Přejít na obsah

Black ELEGANCE


Doporučené příspěvky

Jo jsou tam jenom 312 :D na větší bohužel nejsou a nebudou peníze.

 

Tlumiče jsou zařízlé přesně jak říkáš, mám je vzaté o cenťak dole a ještě asi o 5mm nahoře a stejně když vyfouknu tak mě prostě drží obal tlumiče a níž už to nepujde :D přitom pod nápravou ještě asi 5mm místa je :D

 

Jinak díky za pochvalu :palec:

to bych ani neřekl že to jsou 312.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak octa bude mít brzy nového majitele a já půjdu do novějšího, nakonec zůstanu u škodovky a dokonce i u octávky :) zůstanou mi z ní kola a vzduch což si nejspíš nechám na nástupkyni :) ale byl bych ochotnej to i pustit takže kdyby měl někdo zájem tak pište do SZ.. a já se tu snad brzy ukážu s novým povozem :)

Odkaz ke komentáři

No když už tam je ta vidina nového auta tak natěšenost vítězí nad rozumem :D původně jsem chtěl BMW ale tohle bude rozumnější a hlavně co se tyče rozpočtu tak určitě novější. Úpravy samozřejmě lehké budou ale plán je zatím takový že to bude auto pro rodinu takže žádný extrém :D

Odkaz ke komentáři

Po dovršení díla už na tom v podstatě není nic moc co by se dalo vylepšit :D prostě mě to auto tak nějak přestalo bavit. Chci zase na chvíli auto na normální ježdění, neposlouchat řev kompresoru z kufru, řešit po 2000km sjeté pneu od odklonů atd atd :D hlavně už je to babička co má 280 tisíc na hrbu takže zbavit se toho než se to začne sypat :D na novém autě už je samozřejmě pár plánů na vylepšení, decentní snížení taky bude ale prostě už žádné extrémy, čekáme rodinu a to je teď na prvním místě takže pohodlný povoz bude potřeba :)

Odkaz ke komentáři

A nikoho třeba nenapadlo, že když máte malé dítě a někam jedete, tak že do kufru potřebujete dát spíše kočárek, než bombu s kompresorem? :D Jinak mám potvrzeno od více lidí, že tvrdý podvozek děti uspává, že to je spíše plus než mínus :) Takže snižování je vítáno :D

Upraveno uživatelem phob
Odkaz ke komentáři

Hudba co přeřve i kompresor je na uspání dítěte určitě ideální :D na další auto už to vidím spíš jen na pružiny s decentním snížením, možná maximálně stavítko když už to teda ty děti uspává :D

Jinak si myslím že kočárek bych odvezl i když tam mám bombu s kompresorem, odvezl jsem v tom i pračku :D

Odkaz ke komentáři

A nikoho třeba nenapadlo, že když máte malé dítě a někam jedete, tak že do kufru potřebujete dát spíše kočárek, než bombu s kompresorem? :D Jinak mám potvrzeno od více lidí, že tvrdý podvozek děti uspává, že to je spíše plus než mínus :) Takže snižování je vítáno :D

 

To můžu potvrdit.. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...