Přejít na obsah

"modrý kombík" 4x4


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Bylo by fajn sem po delší době zase něco napsat, přece jen už to je nějaký ten pátek.

14. dubna jsme zvládli přezutí na letní pneu, konečně to zase trochu vypadá a funguje na silnici. :)

2018-04-14 10.33.06.jpg

 

Týden na to, ve 120 tisících, jela chudinka na servis, kde zůstala 3 dny. Dělalo se toho docela dost:

  • olej a pravidelný servis
  • výměna předních tlumičů - měl jsem je již vyteklé
  • výměna předních desek a kotoučů
  • výměna zadních desek a kotoučů
  • srovnání geometri
  • výměna jednotky světla (jaká to fakt netuším) s tím, že to má opravit nefunkční LED pásek pravého světlometu

 

Bohužel ne ve všem se podařilo. Denní LED po servise sice svítilo, ale přestalo znovu svítit po 1800km a volant je po geometrii ustřelený doleva, což je na tom zkoseném trojramínku strašně vidět.

 

 

No minulý týden jsme měli takové malé výročí a přehoupli se k posledním cca 25-30 tisícům km, které budeme trávit společně:

2018-05-17 13.26.03.jpg

tlaku v pneu si nevšímejte, někde jsem píchnul, ale při foto nebyl čas to řešit... :-)

 

Nyní jsme už zase objednaní do servisu tak uvidíme jak se to podaří...

Odkaz ke komentáři

Bohužel, je vidět, že servis je dobrý tak na výměnu oleje, ale smlouva s leasingovkou hovoří jasně - pouze neautorizované a ten seznam je opravdu krátký... :-(

Taky už jsem si na ni zvykl, bohužel mě trochu trápí, že vůbec nevím jaké vybrat nové auto a díky zdražení škodovky na to samé už ani nedosáhnu...

Odkaz ke komentáři

To zdražení a budgety jsou prevít ... . Vím o tom svoje. Měl jsem schváleného Supa s nepatrným navýšení budgetu a bum, zdražení +33tis.. Naštěstí jsem zrovna ve fázi oblíbenosti u CEO, tak souhlasil :) . Pak je samozřejmě ještě otázkou, kolik máte od leasingovky aut, kde je pak kupujete a jakou jsou schopni dát největší slevu. Mně třeba pomohla sleva téměř 150tis.. Honza

Odkaz ke komentáři

Ol@f: bohužel golf nepřichází v úvahu, povoleny jsou pouze Škodovky, mě víc vadí, že nemůžu mít ani skladovku, ze kterých by se vybrat dalo...

HONZAV1: me se nepocita ani sleva... :-(

 

Citace směrnice pro výběr:

U osobních vozů objednaných po 1.11.2015 musí být nakonfigurováno rezervní kolo, hands free (komfortní telefonování), airbagy vpředu i vzadu (Crew Protect Assist), klimatizace a motor diesel v rámci limitu. Konfigurování 18palcových kol a výše není povoleno. Finanční limity jsou s DPH a bez dohodnuté slevy - platí pro vozy Škoda.

 

Limit na mojí pozici je 718 000,- s DPH (594 000,- bez DPH) včetně volitelné výbavy do výše limitu. Minimální výbava: Octavia Hatchback Ambition

Upraveno uživatelem OziToretto
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Uspesne jsem nechal v patek pred tydnem zalepit tu levou zadni pneu, ktera utikala a mel jsem z toho velkou radost.

Ve stredu cestou domu po dalnici jsem pichnul prave zadni kolo, ktere uteklo tak rychle, ze do zastaveni bylo znicene. Aktualne cekam na 1 novou pneu, protoze lease neschvali vymenu druhe pneu s vetsim vzorkem... :angry:

 

 

Honzo: Karoq nevim jeste jsem v tom nesedel, jezdim hlavne sam tak by mi to asi ani tolik nevadilo, spis by me zajimali jizdni vlastnosti.

Hlavne s ohledem na to, ze nyni nejde konfigurovat ani 4x4, ani vRS :dry:

Upraveno uživatelem OziToretto
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak konecne se mi minuly tyden vratilo auto ze servisu.

Sam jsem tomu neveril, ale dokonce to sviti a je to jiz tyden a porad to sviti, tak uvidime jestli to bude ok. Udajne odesla znovu jednotka svetla tak se reklamovala. Geometrii bohuzel udelat nezvladli, takze ta me jeste nekde ceka, tak uvidime kdy a jak se povede...

 

Mam uz vymenenou i druhou zadni pneu, takze ted si doufam budu chvilku jen uzivat jezdeni a budu mit klid... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...