Přejít na obsah

Problem so smerovkami


Doporučené příspěvky

Zdravím škodováci. Mam problem so smerovkami na oct 1 r.v. 99. Niekedy zablikaju 2x, 3x, niekedy len ostane svietit a neprerusuje. Ci uz na jednu alebo druhu stranu. Viete mi poradit, ze co to moze robit? A co vlastne kupit a vymenit? Mam aj tazne a je to nova pristrojovka.

Odkaz ke komentáři

Vyriesene, aspon to tak vyzera. Vytiahol som vypinac vystraznych svetiel, co je v strede pristrojovky - trojuholnik, precistil kontakty relatka, nastriekal kontox a zacalo to tukat bez problemov. Uvidime do kedy, ale zatial to pomohlo. Vyriesene vdaka internetu a ochotnym ludom. Takze dakujem.

Odkaz ke komentáři

Zdravím.

Přidám se k problému se směrovkami. Potřeboval bych poradit, popřípadě navést na něco, co by mohlo dělat problém.

Octavia 1,9tdi, 66kw, r.v. 2002. Směrovky běžně fungují. Jakmile je venku nad 30stupňů, při zapnutí směrovky začne levá směrovka svítit. Celá levá půlka. Žádné blikání, žádné cvakání nic, jen svítí. Nelze vypnout. dokonce i při vypnutí motoru, pořád svítí. Při parkování je nutno odpojit baterku. Dokonce už se teplem od žárovky roztavila parabola a žárovka propadla dovnitř. Už to bylo na servise, ale elektrikář netuší, čím by to mohlo být.

Díky za rady.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak takovej servisák kterej netuší, si zaslouí zastřelit. Buď vyměň spínač směrovek (ten trojúhelník) nebo někde na vrakáči sežeň starší páčku směrovek, kdyby to nepomohlo, tak bych se podival na dráty, jestli nemáš někde zktrat. Nedělal sis na autě něco sám? Třeba diody nebo tak podobně?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jo, taky jsem na ně koukal jak zjara.

Ne, ohledně elektriky na autě nic nového/dodělávaného není.

Zkusím kouknout po tom trojúhelníku a popřípadě po páčce směrovek.

Zatím díky za nasměrování.

 

 

Tak takovej servisák kterej netuší, si zaslouí zastřelit. Buď vyměň spínač směrovek (ten trojúhelník) nebo někde na vrakáči sežeň starší páčku směrovek, kdyby to nepomohlo, tak bych se podival na dráty, jestli nemáš někde zktrat. Nedělal sis na autě něco sám? Třeba diody nebo tak podobně?

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...