Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

Měl bych dvě otázky na zkušenější - jakej zadní znak mám objednat,aby byl ten novej a pasoval mi na Oktu a druhá otázka,zkoušel někdo objednávat z Ali ovladač oken u řidiče?všude jsem nasel jen na VW s červeným podsvitem a nikde se zeleným.mel jsem v Passatu z Ali ovladač a fungoval skvěle,tak bych do něj šel znova.

Odkaz ke komentáři
před 14 hodinami, Martin_TDi napsal:

Vzadu pasuje znak o průměru 80mm pokud mě paměť neklame 🙂

Jinak správný výběr filtrů i oleje.

Díky,něco z.dat musím,ten co z.byl měl špatný zakřivení.

Sice je to Longlife,ale buď po roce nebo po 12tis km vždy měním a filtry jsou jasná volba,nic jinýho nechci.ale dekuju...

Před hodinou, Toodyo napsal:

Hoj

O1 má oba znaky 80mm. Ale znaky z Ali se začnou za rok loupat.. Zkoušel jsem 2 sady u sebe a 1 sadu u sestry na autě a zatím se všechny loupaly.
Co se ovladače na okna tak já jsem koupil z ali a přehodil na origo jen čudlíky..

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
 

Znaky z Ali nechci,jen ovladače oken.a nemáš někde odkaz jakej jsi kupoval?nemůžu najít ovladač na 4 okna se zeleným podsvitem.

Odkaz ke komentáři

Jj moc děkuju,už jsem ho objednal,jiná volba není no.chci to mít vše pěkný,tak si musím připlatit no.mam objednaný nový origo přední blinkry,pak novej rámeček na SPZ a přední obě krajní mřížky do nárazníku.jeste asi časem nový listy na dveře,zadní nápis na kufr a torpédo u stěračů by chtělo vymenit,ale vše už postupně.mozna nechám kufr bez nápisu,uvidíme no.

Odkaz ke komentáři

Super, octe ten znak bude sluset. Ja jsem jeste u zadniho udelal to, ze jsem ho rozlousknul a nalakoval jsem pozadi do barvy auta, takze na zadnim kufru jde videt jen ten chrom ramecek a ten okridleny sip 👍👍

Ted mi to ale doslo, ze ty mas cernou octu.

To vis, po ranu mi to jeste nemysli... 😀😀

Odkaz ke komentáři

Jj přesně tak,bude tam pěkně sedět než ten předchozí.mel jsem ten předtím taky origo,ale na jinej model s jiným zakřivením,takže nic moc no,tohle už bude ok jak má být.

Jinak dneska bych si měl auto přebírat,ale zatím žádný info,tak snad to stihne karosar doskladat,v nejhorším případě prej zítra.tak už se nemůžu dočkat,jsem měsíc a půl bez auta.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...