Přejít na obsah

"modrý kombík" 4x4


Doporučené příspěvky

Tak mame najeto zase o nejaky ten kilometr vic:image.png.245f20eee109fe376df480992b669a1c.png

 

Auto celkem funguje, ve 140 tisicich se zacala hodne ozyvat zadni naprava - pomalu umirajici tlumice. A s prvnim mrazem prislo i prvni startovani pres kabely.

Na zimu jsme dostali novou sadu pneu tentokrat Sava Eskimo S3+. Podle gumaru je pneu na tom asi tak stejne jako Barum Polaris 3, coz je asi pravda, akorat pocitove je jeste mekci, takze aby auto aspon trochu fungovalo v zatackach je potreba mit nahusteno i sam na plnou zatez, dle doporuceni z vicka nadrze.
A jen doufam, ze pneu vydrzi vic nez predchozi Barumky, ktere odesli po 28 tisicich km - tedy lonske zime...

 

Pristi tyden nas ceka servis, melo by se delat:

  • olej
  • baterka
  • zadni tlumice
  • geometrie
  • kontrola a podle me i vymena brzd

 

Jinak novy vuz vcera po vsech dohadech konecne objednan, je to strasny kompromis, protoze nelidske zdrazovani skodovek mi skrtalo kazdych 14 dni vybavu o dalsi kousek... :pest:

Odkaz ke komentáři

joo firemní politika....... a myslím si, že hřeší na to, že v čr prostě jede škodovka......

já když ted trochu pronikl do operáků, tak některým věcem fakt nerozumím a kdybych si měl vybírat pro sebe, tak jasnou volbou je passat, kterej je ve splátce nezanedbatelně levnější jak octávka, superba nekomentuju vůbec......... ten je v porovnání s passatem dražší o 1/4

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak mame za sebou dalsi servis, je videt, jak se blizi konec leasingu, ze uz do toho nikdo nechce dat ani korunu.
Tlumice jsou pry v poradku a baterka taky, co na tom, ze po 14 dnech stani musim nahazovat pres kabely a vzadu si clovek prijde jako na lodi... :huh:

 

Jinak servis proveden k moji spokojenosti a uz nam zase skacou dalsi kilometry. :palec:

fotka neni uplne kvalitni, ale je to tak, auticko ma uz pres 150000 km

image.png.fac6f36055f4e9cac42a8a6e73835c5d.png

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Přesně, takhle to mám vymyšlené - lidem v práci dát služební, nechat je 8 let jezdit, což je nájezd cca 250-300K km s možností odkupu za 50K kč, tyhle peníze dát jako akontaci a koupit další.

Najednou se sami vyřeší zbytečné jízdy a chování k autu, každej  chce auto co nejlepší a s málo km, i spotřeba pak jde dolů a servis si hlídají vzorně sami :biggrin:

Odkaz ke komentáři

Ano, jeden člověk .... můj výmysl motivace pro lidi a pro mě bez nervů se starostí o auta ... 

a ještě se ušetří, protože se konečně začne přemýšlet, jestli tam a tam má smysl jet, případně to organizovat jinak, aby se ušetřily kilometry, oni mají za tu dobu méně najeto a firma ušetřené peníze za palivo

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...