Přejít na obsah

safelook nefunguje


flope63

Doporučené příspěvky

Tak jsem vcera konecne dostal auto do ruky a jedine co mi nejde je safelook. Uz jsem myslel ze tam ani neni ale pri zkouseni a mackani na kliku parkrat naskocil ale ani nevim jak. Zamknu auto a mnelo by naskocit safelook ale cekam a nic.Jestli ma nekdo nejaky napad budu rad, jinak to budou muset vyresit v servise.

 

Škoda Octavia III Style 2.0 TDI 110kw DSG

 

 

post-46142-0-96063100-1444221833_thumb.jpg

post-46142-0-18251600-1444221887_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ak mi pošleš cez správu VIN, zistím, či si ho tam mal z výroby alebo nie. Napr pre SK trh platí, že keď auto nemá alarm z výroby, tak zámky sú bez Safelocku. Keď si zvolíš alarm ako príplatkovú výbavu, dostávaš automaticky aj Safelock. Platí tuším od 45KT/2014?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

O tom to je ,ze prodejce nemnel ani paru , o safe look jsem mu musel vypravet ja po prostudovani manualu . Ale taky mi potvrdil jeden ze nema alarm ale ma safelook.Takze jsem z toho jelen a na konfiguratoru taky neni zadne poradne vysvetleni.Jelikoz jedna vec je safe v alarmu co posila sms a druha vec je safe look a myslim si ze je normalni ze nechci alarm ale ze safelook chci.Taky nechapu takovou blbost ze kupuju verzi style a slunecni clona nema osvetleni zrcatka.Asi to je vec jenom L&K.Se picnu

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...