Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

Přesně tak,ten systém uchycení a fixace je hodně dobrej.

Nevidím důvod,proč bych ho tam nemohl dávat?měním po 12tis max,5w30 tam má být a normu koncernu to plní,tak v čem je problém?

Navíc jsem ještě zapomněl napsat,že při výměně byl sundanej spodek a čistil se sací koš na olej.sice byl čistej,ale po 3 výměnách oleje to vždycky udělám.

Odkaz ke komentáři

Díky,tak něco je klasika servis a něco je nutnost,co si proste vyžadovalo výměnu/opravu.

Fakt jo?tak to je paráda,když se mi něco poškodí,vím komu napsat ?

Ne sranda,každopádně Britax beru jako slusnej výrobek,tak snad bude sloužit dlouho.

 

Britax je dobrá značka, určitě budeš spokojenej. Jinak my vyrábíme plastový díly, další díly a montáž dělá někdo jiný... ;)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...

Zdravím všechny,dlouho jsem tu nebyl,tak proč nezaktualizovat nějaký ty drobnosti.
Na autě se toho moc neděje,jen pravidelná výměna oleje s filtrama,nedávno kompletní uložení přední nápravy + spodní čepy a prostě takový ty klasický udržovačky.Jen co si vzpomenu,tak jsem nechal zatmavit okna krom předních bočních,vše je jinak zatmaveno na 5% propustnost.
Nejzajímavější asi bude to,že cca před 3 měsícema se u nás prohnaly kroupy a já měl na autě cca 540 jamek od krup.Pojišťovna dala pěkný peníze,tak jsem neváhal a auto je teď 14 dní u lakýrníka na celolaku a za dalších cca 14 dní by mělo být hotový.

IMG-20190917-WA0003.jpg

IMG-20190917-WA0002.jpg

IMG-20190917-WA0001.jpg

IMG-20190917-WA0000.jpg

IMG_20190909_140144.jpg

IMG_20190909_140129.jpg

IMG_20190729_131853.jpg

IMG_20190729_131846.jpg

IMG_20190729_131838.jpg

Odkaz ke komentáři

Je u lakyrnika,kterej vážně umi a sám jsem zvědav na celkovej dojem novýho kabátu. Ovce byla už ve špatným stavu - puchýřky na lemech,odpadlej lak u zadního blatníku od vapky,osekanej přední nárazník od kamínků,zadní vrata oloupaný a puchýře...no hodně se to zhoršilo během 2 let co se laku týče.takze jsem v uvozovkách rád za ty kroupy.jakmile budou další fotky,hned je sem postnu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...