Přejít na obsah

chipTuning :-)


Doporučené příspěvky

Ahoj přátelé, komu nestačí nastavení motoru od nás z Boleslavi a pustil se do nějaké úpravy. Nějaké zkušenosti?

 

Koukal jsem třeba na toto..... (nejedná se o reklamu)

 

http://www.cimbu.cz/index.php?page=ecu&chip=167&lng=cze

 

trocha čtení...

 

http://www.autorevue.cz/skoda-octavia-rs-tdi-jak-se-projevi-vykon-zvyseny-na-215-koni#utm_medium=selfpromo&utm_source=autorevue&utm_campaign=RSSfeed

Upraveno uživatelem Jarafara
Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
  • o rok později...

Jak říkám, nejsem odborník. Trochu jsem doufal, že se k tomu vyjádří i někdo jiný, třeba[mention=6238]motorpower[/mention] nebo někdo kdo by oni fakt rozumí. Ale na první pohled mi ten graf přijde spíš jak z ruky grafika:).

 

edit: může to být tím že vždy jsem viděl jen Maha grafy.

 

Jinak jsem přesvědčen, že launch control není nic tak úžasného myslím, že konstrukce dostává dost na prdel. Sám jsem si LC vyzkoušel a kromě toho že se ten výkon nepřenese na silnici jsem k ničemu nedospěl. Oktávka fakt není sportovní auto..

 

Odkaz ke komentáři

LC u nafty je zcela zbytečný, zvláště při přebytku točivého momentu odspodu, úprava je na to, že se jedná o RS spíše slabší, ale budiž.

Vzhledem k tomu, že zcela chybí údaje o ztrátovém výkonu mohu nabídnout přeměření. Nyní o víkendu. Přes týden nejsem. Telefon na mě je na webu.

A ještě doplním, na co jsi čekal na ukončení záruky, když tyto vozy jdou upravit při jejím plném zachování.

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři

Ahoj, díky za nabídku ale jsem s úpravou spokojen, takže nemám důvod k pochybám. No se zárukou jsem čekal nečekal... prostě jsem se k tomu rozhodl shodou okolností v době kdy skončila, ale že bych na to bral nějak moc ohled to ne. Navíc od úpravce záruku mám, takže v tomhle problém opravdu není a ani nebyl. Co se týče LC tak uznávám, je to jen kravinka, ale funguje to. To že oktávka zvláště naftová není sportovní auto, to je jasný. Ale jede to jak z praku a spotřeba zůstává v rozumných mezích. Zkrátka jsem s autem tak jak je teď spokojenej . Graf jsem asi neměl přikládat, nechci aby to jak vypadá bylo předmětem nějakých vášní. Zkrátka na tiskárně nastavili tlusté čáry, no... 🙂

 

Tak kolama dolů a hezké vánoce všem!

 

Odkaz ke komentáři

Nejde o vášně, ale o způsob měření. Pokud ti úprava vyhovuje proč ne, ale měření objektivně nevypadá. Jo a úprava slabá tak není, špatně jsem se díval točivý moment na převodovku bych snížil , tedy pokud je takový jaký je.

A k zárukám, zkuste někdo najít úpravce který vyhověl s nějakou zárukou, na google nic není.

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři

No kdybych u toho celou dobu nestál, začal bych pochybovat.. 🙂 Naštěstí jsem si z toho natočil i video, takže vím že jem tam s autem fakt byl a že se mi to jen nezdálo. Myslel jsem že toto téma bude spíš o tom, jaké má kdo zkušenosti před a po úpravě, jak to jede, co to žere a ne o tom, jak kdo nastaví tiskárnu. Škoda...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...