Přejít na obsah

Black ELEGANCE


Doporučené příspěvky

k tomu ťukanci, je to hnus a bezohlednost
nedávno sem byl svědek toho jak to borec nacouval koulí do auta předemnou až to zapraskalo (musel to cejtit i slyšet)
ten vocas ani nevylez ven a na frajera začal odjíždět pryč, když sem převlíkal malou všimnu si že do toho nabouranýho auta nastupuje ženska s dítětem tak sem za ni došel a řek ji co se stalo a dal ji zapsanou registrační značku

Odkaz ke komentáři

parkování radši nekomentovat, před měsícem mi pán na Karlově náměstí odřel zadní nárazník na služebním Volvu S80, měl smůlu, že jsem šel zrovna okolo, protože když zjistil, že něco udělal, už chtěl přejet zaparkovat jinam, místa tam měl 3prdele, že by tam zaparkoval RR Phantom, a on měl jen Mazdu 3 krátkou, takže sme to sepsali, já to nahlásil na jeho pojišťovnu, protože se k tomu moc neměl, auto sem zavezl do Průhonického Volva, jelikož je to perleťovka bílá, tak se musel stříkat celej nárazník plus nová chrom lišta, i když byl odřenej jen na levým rohu.

 

no a minulý týden přijdu po práci k autu to jsem parkoval v uličkách okolo Žitné ulice a pro změnu je odřenej pravý roh zadního nárazníku, ale hodně, lísteček za stěračem nikde, takže to bude muset jít z havarijního, takže během měsíce 2x nárazaník v řiti, a to ho ještě před první událostí lehce škrábla dodávka zásobování, a ten taky ujel, to bylo málo, tak jsem to neřešil

 

do přední SPZ už se mi taky někdo podíval, pač je tam ďolík od koule

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...