Přejít na obsah

"modrý kombík" 4x4


Doporučené příspěvky

skoro jsem zapomnel, ze 10.8 jsem mel auto rok, najel jsem s nim za tu dobu pres 41 tisic kilometru a v podstate az na par drobnosti si na auto nemohu stezovat :)

 

veci ktere se mi nelibi:

  • aerodynamicky hluk ve vyssich rychlostech
  • horsi pruzne zrychleni
  • horsi kvalita laku - tenka vrstva, ktera je hodn ostrilena hlavne na prednim narazniku
  • standartni podvozek i pro sport paket, protoze se to strasne kymaci
  • drnceni spousty mist v interieru - budu konecne muset doresit tu reklamaci

veci, ktere mi vyhovuji a libi semi

  • kessy - fakt strasne navykova vec nehleda klicek
  • bixenony, ty svetla proste funguji a to je moc fajn
  • sedacky dynamic paket - kdyz O3 tak je chci znovu
  • podvozek umoznuje pomerne hodne sviznou jizdu a diky haldexu na suchu si lze uzit i zatacky
  • na to ze nemam rad liftback / sedan, tak s tim mini lizatkem na kufru to auto vypada o tridu jinde

 

a protoze me auto hezky vozi dostalo v sobotu rano lehci peci - kompletni umyti a navoskovani z venku

post-3488-0-63462800-1471340102_thumb.jpgpost-3488-0-13122700-1471340109_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Krocan, na 99% to bylo na kruhaku, protože jsem jel 15km během kterých to prasklo. V tom miste jsem slyšel divné lupnuti a poškození od kamínků se nám najít nepovedlo.

 

Dokonce i technik mě říkal, že s tím mají problém primárně na RS, ale i běžné O3, že se hodně kroutí a vymýšlejí teď ve skodovce pro RS nějaké výztuhy za sedačky po vzoru jednickoveho RSa, aby to auto zpevnili.

 

Nevíš, jestli se to týká jen liftbacku nebo i combi?

Odkaz ke komentáři

Diky. Zatim to mam rok, ale zivotnosti bych se nebal.

 

Na OII FL mam najeto 60 tisic a neco pres 5 let a xenony jsou vpoho. Na predchozi OII jsme meli 180 tisic kdyz se menili prvne a to jen proto, ze trochu modrala barva, ale porad to nicemu nevadilo a svetla fungovala jak mela. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

myslim si, ze spotreba oleje je bezna, s tim souhlasim...

 

Pred 14 dny se mi povedl na dalnici takovej mensi "tuning"

Jeli jsme v kolone asi 100-110kmh v levem pruhu, odstup jsem mel cca 90 metru. Rychly pohled do zrcatka a kdyz jsem skloni oci zpet, auto predemnou bylo na panickych brzdach. Uhnout nebylo kam, tak jsem dupl na brzdu taky a cca v 60 jsem to do pana napalil. Nastesti se nikomu nic vazneho nestalo, jen pan si teda dohlasil druhy den krcni pater v nemocnici.

Auto je aktualne v servise a cca za 3 tydny by melo byt opravene. Jak jsme oba brzdili tak nejsou hnute nosniky, jen trochu priohnute. A sloupky jsou ok, predne dvere bez poskozeni.

 

Co me prekvapilo je, ze vystrelil airbar i u spolujezdce i presto, ze na sedacce nikdo nesedel. Pak nechapu k cemu tam je to zatezove cidlo, ktere na me rve kvuli pasum.

 

post-3488-0-92099400-1476675509_thumb.jpgpost-3488-0-39197900-1476675520_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ano slo jen o plechy a to je hlavni...

 

Rozpocet oprav netusim, neresil jsem, nemame autorizak, ale predpokladam, ze to bude minimalne co pises.

Duvod brzdit byla prudce brzdici kolona v levem pruhu, ktera se ihned po zastaveni opet rozjela. Duvod brzdeni kolony tezko rict - zapadajici slunce, nejaka klicka kamionu, buh vi...

Auto prede mnou byl SuperB 3 Combi 4x4. Na prvni pohled poskozene pate dvere, naraznik, vyfuk. Blatniky i svetla na prvni pohled vypadala ok. Otazkou je co ylo poskozene dal.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...