Přejít na obsah

Výměna repro - lze a bude to k necemu?


Doporučené příspěvky

Zdravim kluci, za par dni uz budu KONECNE majitelem OIII RS 2.0TSI, ta cekacka je fakt otresna, cekal jsem, ze to bude driv, ale ee.

A ted moje otazka..

V RSu budu mit Bolero a tusim, ze 8 repro(pokud si to dobre pamatuji), trochu lituji, ze jsem nepriobjenal i caton, ale na druhou stranu tyto systemy montovane vyrobcem nejsou nic extra a dodatecne reseni audia byva vzdy efektnejsi a mozna i za min penez, zalezi, co teda kdo chce :-). Ale nevim, jak je to u techto novych aut, zdali to jde, protoze stale vic a vic mi prijde, ze dnes uz si v aute, bez pomoci autorizovanych servisu, clovek neni schopen ani uprdnout :-D.

Tudiz by me zajimalo, zdali se daji v aute repro vymenit za lepsi a zdali to s napojenim na bolero ma smysl.

V golfu jsem vymenil radio sony a do prednich dveri osadil repro gladen a do plata repro JBL a vysledek byl nesrovnatelny, oproti serii. Nejde mi ani tak o dunive zvuky kolem projizdejicich tuneru, na jednu stranu je obdivuhodne, ze v takovem aute, u kt se trepe i trava kolem, dokaze nekdo jezdit, ale o kvalitni zvuk, kt se da i nekdy zesilit, ne jak puvodni chrastitka od VW.

Ono teda dost zalezi na zesilovaci, kt v Boleru je, ale to zatim bohuzel vubec netusim.

Odkaz ke komentáři

Mam taky bolero a 8 repro a rozhodne mi to hraje lepe nez v O2 FL, basy jsou vice dynamictejsi a cistejsi ale co bych rozhodne prvne udelal, tak bych provedl tlumeni auta. Mam to taky v planu a ruzne reference jen chvali jeste lepsi zvuk, navic budes mit lepe odhlucnenou kabinu apod, takze nez prvne menit repro, udelal bych zminovane tlumeni a po sleze bych repra menil ...

Odkaz ke komentáři

Je jasne, ze odtlumeni dveri udela hodne, popravde bez této upravy nrma cenu delat nejake top audio, ale mockrat jsem cetl nazor, ze po tomto zasahu by mohl byt problem se zarukou a cidla ve dverich atd. Vymena repro kus za kus je snad ok. Kdyz ono je to tezke, kdyz jsem tohle resil u ctverkoveho golfa, vymenil jsem radio, natahl si draty k zadnim repro, vytlumil dvere, nacvakal konektory, prehazel piny v konektoru u radia, zapojil a hralo to o 100% lepe a s radosti, ze jsem to udelal vsechno sam pred barakem(jako vetsinu veci na tomto aute). Kdyz si ted koupim nove auto za skoro 800tis, tak me asi strach nedovoli vymenit pomalu ani zarovku, abych te elektronice neco neudelal, co by chtrlo kodovani a podobně blbosti a o zaruce ani nemluve. Hold uz budu na aute asi jen prehazovat kola leto/zima (gumy na jednech diskach absolutne odmitam) a max menit zarovky a jelikoz se jedna o xenony a vybojky, tak to taky neni uplne jiste :-)

Odkaz ke komentáři

Jednoznacne vytlmit.Aj tie fabricke repra maju neskutocny potencial.Canton za tie peniaze je uplny ustrel,takze nebanuj.


Pouzil som STPcko anticor G v pocte 1dvere=1plat.


Co sa vysledku tyka,opat sa mi potvrdilo ako aj u inych audio instalacii u inych znaciek aut,ze tlmnie je ovela dolezitejsie,ako vymena repro.V ziadnom pripade nezavrhujem vymenu tych lacnych papieracov,ale co dokazu v spojeni so slusnym vytlmenim,je neskutocne.Ako tu uz niekto pisal,nie,nehra to hlasnejsie,ale neskutocne sa spevnili basy,ich podanie je neskutocne presne a ciste s neskutocnou dynamikou.


Mam dojem,ze som si za investiciu 40 eur za tlmiaci material a 3,5 hodinky mojej prace kupil do auta novu,premiovu muziku.Tak to neskutocne dobre hra.


Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Ako pisem vyssie STP Antigor G je material,1 plat 1 dvere,hlavne treba otvorit dvere cez dva plastove servisne otvory a vytlmit ten vonkajsi plech zvnutra,potom aj ten vutorny plech,na ktorom je uchytena kabelaz a riadiace jednotka dveri.Fotky bohuzial nemam,ale zase netreba to tam natrieskat krizom-krazom.Viac neznamena lepsi vysledok.

Kupoval som v jednej firme v BA.Maju ho priamo skladom na kusy.

Odkaz ke komentáři

Ja teda uplne presne nevim, takze muj nazor berte s rezervou, ale myslim si prave, ze to bude i tim radiem. Chystam se na vytlumeni dveri, jestli mi nekdo poradi, jak rozdelat dvere bez poskozeni, na co si dat pozor, ale zatim mam vse,mco se tyka audia, seriove a nehraje to tak spatne, basy to ma, teda na tunery to mena, neduni to :), ale vcelku slusny. Kamarad, ktery ma takyky octavii III, jen ma radio swing, tak je ten poslech o hooodne horsi, basy to nema skoro vubec, je to takove chrastitko. Ja mam Bolero a je ten zvuk o moc lepsi. Ale netusim, jestli do RSa nedavaji jine repro, ale dost o tom pochybuji, repro budou stejne.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahojte,

 

mam novu octaviu, vyrobena April 2016 s columbusom a neviem ci to tak je normalne, ale zadne repro nepocut kym nedam fader skoro uplne dozadu, a ak aj pustim len zadne hraju dost potichu a "plocho". Servis mi povedal ze nevie to porovnat, tak sa chccem opytat ostatnych co maju columbus, ako to hra im. proste v normalnom stave sa to tvari ako keby som mal len predne repro.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 11 měsíců později...
V ‎22‎.‎6‎.‎2016 at 11:33, Egeto napsal:

Ahojte,

 

mam novu octaviu, vyrobena April 2016 s columbusom a neviem ci to tak je normalne, ale zadne repro nepocut kym nedam fader skoro uplne dozadu, a ak aj pustim len zadne hraju dost potichu a "plocho". Servis mi povedal ze nevie to porovnat, tak sa chccem opytat ostatnych co maju columbus, ako to hra im. proste v normalnom stave sa to tvari ako keby som mal len predne repro.

Ahoj. Mám columbus a hraje výborně. Fader nastavený na střed vozu.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...