Přejít na obsah

Kódy barev


VSemi

Doporučené příspěvky

Vím tu v okolí o dvou lidech kteří to mají origo ze škody a mají TDI (dokupovali si to jako mim. výbavu )

 

Je to mozny ale vsihni vime jaka je skodovka s tim kombinovanim, strejdovy do fabie classica namontovaly skoro stejnou vybavu jakou ma comfort aniz si pulku z toho neobjednal ale byl to classic 100% jen s palubakem, operkamy sklopnimy a stavitelnymy a podobne. takze nerikam ze to neni mozne. A nemnely to nahodou objednane uz po koupi auta, treba po prevziti auta sli za den dva do skoda servisu a dokoupily si to?

Odkaz ke komentáři
Je to mozny ale vsihni vime jaka je skodovka s tim kombinovanim, strejdovy do fabie classica namontovaly skoro stejnou vybavu jakou ma comfort aniz si pulku z toho neobjednal ale byl to classic 100% jen s palubakem, operkamy sklopnimy a stavitelnymy a podobne. takze nerikam ze to neni mozne. A nemnely to nahodou objednane uz po koupi auta, treba po prevziti auta sli za den dva do skoda servisu a dokoupily si to?

Tak jeden určitě ne kupaval to rovnou z krámu byla vystavená :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o rok později...
  • o 3 týdny později...

U metalických sprejů bude téměř vždy poznat, že se s nimi něco stříkalo. U obyč. barvy to při troše štěstí nejde poznat, ale u metalízy je to horší, proto se téměř vždy stříká celý díl... :)

 

EDIT: prohledal jsem v PC fotky jak vypadají venkovní kliky, když jsem je nalakoval... Sprej jsem použil taky od MOTIPu a rozdíl v odstínu není žádný, takže jak jsem napsal, u obyč. barev to při troše štěstí nejde poznat ;)

 

post-107-0-48411300-1429552014_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Proč by se to mělo u metalízy vždy poznat?? Je to pouze o namíchání barvy a umění lakýrníka. Pokud někdo nastříká jeden díl uprostřed plochy, tak to bude vidět vždy u jakékoliv barvy. Naopak, většinou vybledlá je nemetalíza. To že velká část "lakýrníků" jsou s prominutím prasata tu nebudu rozebírat (když už to je třeba pěkně nastříkané, tak zas někde něco zašpiní a pod.). Já jsem amatér samouk, ale sleduji trendy a kupuji si k tomu vybavení v rámci možností (je to koníček, dělám jen pro sebe a ca 5 členů rodiny) a málokdy je to vidět - cvičené oko třeba i vidí, necvičené ne. Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...