niekto mate nejake skusenosti s chipovanim, tak dajte prsoim vedieť

Odkaz ke komentáři
Máme stejnej motor se stejným proběhem...už jsi dělal rozvody? Dělaj se po 120.000....rozhodně bych nechipoval před výměnou. Já chip nemám...uvažoval bych o něm, ale cena se mi zdá nepřiměřená, krom toho motor je silnej dost.

 

 

ano rozvody som menil pri 120 000Km, ...... ale o chipovani nemam skoro žiadne znalosti, preto sa len informujem a potom sa uvidi, či to chipnem alebo nie, .....

Odkaz ke komentáři

Ja som to mal chipnute a vymenil som už dve turba. A to som tocil auto do 2000 otácok, vždy som ho nechal zohriat aj vychladnut. Teraz to mam spat. Ja by som tam už nikdy nedaval chip. A teraz ešte musim vymenit všetky trysky. Trha mi motor tak som siel na diagnostiku a zistili, že 2 - 3 - 4 tryska je zlá. Takže rozmýslam o kupe noveho motora lebo trysky su aj tak drahe a za tu cenu sa da kupit už novší motor.

Odkaz ke komentáři

cau prosim te az se ti podari nejakej BKD sehnat pripadne BMM pisni mi za kolik at mam predstavu, me to zatim nezlobi ale az to prijde vim ze se mi to auto nebude chtit prodavat kvuli chybe motoru navic jeste naproto zadara, mam to docela vymazlene simyslim a radeji koupim jinej motor a budu jezdit dal.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Já mám chip na 170 koní,mám na chipu najeto 55000km.Chipoval sem to když sem měl najeto 125000 km.Vše je ok.Tyhle motory jsou choulostivý sami osobě,

na tož když je tam čip.Tak že se k tomu člověk musí podle toho chovat.Hlavní je nepodtáčet často motor,a taky tomu pořád nedávat kouř.Natrhnu prdel i naftovýmu RS.

A hlavně to jde hodně od spoda.

Tak že veliká spokojenost.

Hlavní je dávat veliký pozor při výběru toho,kdo vám to bude čipovat.

Odkaz ke komentáři
Pri stejnych konich jako ma RS to se mi nechce verit a ja jsem byl na brzde a prekvapive RS ma vic jak 170 koni

 

 

RS má krouťák 350 Nm a já mám 410 Nm.V rozjezdu do 100 km/h ho udělám.A potom jsme na tom stejně.Je to odzkoušené.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o rok později...
  • o měsíc později...

Nikdo si nekoupí 2.0 motor místo 1.9 aby jezdil jako sráč, to je jasny.

Řeknu to tak, kamoš má Alfu 159 2,4JTD 147kW bez chipu... já mám BKD 2.0 cca 132kW od TDI funa

Kamošovi náklady vynaložené do jeho alfy v sérii za opravy už se překročili sto tisíc za jeden rok!

Já pouze teď měnil klapku sání (6000kc), jinak vůbec nic za 2,5 roku denního provozu.

 

Najeto mám teď 125tis km. To že 20 lidí z tisíců majitelů BKD chodí plakat na diskuze že je to šmejd je mi jedno. Buďto na to máš, nebo nemáš. Za sebe říkám klidně chipuj.

Odkaz ke komentáři

koukam li dobre od cca 1900 do 3000 rpm je tam vic jak 400 Nm, to auto ma seriovou spojku? Kolik km to melo najeto pred chipem? Jezdis na tom chipu uz tedy uz 8mej mesic? Kolik km jsi najel?

 

pokud to byl dotaz na mne, tak :

 

- spojka zatim seriova a "nestezuje si"

- pred chipem cca. 100000 km

- po chipu najeto cca. 30000 km

 

J.J.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Sám mám BKD+soft a naprostá spokojenost! Hodně záleží jak se k tomu člověk chová(a třeba chovali předchozí majitelé) Hold PD nikdy nebudou, jako staré rotačky, ale všichni řeší jak BKD je problemové atd.(zarytá fáma),o PPDčku co je v RSu nikdo nemluví a to je daleko horší motor... Za sebe chip Ano, ale jen u kvalitního úpravce a chovat se k tomu!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...