Přejít na obsah

Kódy barev


VSemi

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

No podle katalogu RS z roku 2003 jedna se o bravu: stribrna diamantova metaliza a kod je 1B1B. V pripade oct1 se jina stribrna nez tadle barva nenabizela, po roce 2005 ostatni modely z skodovky mnely dva odstiny a to nahore zminenou diamant a stribrnou briliantovou metalizu (tusim ze byla pro fabii nebo roomster-a a je takova jemnejsi spis svetlejsi). Takze v octe podle mich info zadna nez stribrna dimanatova nebyla.

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
kucííí....jaké číslo barvy má OCT RS m.l. 01 "stříbrná"?? nebo aspoň název té barvy... :palec: štítek není a potřebujem to lakovat.... ;) :)

kdyby ste mrkli co máte origo RS...díík

ááááááá další nebourané Rs-so na světě :) :smich::smich::palec:

Odkaz ke komentáři

kdysi sem ho taky chtěl páč je pěkný....ale jak s tím už vidím jezdit každou druhou OCT tak už nééé...obyč face se mě libí a kdyby tak leda už jen přední lízatko k tomu zadku co mám..s toho RS packetu..jenže to je skoro nesehnatelné...už ten zadek dal spoustu práce sehnat...málo kdo to má a když má tak neprodá...a ve škodě nové....za ty prachy...neeeeeeeeee

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
kdysi sem ho taky chtěl páč je pěkný....ale jak s tím už vidím jezdit každou druhou OCT tak už nééé...obyč face se mě libí a kdyby tak leda už jen přední lízatko k tomu zadku co mám..s toho RS packetu..jenže to je skoro nesehnatelné...už ten zadek dal spoustu práce sehnat...málo kdo to má a když má tak neprodá...a ve škodě nové....za ty prachy...neeeeeeeeee

No mě se tu válel takovou dobu

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Presne! Ale na nejakej tmavej barve neni zlej, od svetlich jedine na bilou bych dal RS naraznik. Jinak ten klasickej je lepsi, mnohem pouzitelnejsi a podle mne spodek odolnejsi na najezdy k obrubnikum a pod.

Myslíš jo no mě přijde pravý opak ten origo nárazník je dole dost vyboulenej a skoro každá octa ho má prasklej sice to nejni vydět ,ale když se pořádně podíváš tak je to každá druhá :facka:

Odkaz ke komentáři

Ano, je hodne vice narazniku ktery jsou ve katastrofalnim stavu, prave od obrubniku, ale gdy by bylo RS narazniku stejnej pocet jako origo, situace by byla v prospeh origo, proste RS jsou niz a tim padem jsou nachilnejsi k urazum ale podle vzhledu se my zda ze jsou o dost silnejsi prave na ty takove "oderky po spatecku" jak ja rikam gdyz se to vybouly. Ale je to mozna i tim ze gdo ten RS naraznik namontuje tak se snazi aby k tem obrubnikum moc nenajizdel :D

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Ano, je hodne vice narazniku ktery jsou ve katastrofalnim stavu, prave od obrubniku, ale gdy by bylo RS narazniku stejnej pocet jako origo, situace by byla v prospeh origo, proste RS jsou niz a tim padem jsou nachilnejsi k urazum ale podle vzhledu se my zda ze jsou o dost silnejsi prave na ty takove "oderky po spatecku" jak ja rikam gdyz se to vybouly. Ale je to mozna i tim ze gdo ten RS naraznik namontuje tak se snazi aby k tem obrubnikum moc nenajizdel :D

no právě že origo je vzadu pod motorem níž jsme to měřily je fakt nešťastně udělanej

Odkaz ke komentáři

Fakt jako? Mne se to zda o hodne vis nez ten RS? Ale stejne je na najizdeni k obrubnikum na prd, negdy (v 99%) se naraznikem dostanu daleko na obrubnik a negdy skrabnu jenom tim malim bocnim spoilerem - zaliskem ktery je hodne nizko, takze by my RS-ackej byl na prd. Ale take se my ten origo podarilo poradne posrat, celej spodek byl uplne vybolenej, boky strcely ven z blatniku skoro 2cm, a take ten malej plast pod chl;adicem co je se my podarilo rozbyt, o mrizkach nebudu ani mluvyt, uz mam zkusnosti jak tu centralni mrizku rozebranou na dily po narazu dat do hromady :D ! A to se jeste snazim abych co nejmene ten naraznik namahal, co by bylo gdy bych to auto nesetril tak to by musel kazdej mesic novej montovat :D !

 

Jak jsi Ty s tim RS-ackym pri mestke jizde? Taky jako ja parkujes zpateckou gdyz je to mozne, co :) ?

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
No smekam jak s tim dokazes jezdit, koukal jsem se ted na Tvoe videa a pro muj vkus az moc moc nizke, ja bych to uz prbni den rozbyl :D ! Ale auto jako celek fakt boomba!

A kdybys viděl příjezdovou cestu k mojí chalupě no hrůza klasická polňačka pro traktory a kombajny

jinak díky :D

Odkaz ke komentáři

RSový je pěkný..jen mě sere že ho má každý druhý....každý kdo předělává na face,kdo to "tuní" atd..... prostě jich je už všude plno...a face se mě líbí protože je pěkně oblý jako OCT komplet...ten RSový je moc hranatý... prostě když sem ho dal k autu tak mě tam neseděl..a když teď denně potkávám X OCT s tím tak si říkám dobře že mám klasik face...je jich prostě všude moc...když přijedes někde na tuning srazík tak tam stojí samé s RS čumákem...hrůza prostě...už je tu "přeeReSováno" :D

ať žije obyč nárazník :D :)

Odkaz ke komentáři
RSový je pěkný..jen mě sere že ho má každý druhý....každý kdo předělává na face,kdo to "tuní" atd..... prostě jich je už všude plno...a face se mě líbí protože je pěkně oblý jako OCT komplet...ten RSový je moc hranatý... prostě když sem ho dal k autu tak mě tam neseděl..a když teď denně potkávám X OCT s tím tak si říkám dobře že mám klasik face...je jich prostě všude moc...když přijedes někde na tuning srazík tak tam stojí samé s RS čumákem...hrůza prostě...už je tu "přeeReSováno" ;)

ať žije obyč nárazník :) :o

Toe prostá závist :D :D :)

Odkaz ke komentáři

neříkám že ne.....jen mě osobně štve že ho má skoro každý kdo "tuní" jak kdyby neexistovaly i jiné možnosti a nárazníky...prostě všude vidíš RS..jen se mrkni tady na fóru...se podívej že je to tu samé RSo :palec:

a OCT je celé kulatá a ten "hranatý" nárazník mě na ní nesedí nějak...ale to je jen můj názor

Odkaz ke komentáři
neříkám že ne.....jen mě osobně štve že ho má skoro každý kdo "tuní" jak kdyby neexistovaly i jiné možnosti a nárazníky...prostě všude vidíš RS..jen se mrkni tady na fóru...se podívej že je to tu samé RSo :D

a OCT je celé kulatá a ten "hranatý" nárazník mě na ní nesedí nějak...ale to je jen můj názor

Rs není nikdy dost :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...