Přejít na obsah

CAYC zdechne


Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám prosbu o radu. Mám octavii 1,6 TDI cr rok 2010 motor CAYC. Nepravidelne sa mi stane že když jedu a vyřadím kvalt tak auto zdechne. Pak normálne nastartujem a vše ok. Stane sa to nepravidelne 500-1000km. Nesvítí kontrolka motoru a VAG nepíše žadné závady. Děkuji.

Odkaz ke komentáři

Autům moc nerozumím, tak jen tipuji. Kolik máš najeto, měnil si už EGR ventil? U mě se chyby EGR projevily tak, že při 90000 km se občas objevila ve VAG chyba EGR ventilu cca co 500-1000km pak to zmizelo a při 140000km, to začalo dělat to co píšeš, že motor zdechl a nikde nic nebylo napsáno, ale v mém případě to udělalo jen třikrát a pak se EGR ventil kousl úplně a motror nešel vůbec nastartovat, po výměně vše v pohodě. Ale jak jsem psal jsem laik.

 

Odkaz ke komentáři

Autům moc nerozumím, tak jen tipuji. Kolik máš najeto, měnil si už EGR ventil? U mě se chyby EGR projevily tak, že při 90000 km se občas objevila ve VAG chyba EGR ventilu cca co 500-1000km pak to zmizelo a při 140000km, to začalo dělat to co píšeš, že motor zdechl a nikde nic nebylo napsáno, ale v mém případě to udělalo jen třikrát a pak se EGR ventil kousl úplně a motror nešel vůbec nastartovat, po výměně vše v pohodě. Ale jak jsem psal jsem laik.

 

Auto má najeto 170000 km a EGR měněný nebyl.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...