Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Tak jsem pořídil nějakých pár věcí jakože tepovač Bissell Spotclean Pro, štětce na lepší mytí kolem znaků, lišt apod, nejvyšší řadu aku vrtačky Parkside Performance k lepšímu dosažení vyčištění čalounění, sedaček apod (mám doma kartáče na vrtacku). 

Další věci jsou na cestě, takže až přijdou, hodim foto. 

 

IMG_20200901_152908.jpg

IMG_20200826_104144.jpg

IMG_20200901_152753.jpg

IMG_20200826_104130.jpg

IMG_20200901_152916.jpg

Odkaz ke komentáři

Tahle akucka mi postavila několik pergol ruznych konstrukcí, nemám co vytknout napral jsem s ní i vruty 10x300 do lepeného hranolu ( rapitec bez predvrtani) a dala to, sice už bylo cítit jak se celá kroutí ale to je extrém. Jediné co doporučuju nevybijet baterky do zastavení nářadí, takhle jsem si jednu zničil novou baterku.To Parkside nemá moc dobře vyřešené. V poměru ceny a výkonu těžko najdeš lepší. Zítra jdu pro Aku flexu.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ono na tom napěnovači taky hodně záleží, minulý týden jsem poprvý vyzkoušel foam cannon a udělalo mi to šlehačku že byla na autě vrstva 2cm. Fotky a video jsou u mě v tématu v sekci OIII ať ti to tady neplevelím. Jinak takovéhodle výsledku jsem dosáhl s tou nádobkou přímo na wapce. Problém je v tom, že to hrozně rychle odteče..

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

 

@Konny

Všeobecně z těch čínských je MJJC je dobrá značka, ten můj musím říct super kvalita, vypadá hodně dobře zpracovaný. Všechno je to z mosazi, frézovaný, sítka z nerezi asi nemám co vytknout.  Je tam i slabší tryska na slabší wapky, já mám 170barů. Dokonce i číňan na ali psal, ať ho zatím používám opatrně, protože se jim asi u dvou stalo, že 170barů wapka rozlomila tu redukci na karcher, že mají ve výrobě novou, dimenzovanou na 250bar, že hned jak bude zadarmo posílá.

Vím že ještě hodně chválí MTM PF22 který není teda čína ale na amazonu a ebayi se dá sehnat taky občas za dobré peníze. Ale tam se musí řešit redukce.

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Čau borci, nemáte někdo zkušenosti s pružinama na RS kombi, aby to bylo měkčí a ne tvrdý jak d*bil.

Plus ještě jedna otázka - nenaklapi mi levej xenon,pojistky ok a když jsem rozdělal světlo a vyzkoušel moturek, tak se ani nehnul. Je ještě něco, na co kouknout, než koupím novej drahej moturek? 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...